Jaunuzņēmumiem

Jaunuzņēmumiem

Vai esat gatavs veikt nākamo soli savas uzņēmējdarbības attīstībā? Mēs piedāvājam jums izcilus instrumentus un pasaules līmeņa atbalstu – bez maksas. Jums tikai atliek koncentrēties uz savas idejas īstenošanu.

Sāciet uzņēmējdarbību

Vai esat pieredzējis to rūgto sajūtu, kad ir fantastiska ideja, bet trūkst nepieciešamo instrumentu un zināšanu, lai to īstenotu plašā mērogā?

Mums ir risinājums tieši jums. Programma 3DEXPERIENCE Works Startup ļauj bez ierobežojumiem radīt un mērogot savus produktus. Izmantojot programmatūru, apmācību un kopmārketinga resursus agrīnās stadijas uzņēmumiem, jūsu idejas var pārvērsties peļņu nesošā biznesā.

Efektīva sadarbība un datu glabāšana vienā pieejamā platformā
Izmantojot 3DEXPERIENCE, jums būs ērta un viegla sadarbība tieši platformā — atvieglota failu apmaiņu un dokumentācijas ģenerēšana un apmaiņa ar ārējiem partneriem. Visa CAD datu krātuve atrodas vienā centrālā vietā, kas ir pieejama no visām ierīcēm, palielinot efektivitāti.

Papildus visam mēs nodrošinām jūs ar visiem mūsu resursiem, lai garantētu veiksmīgu jūsu darbības uzsākšanu, tostarp mūsu uzslavēto tehnisko ekspertu komandu un vietējo atbalstu. Mēs varam jums palīdzēt septiņās valstīs un deviņās valodās.

Vai esat inkubators, kas palīdz jaunuzņēmumiem viņu biznesā? Lasiet vairāk par to, kā mēs varam jums palīdzēt

Inovatīvi jaunuzņēmumi, kas pievienojušies programmai

Perfekts risinājums jūsu darbības uzsākšanai

 • 12 mēnešu bezmaksas piekļuve 3DEXPERIENCE darbiem*
 • MySolidWorks tiešsaistes apmācības
 • Kopmārketinga iespējas
 • Piekļuve SOLIDWORKS speciālistu un inženieru projektēšanas norādījumiem
 • Tehniskā palīdzība
 • Atlaides licencēm pēc pirmā gada

* Ietver SOLIDWORKS CAD, simulāciju, vizualizāciju, 3DEXPERIENCE un daudz ko citu

“Noteikti ieteiktu citiem. Jo īpaši tāpēc, ka programmu bez maksas var izmantot veselu gadu. Tad jums patiešām ir iespēja sākt darbu, sākumā neradot lielas izmaksas.”

Ola Svensson, OMotion izpilddirektors un dibinātājs

Programmas atbilstības nosacījumi

Pirms piesakāties dalībai 3DEXPERIENCE Works Startup programmā, pārliecinieties, vai jūsu uzņēmums atbilst šādiem kritērijiem:

 • Finansējums ir mazāks par 1 miljonu dolāru, un kumulatīvais ieņēmums mazāks par 1 miljonu dolāru
 • Fizisks produkts, ko var izstrādāt CAD: nav pakalpojumu uzņēmums vai konsultants
 • Uzņēmumam jābūt jaunākam par trim gadiem
 • Pašlaik neesmu SOLIDWORKS klients

SOLIDWORKS var piemērot citus noteikumus un nosacījumus

Tālāk lasāmviela

 • PLM Group attīstība

  Raugoties nākotnē, vienmēr ir svarīgi atcerēties, savas darbības sākumu. Jau vairāk nekā 25 gadus PLM Group ir devusi iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savas inovatīvās idejas. Gadu gaitā esam mainījušies, …

 • Inha Works

  – pasaulē labāko alumīnija laivu ražošana. Buster, Yamarin un Cross ir plaši pazīstami zīmoli laivošanas nozarē. Tomēr, lai izprastu saikni starp šiem zīmoliem, ir nepieciešams sīkāk izpētīt Inha Works gadījumu. …

 • Atklāj jaunu spēļu laukumu 3D drukāšanai mūsu Inovāciju centrā

  Kaut kas patiešām unikāls tiek būvēts mūsu kompleksā Värnamo, Zviedrijā. Mēs būvējam milzīgu 3D drukas parku, kas būs pilns ar jaunradi un tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Mēs to saucam par Inovāciju centru. …

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.