Instrumentu 3D druka

Instrumentu 3D druka

Instrumentu komponenti tiek izmantoti daudzos ražošanas procesos. Neatkarīgi no tā, vai jāizgatavo spiedienliešanas veidnes, robotu satvērējmehānisms, štances vai grieznes, izmantojot 3D drukas tehnoloģiju iegūsiet augstu vērtību un ievērojamo samazināsiet izmaksas

markforged 3d printed jaw

Izgatavojot izstrādājumus ar 3D drukas tehnoloģiju, paātrināsiet procesus un samazināsiet izmaksas

Jēdzienam “instrumentu izgatavošana” ir vispārīga nozīme, un tas attiecas uz vairākiem ražošanas procesiem. Uzņēmumi paļaujas uz šiem komponentiem, lai izveidotu īpaši efektīvas ražošanas darbplūsmas. Tomēr instrumentu izgatavošana bieži vien ir sarežģīts process, kurā tiek patērēts daudz resursu un laika.

3D drukas tehnoloģija ir ideāli piemērota instrumentu izgatavošanai, ja vēlaties saīsināt ražošanas procesu un izpildes laikus. Atšķirībā no frēzēšanas procesa sarežģītība nepalielina izmaksas. Ir pieejams plašs materiālu klāsts, kas nodrošinās attiecīgajam instrumentam nepieciešamās mehāniskās īpašības. Mums pat ir pieejams oglekļa šķiedru stiegrojums, kas nodrošina alumīnijam līdzvērtīgu stiprību.

Aplūkojiet labākos 3D printerus instrumentu izgatavošanai

3D Systems MJP 2500

Print functional prototypes with the most accurate jetting technology on the market

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Markforged Metal X

An accessible end-to-end metal 3D printing solution for functional metal parts, next-day.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Uzzināt vairāk

Reģistrēties informatīviem paziņojumiem

Jaunumi un raksti, tostarp par izglītību, un īpašie piedāvājumi jūsu iesūtnē

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.