Prototipu 3D druka

Prototipu 3D druka

Prototipu izgatavošana ir nozīmīgs posms izstrādājumu izstādes procesā. 3D druka tiek plaši izmantota tādu prototipu izgatavošanai, kuri darbojas tāpat kā paredzētās daļas.

Labāks izstrādājumu izstrādes process un īsāks laiks līdz palaišanai tirgū

Pēdējos 30 gadus prototipu izgatavošanai tiek izmantota arī 3D druka, jo tā ir ātra un uzticama tehnoloģija, ko izmantot dažādu konstrukcijas iterāciju izgatavošanai. Jau izstrādājuma izstrādes posmā tā efektīvi novērš riskus un samazina nepieciešamo resursu daudzumu.

Ir pieejams plašs materiālu klāsts, ko produktu izstrādes grupas var izmantot prototipu un to veiktspējas testēšanai reālos apstākļos, kur tie tiek pakļauti ķīmisku vielu, laikapstākļu vai mehāniskas slodzes iedarbībai.

Izmantojot 3D drukas tehnoloģiju funkcionālajai prototipēšanai, pirms sērijveida instrumentu izgatavošanas produktu izstrādes grupām var viegli izveidot vairākas iterācijas. Tādējādi uzņēmumi var saīsināt izgatavošanas laikus un izvairīties no dārgām kļūdām, kad tirgū tiek ieviesti jauni izstrādājumi.

Aplūkojiet labākos 3D printerus prototipēšanai

hp jet fusion 300 500 3d prnter

HP MJF 500 Series

Best way to communicate your designs and prototypes in full, vivid color

3D Systems MJP 2500

Print functional prototypes with the most accurate jetting technology on the market

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

markforged mark two 3d printer

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Uzzināt vairāk

Reģistrēties informatīviem paziņojumiem

Jaunumi un raksti, tostarp par izglītību, un īpašie piedāvājumi jūsu iesūtnē

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.