3D printeri

3D Printeri

Ātra prototipa izveide.
Ražošana mazos apjomos.
Sērijveida ražošana.

3D druka ir veids kā stāstīt, sajust, redzēt un pieskarties Jūsu idejai radot tās prototipu pirms ražošanas procesa uzsākšanas, vai izgatavot jau nepieciešamu detaļu ražošanas procesa laikā.

Sazināties ar mums vai uzziniet vairāk


Skatīties video

 

Mūsdienās, 3D drukas tehnoloģija ir attīstījusies tiktāl, ka esošajā drukas tirgū ir pieejami 3D printeri, kuri atbilst ikviena patērētāja vajadzībām. Sākot no printeriem, kas paredzēti iesācējiem mazu prototipu izveidei līdz pat augstas klases printeriem, kuri izmanto dažādus materiālus veidojot dažāda lieluma, smaguma un formu prototipus. PLM Group ir nozares vadošo 3D Systems 3D printeru izplatītājs un mūsu noliktavā ir atrodami printeri, kuri apmierinās ikviena uzņēmuma prasības.

3D druka ir piemērots risinājums vietējā ražošanas modeļa attīstībai - produkti tiek izgatavoti pēc pieprasījuma, tādējādi samazinot nepieciešamību veidot lielus produktu krājumus, kurus uzglabāt un ieguldījumu loģistikas un transportēšanas izdevumiem.

Uzzināt par 3D druku, tās funkcijām un gūt praktisku pieredzi nav nemaz tik sarežģīti. PLM Group 3D drukas apmācības ir veidotas tā, lai lietotājs izprastu printeru lietošanas priekšrocības, kā tie var palīdzēt ražošanas procesa uzlabošanā un to nozīmi jaunu ideju radīšanā. Sazinies ar mums un izvēlies savu printeri!

3D druka Jūsu biznesa attīstībai?

  • Inovāciju izaugsme. Drukājiet modeļu prototipus dažu stundu laikā, saņemiet atsauksmes un veikli uzlabojiet dizainu. Procesu atkārtojiet līdz produkts ir ideāls.
  • Izstrādes izmaksas. Samaziniet tradicionālās prototipu veidošanas un instrumentu izmaksas, savlaicīgi identificējot dizaina kļūdas un saīsinot ceļu līdz ražošanas procesam.
  • Komunikācija. Reālistisks 3D modelis Jūsu vai Jūsu komandas biedru rokās sniegs vairāk informācijas nekā attēls datorā.
  • Bizness Jūsu kabatā. Dodieties pie biznesa partnieriem, investoriem, kolēģiem un ņemiet līdz savu 3D modeli - parādiet, pastāstiet, lepojieties.

3D-printing

3D drukas priekšrocības

Piesaistiet uzņēmumu uzmanību

Demonstrējiet reālistiskus 3D modeļus perspektīviem klientiem, sponsoriem un fokusa grupām

Pielāgošana

3D drukas process ļauj pielāgot – personalizējiet produktus atbilstoši individuālām vajadzībām un prasībām.

Bez instrumentiem

Rūpnieciskajā ražošanā viens no ietilpīgājakiem laika un izmaksu procesiem ir instrumentu ražošana. 3D druka var šo procesu aizstāt pie nosacījuma, ja instrumentu pielietojums ir mērāms zemā vai vidējā līmenī.

Personalizējiet produktus

Personalizējiet mārketinga priekšmetus, kurus izmantoto pasākumos, konferencēs, sapulcēs... Dāviniet tās un raisiet pozitīvas emocijas potenciāliem klientiem un sadarbības partneriem.

Sarežģītība nav problēma

3D druka ir iespēja radīt ļoti komplicētus produktus, kuru manuāla izveide nebūtu iespējama.

Tirgū nonākšanas laiks

Saīsiniet projektēšanas ciklu, drukājiet 3D modeļus atrodoties birojā.

Ilgtspējība un apkārtējās vides aizsardzība

3D druka nemitīgi attīstās kā energoefektīva un videi draudzīga tehnoloģija. Ražošanas procesā tiek izmantoti līdz pat 90% no standarta materiāliem tādējādi samazinot radušos atkritumu daudzumu. Savukārt salīdzinot 3d druku ar tradicionālo ražošanu - 3D druka rada vieglākas, izturīgākas konstrukcijas tādējādi samazinot oglekļa izmešus.

