Studentiem

Studentiem

Nodrošiniet augstākās zināšanas nākotnē, apgūstot 3D modelēšanu ar pareizajiem rīkiem jau no pirmā soļa.

Mācieties ar labākajiem risinājumiem un uzveiciet nākotnes konkurenci

Vai vēlaties kļūt par vislabāko projektētāju? Tad izvēlieties vislabāko projektēšanas programmatūru jau studiju laikā. 3DEXPERIENCE for EDU nodrošina visas SOLIDWORKS iespējas mākonī, un datora risinājums SOLIDWORKS Education Edition ir 3D programmatūra, kas visbiežāk tiek izmantota universitātēs.

Ar Studenta piekļuvi varat izmantot šos rīkus jebkur — savā universitātes pilsētiņā, mājās, kā arī no citām vietām.

Kā saņemt piekļuvi?

Ja jūsu skolā vai universitātē jau izmanto SOLIDWORKS Education, jums kā mācību iestādes izglītojamajam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodrošinās jums licences kodu, lai piešķirtu piekļuvi — sazinieties ar savu pasniedzēju, lai iegūtu piekļuvi.

Ja jūsu skola vai universitāte neizmanto SOLIDWORKS Educational, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums to integrēt savā skolā vai universitātē.

Informāciju par studentiem paredzētajiem 3DEXPERIENCE mākoņrisinājumiem skatiet 3DS tīmekļa vietnē.

Pievienojies kopienai

Vai zinājāt, ka mums ir sava kopiena platformā 3DEXPERIENCE?

Tiklīdz jums ir studentu piekļuve, varat pievienoties 3DEXPERIENCE Edu | PLM grupa | Studentu kopiena, kurā var dalīties ar savām idejām un dizainu ar citiem studentiem un izveidot sadarbību savai turpmākajai profesionālajai dzīvei.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Tālāk lasāmviela

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.