3D Druka

3D Druka

Šajā lapā jūs atradīsiet norādījumus par visu, kas jums ir jāzina par 3D drukāšanu. Šeit būs informācija par 3D drukāšanas tehnoloģijām, materiāliem, izmantošanu un daudz ko citu, lai varētu visā orientēties pirms tālākas rīcības apsvēršanas.

Aizrautība ar 3D drukāšanu

Ražošanas inovācija, kas nav līdzīga nevienai citai tehnoloģijai.
No koncepcijas līdz gala produktam – 3D drukāšana palīdz ražošanas uzņēmumiem izveidot labākus produktus, kas ir vieglāki, ērtāk izgatavojami un kuri ir individuāli pielāgojami.

Šajā lapā jūs atradīsiet informāciju par šādām tēmām:

Woman holding a 3d printed part.
3D printed ball with letters and numbers.

Aditīvā ražošana salīdzinājumā ar 3D drukāšanu

Pastāv izplatīts uzskats, ka 3D druka un aditīvā ražošana attiecas uz vienu un to pašu rūpniecisko materiālu slāņošanas procesu detaļu izveidei. Abi termini ir kļuvuši par ražošanas procesa sinonīmiem.
Kāda tad ir atšķirība starp 3D druku un aditīvo ražošanu?

3D drukas tehnoloģijas

Vai esat kādreiz dzirdējuši par SLA, DLP, FFF vai MJF?
Aiz katra akronīma slēpjas 3D drukāšanas tehnoloģija, katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs šajā nozarē vai pieredzējis lietotājs, šeit ir īsumā aprakstītas dažas visplašāk izmantotās 3D drukas tehnoloģijas.
Tās visas kalpo noteiktam mērķim, un tām var būt vairāki pielietojumi.

Man standing next to a desktop 3D printer from Markforged.
3D print materials 3D Systems VisiJet Armor M2G visualized by 3D printed quadcopter frames.

3D drukas materiāli

Neviens 3D printeris nevar sacensties ar materiāliem, kurus varat izmantot.
Mūsdienās ir daudz rūpnieciskas kvalitātes 3D drukas materiālu, kas ir līdzvērtīgi vai labāki par tradicionālajā ražošanā izmantotajiem materiāliem.

Izlasiet mūsu bukletu, lai labāk iepazītu visbiežāk izmantotos 3D drukas materiālus.

3D drukas izmantošana

3D druka tiek plaši izmantota ražošanā, taču ir piecas atšķirīgas pielietojuma jomas, kurās tehnoloģijai ir būtiska nozīme. Lasiet vairāk par katru no šīm jomām zemāk.

MATRICES UN PIEDERUMI

Matrices un piederumi ir nenovērtējami rīki ražošanā. Drukājot šos rīkus ar 3D printeri, varat krasi samazināt izmaksas un izgatavošanas laiku.

INSTRUMENTU IZGATAVOŠANA

Instrumenti, piemēram, satvērēji, tiek izmantoti daudzos ražošanas procesos. Drukājot tos ar 3D printeri, varat samazināt instrumentu ražošanas izmaksas un personalizēt savus instrumentus.

PROTOTIPU VEIDOŠANA

Prototipu veidošana ir būtisks solis produkta izstrādes procesā. 3D drukāšana palielina elastību, ļauj izstrādāt koncepcijas pamatojumu un samazina sagādes laiku.

REZERVES DAĻAS

3D drukāšana ļauj ražot rezerves daļas pēc pieprasījuma un samazina piegādes ķēdes riskus, kas saistīti ar svarīgu rezerves daļu sagādi.

RAŽOŠANA UN GALAPATĒRIŅA DETAĻAS

3D drukāšana arvien vairāk tiek izmantota augstas kvalitātes, viegli pielāgojamu galapatēriņa detaļu ražošanai ar konsekventu produkcijas izlaidi un optimizētiem parametriem.

Mūsu sadarbības partneri

Mēs sadarbojamies ar dažiem pazīstamākajiem 3D printeru uzņēmumiem, lai saviem klientiem nodrošinātu klasē labākos risinājumus programmatūras, 3D drukāšanas, 3D skenēšanas un pēcapstrādes jomā.

DyeMansion logo

10 globālās tendences 3D drukāšanā

Īss pārskats par desmit izteiktākajām tendencēm 3D drukāšanā, ko tās nozīmē nozarei un jums kā 3D drukāšanas lietotājam vai personai, kura ir ieinteresēta ieguldīt 3D drukāšanā.

Mūsu populārākie 3D drukas risinājumi

markforged mark two 3d printer

Markforged Mark Two

Vadošais 3D printeris darbam ar nepārtrauktas šķiedras kompozītmateriālu radikāli mainīs jūsu ražošanu.

Markforged X7

Vadošais 3D printeris darbam ar nepārtrauktas šķiedras kompozītmateriālu radikāli mainīs jūsu ražošanu.

Markforged FX20

3D printeris darbam ar polieterimīdu ULTEM ir paredzēts lielu, stipru detaļu drukāšanai, kas spēj izturēt augstu temperatūru un kuras var izmantot, sākot no rūpnīcas grīdām līdz pat lidojumiem.

3D Systems MJP 2500

Funkcionālu prototipu drukāšanai ar visprecīzāko strūklas tehnoloģiju

3D Systems Figure 4

Īsta 3D ražošana ar mērogojamu, modulāru, ātrdarbīgu risinājumu

HP MJF 5200

Ļaujiet vaļu jaunai izaugsmei un palieliniet ražošanu ar HP darba zirgu

Dyemansion Powershot C

Ražošanas standarts vienkāršai un efektīvai detaļu, kas drukātas ar 3D printeri, tīrīšanai

Peel 3D Peel 3

Ārkārtīgi ērti lietojams, ergonomisks 3D skeneris ar uzlabotu izšķirtspēju un labākiem darbības rādītājiem, strādājot ar objektiem un krāsām.

Uzzināt vairāk

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Pieteikties jaunumiem!

Esiet līknes priekšgalā aizraujošajā 3D printēšanas pasaulē! Saņemiet katru otro nedēļu mūsu informatīvo vēstuli ar ekspertu padomiem, labākās prakses ieteikumiem un ekskluzīviem piedāvājumiem savā iesūtnē. Reģistrējieties šodien un esiet gatavs augt 3D drukas spēlē!