3D printeris ikviena uzņēmuma vajadzībām - izvēlieties kategoriju un lasiet vairāk...

3D-printer-production 

Ražošanai

Divdesmit piecu gadu gaitā 3D Systems ir pavērusi jaunus apvāršņus produktu izstrādes jomā, izmantojot SLA® (stereolitogrāfija), SLS® Systems (selektīvā lāzera saķepšana) un DMS (tiešo metālu saķepšana) Production 3D printerus, lai ģenerētu konceptmodeļus, precīzus un funkcionālus prototipus, etalonmodeļus un presformas instrumentiem un gala lietotājiem paredzētām detaļām.

SLA

Izdruka ar lielāko izstrādes platformu; iespēja veidot precīzas un ideāli izveidotas 3D drukātas daļas un prototipus piemērotības un funkcijas testēšanai un individualizētai ražošanai. SLA tehnoloģiju izmanto projektētāji kosmiskās aviācijas, automobiļu, smago iekārtu, klientu produktu un rūpniecības sfērās.

SLS

Tiek izmantota individuālai ražošanai tādās jomās kā kosmiskā aviācija, automobiļu rūpniecība, elektronika, pielāgotas medicīniskās ierīces, klientu produkti, kā arī situācijā, ja nepieciešama ātra instrumentu izgatavošana. Pēc SLS metodes drukātajiem elementiem raksturīga ilgstoša, rūpnīcas kategorijas izturība un funkcionalitāte, kā arī teicama virsmas apstrāde.

Metāls

Drukājiet individuālām vajadzībām piemērotus ģeometriski precīzus metāla elementus, ko ir grūti izgatavot ar tradicionālajām metodēm. Tā nodrošina ražotājiem, kosmiskās aviācijas un automobiļu ražošanas jomā strādājošajiem uzņēmumiem, medicīnisko implantu ražotājiem un pakalpojumu birojiem iespēju drukāt augstas kvalitātes galalietotājiem paredzētas metāla daļas ātrāk un ekonomiskāk nekā to ļauj darīt tradicionālie procesi.

Uzziniet vairāk


3D-printer-professional (1) 

Profesionālie

Precizitāte, produktivitāte; reālas detaļas un funkcionālie prototipi Izstrādājiet izcilu produktu dizainu, iesaiņojumu un instrumentus, piegādājiet pasūtījumus visīsākajā laikā. Ar mūsu 3D printeru palīdzību izgatavotie plastmasas modeļi ir pietiekami izturīgi, lai tos varētu efektīvi izmantot darbā. Mūsdienīgās iekārtas ļauj veikt formas, piemērotības un funkcionalitātes testus jau birojā.

Ģipša printeris

Pilnkrāsaini prototipi vizuālai apskatei, viegli lietojami, ar zemām konstruēšanas izmaksām, jo jūs varat atkārtoti izmantot visu neizlietoto pulveri.

Šķidrās plastmasas printeris

Drukājiet daļas piemērotības un funkcionalitātes testiem vai neliela apjoma ražošanai. Drukājiet izturīgas un kvalitatīvas plastmasas elementus ja precizitātei un virsmas apstrādei ir būtiska nozīme. Drukājiet no 7 dažādiem materiāliem; kā atbalstu izmantojiet vasku.

Uzziniet vairāk


Xfab_desktop

Desktop

Desktop 3D printeri ir paredzēti dizaineriem un mazām komandām, lai uzsvērtu pašu svarīgāko: ideju. 3D drukas ārpakalpojums vairs nav nepieciešams - printē, kontrolē un darbojies ar saviem 3D modeļiem ietaupot gan laika, gan finanšu līdzekļus. Izmēģini un izmanto augstas klases 3D printeri par patērētājam pieejamu cenu!

Uzziniet vairāk

Kā izvēlēties pareizo printeri?

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zvaniet mums

henrik
Henrik Larsen, Business Development Manager
Tālrunis +45 221 080 84

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.