Spīļu un stiprinājumu 3D druka

Spīļu un stiprinājumu 3D druka

Spīles un stiprinājumi ir īpaši svarīgi ražošanas procesā. Izgatavojot šos izstrādājumus ar 3D drukas tehnoloģiju, varat ievērojami samazināt izmaksas un uzlabot izpildes laikus. 3D druka ir sīvs konkurents tradicionālajām ražošanas metodēm, piemēram, CNC frēzēšanai.

Samaziniet izpildes laikus un izmaksas, izmantojot 3D drukātas spīles un stiprinājumus

Tādas sērijveida daļas kā spīles un stiprinājumi parasti tiek izgatavoti mehāniski un visbiežāk no metāla. Tādēļ daudzi instrumenti ir smagi un neergonomiski. Ražošanas process ir dārgs un var ilgt pat vairākas nedēļas, jo īpaši, ja tiek izmantoti ārpakalpojumi.

Izgatavojot sērijveida nepieciešamos izstrādājumus ar 3D drukas tehnoloģiju, varat ievērojami samazināt izmaksas un uzlabot izpildes laikus, kā arī iegūt ievērojami vieglākus izstrādājumus. Dažkārt var panākt līdz pat 90 % svara un izmaksu samazinājumu. Ja jums ir savs 3D printeris, varat atkārtoti drukāt tik daudz to pašu daļu, cik vien nepieciešams, lai savus instrumentus uzlabotu vai pielāgotu tos konkrētām ergonomikas vajadzībām.

Aplūkojiet labākos 3D printerus spīlēm un stiprinājumiem

Markforged Mark Two

Flagship Continuous Fiber Composite 3D Printer, built to revolutionize your manufacturing operation.

Markforged X7

The turnkey industrial carbon fiber 3D printer for many types of functional parts.

HP MJF 5200

Unleash new growth and scale your production with HP’s workhorse.

3D Systems Figure 4

Making 3D production real with scalable, modular high speed digital molding factory solutions

Mūsu klientu atsauksmes

„Mēs izmantojam PLM Group pakalpojumus jau daudzus gadus, un arī par atbalsta pakalpojumiem varam teikt tikai labus vārdus. Ar atbalsta dienestu var ērti sazināties pa tālruni vai e-pastu, un palīdzība ir pieejama tieši tad, kad tā ir nepieciešama.”

Uzzināt vairāk

Reģistrēties informatīviem paziņojumiem

Jaunumi un raksti, tostarp par izglītību, un īpašie piedāvājumi jūsu iesūtnē

Lejupielādēt resursus

  • The Difference Between 3D Printing and CNC

    With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

  • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

    This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

  • Ten Global Trends in 3D Printing

    As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir kaislīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.