HP 3D printeri

HP 3D printeri

Tehnoloģija HP Multi Jet Fusion (MJF) ir inovatīva attiecībā uz daļu īpašību atveidi un drukas ātrumu. Izmantojot MJF risinājumus, varat pāriet no prototipēšanas uz pilnu daļu izgatavošanas procesu.

Kontroles daļu īpašības un druka ar nepārspējamu ātrumu

Ar HP unikālo 3D drukas tehnoloģiju tiek iegūta ne vien jauna daļu izstrādes metode, bet arī inovatīvs veids, kādā tās tiek izstrādātas.

Tehnoloģijas pamatā ir vokselis jeb trīsdimensiju pikselis. Izmantojot šo tehnoloģiju, projektētāji var detalizēti projektēt priekšmetus, paredzot visas vissmalkākās formas, krāsas un funkcijas nianses un pēc tam īstenojot tās ar mikroskopisku precizitāti. Ieguvēji ir visi, kuri 3D drukas tehnoloģiju vēlas izmantot daļu un augstas kvalitātes prototipu izgatavošanai.

HP Multi Jet Fusion ir rūpniecisks 3D drukas process, kurā tiek izgatavoti funkcionāli neilona prototipi un sērijveida daļas – vienas dienas laikā. Gatavajām daļām ir kvalitatīva virsmas apdare, smalka raksturlielumu izšķirtspēja un ‬ievērojami konsekventākas mehāniskās īpašības, salīdzinot ar tādiem procesiem kā selektīvā lāzera aglomerācija.

5

Rūpnieciskas kvalitātes materiāli un uzaudzēšana

5058 cm3

MJF 5200 drukas ātruma palielināšana stundā

80%

Liekā pulvera atkārtota izmantojamība jaunā drukas procesā

800

Drukājamo daļu skaits nedēļā

HP printeri

hp jet fusion 300 500 3d prnter

HP MJF 540

Accelerate your creation workflow—produce functional parts in a
fraction of the time

hp jet fusion 300 500 3d prnter

HP MJF 580

Produce functional parts in full color—with voxel control— in a fraction of
the time

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

Uzzināt vairāk

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.