Inkubatoriem

Inkubatoriem

Vai jūs dalaties savos resursos ar jaunuzņēmumiem, tostarp projektēšanas programmatūru? Tad izvēlieties pareizo programmu un ļaujiet savam inkubatoram un jaunuzņēmumam plaukt.

Palīdziet saviem rezidenta uzņēmumiem augt un attīstīties savos produktos

Vai jūs esat akselerators vai inkubators, kas palīdz jaunuzņēmumiem pārvērst savas idejas biznesā? Mums ir risinājums tieši jums! SOLIDWORKS sponsorē piekļuvi 3DEXPERIENCE platformai, SOLIDWORKS 3D CAD, simulācijai un tehniskai komunikācijai. Tie ir visi rīki, kas jaunuzņēmumam ir nepieciešami, lai virzītos savā biznesā uz nākamo soli.

Izmantojot programmatūru, apmācību, atbalstu un kopmārketingu, jūs varat piedāvāt jaunuzņēmējiem nenovērtējamus pakalpojumus. Tas ne tikai atvieglo viņu darbu, bet arī vairāk piesaistīs jūsu inkubatoram.

Kā pieprasīt atbalstu?

Lai sāktu darbu, jums jāiesniedz pieteikums kā akseleratoram vai inkubatoram. Lai piedalītos programmā 3DEXPERIENCE Works for Startups – Accelerator & Incubator Sponsorship Programme, jums ir jābūt akseleratoram, inkubatoram, SEED/VC fondam vai startup veicinošai organizācijai, kas strādā ar aparatūru – jaunuzņēmumi (nevis privātpersonas).

Nevilcinieties pieteikties, lai iegūtu piekļuvi kopmārketinga iespējām, zināšanām un SOLIDWORKS produktiem un pakalpojumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Early Engagement komandu — mēs jums palīdzēsim.

Tālāk lasāmviela

  • Aditīvā Ražošana Uzņēmums Uzsāk Darbību Ziemeļvalstīs

    Šodien, 6.05.2024: Addinor uzsāk: Jauna ēra aditīvajā ražošanā Addinor, novatorisks zīmols, kas specializējas aditīvās ražošanas risinājumos, ar prieku paziņo par oficiālu atklāšanu. Balstoties uz neatlaidību un pieredzi, kas iegūta ar …

  • PLM Group attīstība

    Raugoties nākotnē, vienmēr ir svarīgi atcerēties, savas darbības sākumu. Jau vairāk nekā 25 gadus PLM Group ir devusi iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savas inovatīvās idejas. Gadu gaitā esam mainījušies, …

  • Inha Works

    – pasaulē labāko alumīnija laivu ražošana. Buster, Yamarin un Cross ir plaši pazīstami zīmoli laivošanas nozarē. Tomēr, lai izprastu saikni starp šiem zīmoliem, ir nepieciešams sīkāk izpētīt Inha Works gadījumu. …

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.