Rezerves daļu 3D druka

Rezerves daļu 3D druka

Ar 3D drukas tehnoloģiju rezerves daļas varat izgatavot tieši tad, kad tās ir nepieciešamas. Ar 3D druku izvairīsieties no riskiem, kas pastāv piegādes ķēdē un ir saistīti ar svarīgo rezerves daļu ieguvi.

Ātri pieejamas ar 3D drukas tehnoloģiju izstrādātas rezerves daļas

Arvien vairāk uzņēmumu 3D druku iekļauj savā stratēģijā attiecībā uz piegādes ķēdē svarīgu rezerves daļu pieejamības nodrošināšanu. Ja noliktavā nav pieejamas nepieciešamās daļas, ilgs rezerves daļu izgatavošanas process var izraisīt ražošanas procesa dīkstāvi.

Turklāt rezerves daļu krājumu uzturēšana un glabāšana dārga. Ar 3D druku šīs izmaksas var ievērojami samazināt, jo nepieciešamās rezerves daļas var izgatavot uz vietas un tieši tad, kad tās ir nepieciešamas. 3D drukas tehnoloģiju var izmantot arī tādu rezerves daļu izgatavošanai, ko pakalpojumu sniedzēji nespēj piegādāt, tādējādi pagarinot esošā aprīkojuma darbmūžu.

Aplūkojiet labākos 3D printerus rezerves daļu izgatavošanai

Markforged Mark Two

The FFF desktop 3D printer for tough, high quality Onyx parts.

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

Markforged Metal X

An accessible end-to-end metal 3D printing solution for functional metal parts, next-day.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

Mūsu klientu atsauksmes

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Uzzināt vairāk

Reģistrēties informatīviem paziņojumiem

Jaunumi un raksti, tostarp par izglītību, un īpašie piedāvājumi jūsu iesūtnē

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.