Markforged 3D printeri

Markforged 3D printeri

Mūsu partneris Markforged piedāvā plašu risinājumu klāstu, ko izmantot izturīgu un funkcionālu detaļu izstrādei no metāla vai pastiprinātas šķiedras. Tie ir rūpnieciskas klases 3D printeri, kuru programmatūras platforma, jaunie materiāli un precīza konstrukcija tiek nepārtraukti pilnveidoti.

Vēl nepieredzēts izgatavošanas process ar Markforged

Markforged 3D printerus var izmantot ārkārtīgi stabilu un kvalitatīvu trīsdimensiju daļu drukāšanai – iespējami īsākā laikā, kā arī ar zemāku pašizmaksu un maksimālu stabilitāti. Uzziniet vairāk par profesionālas aditīvās ražošanas jaunajām iespējām un priekšrocībām.

Markforged piedāvā galda kompozītprinteru sēriju un rūpniecisko kompozītprinteru sēriju. Drukājiet ar šķiedrām pastiprinātas daļas, izmantojot 3D tehnoloģiju – ērti un vienas dienas laikā.

Metal X ir izmaksu ziņā izdevīgs metāla daļu printeris, kam nav tādu prasību kā metāla daļu pulvera printeriem. Īstenojiet ideju un iegūstiet gatavu metāla daļu jau nākamajā dienā.

Kopā ar intuitīvo un daudzpusīgo programmatūru Markforged Eiger šie printeri ir piemēroti tādu daļu izgatavošanai kā spīles un stiprinājumi, funkcionāli prototipi un gatavas daļas.

14

Rūpnieciskas kvalitātes materiāli un uzaudzēšana

540 MPa

Oglekļa šķiedru pastiprinājums

6,000+

Klienti visā pasaulē izmanto Markforged

10x

Materiāls Onyx ir desmitkārtīgi izturīgāks par ABS

Markforged printeri

Markforged Onyx One

The FFF desktop 3D printer for tough, high quality Onyx parts.

Markforged Onyx Pro

The workhorse professional 3D printer for Continuous Fiberglass reinforced parts.

markforged mark two 3d printer

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Markforged X3

The refined Industrial FFF 3D printer for micro carbon fiber filled nylon parts.

Markforged X5

The commercial 3D printer for Continuous Fiberglass reinforced parts.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

Markforged Metal X

An accessible end-to-end metal 3D printing solution for functional metal parts, next-day.

Uzzināt vairāk

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.