Inkubatoriem

Inkubatoriem

Vai jūs kopīgojat ar jaunuzņēmumiem savus resursus, tostarp projektēšanas programmatūru? Tad izvēlieties pareizo programmu un ļaujiet uzplaukt ikviena uzņēmumam.

Parādiet saviem uzņēmumiem – rezidentiem, kā darbojas viņu produkts

Vai esat akselerators vai inkubators, kas palīdz jaunuzņēmumiem viņu uzņēmējdarbībā? SOLIDWORKS sponsorē jums piekļuvi 3DEXPERIENCE platformai un SOLIDWORKS 3D CAD, simulācijai un tehniskai saziņai.

Kā pieprasīt atbalstu?

Lai sāktu, jums ir jāiesniedz pieteikums kā akseleratoram vai inkubatoram. Lai piedalītos 3DEXPERIENCE Works for Startups — Accelerator & Incubator sponsorēšanas programmā, jums ir jābūt akseleratoram, inkubatoram, SEED/VC fondam vai jaunuzņēmumu veicināšanas organizācijai, kas strādā ar aparatūras jaunuzņēmumiem (nevis privātpersonām).

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu agrīnās iesaistes komandu — mēs jums palīdzēsim.

Tālāk lasāmviela

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.