Pētniekiem

Pētniekiem

Ienirstiet savā izpētē, izmantojot jaudīgu SOLIDWORKS rīku izvēli. Koncentrējieties uz savu pētījumu, nevis uz izmaksām vai lietošanas ierobežojumiem.

Koncentrējieties uz izpēti, aizmirstiet par pārmērīgajām izmaksām

Vai jūs, kā pētnieks, esat bijis situācijā, kad koncentrējāties uz to, lai idejas pārvērstu par nākotnes produktiem, bet budžeta ierobežojumu dēļ nespējāt pilnībā īstenot savas idejas? Tagad tā var būt pagātne.

SOLIDWORKS piedāvā pētniekiem speciālu licenci, kas ietver pilnu komerciālās programmatūras rīku komplektu, lai palīdzēs jums ātrāk realizēties un nonākt tirgū.

Izmantojiet savu pētniecības budžetu citiem ieguldījumiem
SOLIDWORKS speciālā pētniecības licence neapgrūtinās jūsu pētniecības budžetu. Pilnu komerciālās programmatūras rīku komplektu varat iegūt par daļu no komerciālās licences. Aizmirstiet par ūdenszīmēm vai īpašiem licences līgumiem un iegūstiet pilnās komerciālās versijas priekšrocības.

Saņemiet atbalstu no pasaules līmeņa tehniķiem
Līdzīgi kā visiem komerciālajiem SOLIDWORKS produktiem, jūs varat gūt labumu no mūsu pasaules līmeņa atbalsta, lai iegūtu zināšanas un apmācību, kas jums nepieciešama, lai pārietu no koncepcijas līdz apstiprināšanai.

SOLIDWORKS Research licences priekšrocības

 • Pilns dizains un analīze ar samazinātu cenotu
 • Pāriet no koncepta līdz validācijai ar pilnu tehnisko atbalsta resursu palīdzību
 • Nav izglītības ūdenszīmju vai ierobežojumu lietošanā

Tālāk lasāmviela

 • Aditīvā Ražošana Uzņēmums Uzsāk Darbību Ziemeļvalstīs

  Šodien, 6.05.2024: Addinor uzsāk: Jauna ēra aditīvajā ražošanā Addinor, novatorisks zīmols, kas specializējas aditīvās ražošanas risinājumos, ar prieku paziņo par oficiālu atklāšanu. Balstoties uz neatlaidību un pieredzi, kas iegūta ar …

 • PLM Group attīstība

  Raugoties nākotnē, vienmēr ir svarīgi atcerēties, savas darbības sākumu. Jau vairāk nekā 25 gadus PLM Group ir devusi iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savas inovatīvās idejas. Gadu gaitā esam mainījušies, …

 • Inha Works

  – pasaulē labāko alumīnija laivu ražošana. Buster, Yamarin un Cross ir plaši pazīstami zīmoli laivošanas nozarē. Tomēr, lai izprastu saikni starp šiem zīmoliem, ir nepieciešams sīkāk izpētīt Inha Works gadījumu. …

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.