Studentiem

Studentiem

Nodrošiniet augstāko ekspertīzi nākotnē, apgūstot 3D modelēšanu no pamata līdz ar pareizajiem rīkiem. Ar 3DEXPERIENCE EDU studentiem jūs esat uz pareizā ceļa.

Mācies ar labākajiem risinājumiem un pārspēj nākotnes konkurenci

Vai sapņojat par projektētāja profesiju? Pareizie programmatūras un tīkla risinājumi ir galvenie soli ceļā uz šo mērķi. Izmantojot labāko dizaina CAD programmatūru jau studējot, jūs būsiet uz pareizā ceļa. 3DEXPERIENCE EDU studentiem nodrošina pilnu SOLIDWORKS iespēju klāstu gan Mākonī, gan arī darbvirsmai SOLIDWORKS Education Edition risinājumu. Tas ir visbiežāk izmantotais 3D programmatūras risinājums universitātēs, un SOLIDWORKS tiek izmantots uzņēmumos visā pasaulē.

Ar Student Access jūs varat izmantot šos rīkus jebkur – savā universitātē, mājās vai citur.

Esi kontaktā ar saviem biedriem
Vai vēlies dalīties zināšanās, idejas un dizainu ar saviem biedriem? Mēs esam izveidojuši ekskluzīvu tiešsaistes kopienu, kur tu varat turpināt pilnveidoties un sazināties ar kopienas čempioniem un mūsu tehniskajiem ekspertiem.

Iegūsti sertifikātu un parādi savas prasmes nākotnes darba devējiem. Ar 3DEXPERIENCE EDU studentu programmu jtu ne tikai iegūsi prasmes, ko sagaida tavs nākotnes darba devējs, bet arī sertifikātus, kas apliecina un atzīst tavu ekspertīzi.

Kā saņemt piekļuvi?

Tava universitāte izmanto SOLIDWORKS Education:
Studentu piekļuve ir automātiski pieejama tev kā šīs mācību iestādes studentam. Tavs pasniedzējs nodrošinās ar licences kodu, lai piešķirtu piekļuvi — sazinies ar savu skolotāju, lai iegūtu piekļuvi.

Tava mācību iestāde vēl neizmanto SOLIDWORKS Educational:
Lūdzu, sazinies ar mums, un mēs palīdzēsim tev to integrēt skolā vai universitātē.

Mākonī balstītus 3DEXPERIENCE risinājumus studentiem skaties 3DS vietnē.

Pievienojies kopienai

Vai zināji, ka mums ir sava kopiena 3DEXPERIENCE platformā?

Kad tev ir studentu piekļuve, vari pievienoties 3DEXPERIENCE Edu | PLM grupa | Studentu kopiena, kurā vari dalīties savās idejās un dizainu ar citiem studentiem un izveidot tīklošanos savai turpmākajai profesionālajai dzīvei.

Mūsu klientu atsauksmes

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Tālāk lasāmviela

  • Aditīvā Ražošana Uzņēmums Uzsāk Darbību Ziemeļvalstīs

    Šodien, 6.05.2024: Addinor uzsāk: Jauna ēra aditīvajā ražošanā Addinor, novatorisks zīmols, kas specializējas aditīvās ražošanas risinājumos, ar prieku paziņo par oficiālu atklāšanu. Balstoties uz neatlaidību un pieredzi, kas iegūta ar …

  • PLM Group attīstība

    Raugoties nākotnē, vienmēr ir svarīgi atcerēties, savas darbības sākumu. Jau vairāk nekā 25 gadus PLM Group ir devusi iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savas inovatīvās idejas. Gadu gaitā esam mainījušies, …

  • Inha Works

    – pasaulē labāko alumīnija laivu ražošana. Buster, Yamarin un Cross ir plaši pazīstami zīmoli laivošanas nozarē. Tomēr, lai izprastu saikni starp šiem zīmoliem, ir nepieciešams sīkāk izpētīt Inha Works gadījumu. …

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.