3D druka sērijveida un gatavajām daļām

3D druka sērijveida un gatavajām daļām

Gadu gaitā 3D drukas tehnoloģija ir ārkārtīgi attīstījusies. Mūsdienās šī tehnoloģija tiek izmantota augstas kvalitātes, viegli pielāgojamu daļu izgatavošanai ar konsekventu produkcijas izlaidi un optimizētu veiktspēju.

3D drukas izmantošana gatavo daļu izgatavošanai

3D drukas tehnoloģija arvien vairāk tiek izmantota gatavo daļu izgatavošanai. To izmanto daudzi plaši pazīstami zīmoli, piemēram, BMW un Airbus. Tā ir īpaši piemērota tādu daļu izgatavošanai, kam ir sarežģīta ģeometrija, un ja tradicionālajām ražošanas metodēm ir nepieciešamas vairākas dārgas ražošanas fāzes vai mazāki apjomi, vai arī, ja citas tehnoloģijas nav rentablas.

Pamatiekārtu ražotāji 3D drukas tehnoloģiju izmanto tiltu ražošanai. Tādējādi var īstenot mazāku izgatavošanas laiku un ātrāku palaidi tirgū, savukārt ražošanas līnijas un instrumentāriji tiek izmantoti masveida ražošanai.

Pateicoties jaunām un optimizētām izstrādājumu konstrukcijām, daļas var darboties ievērojami efektīvāk, un iespējams kombinēt izstrādājumus, kuru izstrādei citkārt būtu nepieciešamas vairākas daļas.

Aplūkojiet labākos 3D printerus sērijveida daļu izgatavošanai

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse

3D Systems MJP 3600

A mostly hands-off unattended process from file upload to finished part

markforged metal x 3d printer

Markforged Metal X

Everything you need to go from design to fully functional metal parts in under 24 hours

Mūsu klientu atsauksmes

„Mēs izmantojam PLM Group pakalpojumus jau daudzus gadus, un arī par atbalsta pakalpojumiem varam teikt tikai labus vārdus. Ar atbalsta dienestu var ērti sazināties pa tālruni vai e-pastu, un palīdzība ir pieejama tieši tad, kad tā ir nepieciešama.”

Uzzināt vairāk

Reģistrēties informatīviem paziņojumiem

Jaunumi un raksti, tostarp par izglītību, un īpašie piedāvājumi jūsu iesūtnē

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.