3D printeri

Markforged 3D drukas Startkit

Ikvienam kurš vēlas sākt darboties ar 3D druku ir nepieciešams Startkit! Tā ir fiksēta mēneša cena veiksmīgam darba sākumam!

Sākot no 249 EUR!

Uzziniet vairāk

3D druka vairs nav nākotnes ražošanas rīks - tā ir šodiena!
 

3D drukas neapšaubāmās priekšrocības maina to kā mēs projektējam un ražojam!

Daudzi projektētie modeļi, kurus mēs šodien uzskatam par pašsaprotamiem, ir ražošanas ierobežojumu galaprodukts. Kāda ir šodienas priekšrocība? Inovācijas! Pārdomājiet sava produkta ražošanas ciklu un koncentrējieties uz optimālu funkcionalitāti, svaru un dizainu, kas netiktu ierobežots ražošanas procesā - kompleksitāte vairs nav problēma! Paātriniet savu izaugsmes procesu, samaziniet izmaksas un pieņemiet labākus lēmumus, jo jau zinat kāds būs gala produkts - izmantojot prototipus. PLM Group ir daudzu gadu pieredze darbā ar 3D drukas tehnoloģijām un mēs esam industrijas līderu zīmolu izplatītājs. Tāpat, esam izveidojuši 3D drukas speciālistu komandu, kas palīdzēs Jums soli-pa-solim izvēlēties gan sev piemērotāko tehnoloģiju, gan būs atblasts, kad nepieciešama palīdzība vai 3D drukas printera apkope.

 

"With the introduction of the 3D printer we have reduced the lead times for the production of measurement fixtures from four-six weeks to one-two days. If the production needs a new fixture, we can print it overnight, so it is ready for use in our manufacturing department next morning."
- Zlatan Okanovic, Manager Production Engineering, Albin Components AB

Fiziski prototipi

Vai derēs? Vai turēsies? Vai varam samazināt svaru? Nav labāka veida kā saņemt atbildes uz šiem jautājumiem kā ar fizisku testēšanu. Pāris stundu laikā izveidojiet prototipu, pārbaudiet to, uzlabojiet - izveidojiet labāku! Šādi Jūs radat visoptimālāko produktu.

Vizuāls prototips

Izdariet labākus lēmumus dizaina izstrādei. Digitālie modeļi, bildes un video ir noderīgas lietas, bet nekas nevar sacensties ar iespēju turēt savās rokās reālistisku gala produktu. Dodoties pie potenciālā klienta ar jau gatavu prototipa modeli ir šodienas pārdošanas pluss, bet rīt - tā būs nepieciešamība.

Ražošana

Ne visi produkti tiek ražoti simtu un tūkstošu apjomos. Bet kā būtu ar iespēju ražot mazus apjomus - Jūsu ideju, Jūsu pašu ofisa telpās?

Pielāgošana

Viens izmērs neder visiem! Kas būs optimāls vienam mērķim var būt neefektīvs citam - tad norit kompromiss. Pat vismazākā pielāgošana var būt vislabākais risinājums un lielākā atšķirība gala produkcijai.

Rīki

Rīku ražošana ar 3D drukas printeru palīdzību ir viens no ātrākajiem ROI (Return of Investment) procesiem, kuru esam novērojuši. Bez 3D drukas palīdzības to var segmentēt kā vienu no izmaksām bagātākajiem, laikietilpīgākajiem un darbinieku noslodzi radošakajiem procesiem.  Maza un vidēja apjoma produkcijas ražošanā, 3D druka var novērst nepieciešamību pēc īpaši pielāgotu rīku papildus ražošanas.

Inovācijas

Iespējas ir neizmērāmas. Jauni produkti un pielāgojumi ar 3D drukas palīdzību tiek ieviesti un izmantoti ikdienu. Viss ir atkarīgs no Jums! Kāda ir Jūsu ideja?

Vēlaties uzzināt vairāk?

Vēlaties uzzināt vairāk par dažādām 3D drukas tehnoloģijām un kā gūt labumu no tām? Pievienojieties mūsu 3D drukas darbnīcām! Sekojiet saitei uz mūsu apmācību lapu un rezervējiet savu laiku!

Kā izvēlēties pareizo printeri?

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies

Zvaniet mums

henri_square
Henri Peltomaa
Business Development Manager, Additive Manufacturing
Tālrunis +358 0207 809 571