Dyemansion pēcapstrādes risinājumi

Dyemansion pēcapstrādes risinājumi

Izmantojot 3D druku ražošanai, neizbēgami nākas saskarties ar manuālā darba izaicinājumu pēcapstrādē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tīrīšana, virsmas apdare vai krāsošana, šie procesi ir laikietilpīgi un būtiski samazina jūsu tīro peļņu. Mūsu partneris Dyemansion vēlas to mainīt. Piedāvājot izcili automatizētus pēcapstrādes risinājumus tīrīšanai, virsmas apstrādei un krāsošanai, Dyemansion novērš ražošanas vājās vietas.

Padariet 3D drukātas neapstrādātas detaļas par augstvērtīgiem izstrādājumiem

Dyemansion ir pasaules līderis aditīvās ražošanas apstrādes sistēmās, kas padara 3D drukātās neapstrādātās detaļas par augstvērtīgiem izstrādājumiem. No ideāla izmēra brillēm līdz personalizētiem automašīnu saloniem, viņu tehnoloģija padara 3D drukātos izstrādājumus par mūsu ikdienas sastāvdaļu.

Uzņēmuma Print-to-Product (no drukas līdz izstrādājumam) darbplūsma apvieno nozarē vadošo aparatūru ar tirgū plašāko krāsu variantu klāstu. Sistēmas ir piemērotas Industry 4.0, un tās var netraucēti integrēt dažādos ražošanas procesos. Mazākas izmaksas par detaļu, nepārspējama kvalitāte un augsta ilgtspējība ir pamatvērtības, kas virza šī strauji augošā uzņēmuma ikvienu inovāciju.

17

Krāsu skaits SLS vai MJF

3 mins

Drukāto detaļu tīrīšanas cikla laiks

80%

Ar Vaporfuse tiek samazināts raupjums

400+

Klientu skaits visā pasaulē

Dyemansion risinājumi

Dyemansion Powershot C

Easy and efficient cleaning of 3D printed parts

Dyemansion Powershot S

Efficient surfacing technology for end-use parts

Dyemansion DM60

Coloring solution for industrial additive manufacturing

Dyemansion Powerfuse S

Clean vapor technology for smooth surfaces

Uzzināt vairāk

Get our Buyer’s Guide to 3D Printing

Ready to buy a 3D printer? Then make sure to read our buyer’s guide. It’s a unique source of unbiased information on the pros and cons of each technology, material and application.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.