Studentiem

Studentiem

Nodrošiniet augstākās zināšanas nākotnē, apgūstot 3D modelēšanu ar pareizajiem rīkiem jau no pirmā soļa.

Mācieties ar labākajiem risinājumiem un uzveiciet nākotnes konkurenci

Vai vēlaties kļūt par vislabāko projektētāju? Tad izvēlieties vislabāko projektēšanas programmatūru jau studiju laikā. 3DEXPERIENCE for EDU nodrošina visas SOLIDWORKS iespējas mākonī, un datora risinājums SOLIDWORKS Education Edition ir 3D programmatūra, kas visbiežāk tiek izmantota universitātēs.

Ar Studenta piekļuvi varat izmantot šos rīkus jebkur — savā universitātes pilsētiņā, mājās, kā arī no citām vietām.

Kā saņemt piekļuvi?

Ja jūsu skolā vai universitātē jau izmanto SOLIDWORKS Education, jums kā mācību iestādes izglītojamajam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodrošinās jums licences kodu, lai piešķirtu piekļuvi — sazinieties ar savu pasniedzēju, lai iegūtu piekļuvi.

Ja jūsu skola vai universitāte neizmanto SOLIDWORKS Educational, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums to integrēt savā skolā vai universitātē.

Informāciju par studentiem paredzētajiem 3DEXPERIENCE mākoņrisinājumiem skatiet 3DS tīmekļa vietnē.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Tālāk lasāmviela

  • Padomi & Knifi ar Solidworks

    Lenarts Tinndahls ir aktīvs satura veidotājs SOLIDWORKS kopienā un ir saņēmis atzinību un vairākas balvas par saviem daudzajiem sasniegumiem, strādājot un daloties zināšanās par SOLIDWORKS. Iespējams, jūs viņu pazīstat no …

  • SOLIDWORKS 2023 trīs labākās funkcijas

    Vasara parasti asociējas ar pludmali, siltu laiku un gariem vakariem.Mēs, SOLIDWORKS kopiena, visi zinām, ko tas nozīmē: beta versija! Gaidot oficiālu programmatūras izlaidumu, vairākas nedēļas testēju un pētīju jauno beta …

  • The five best PDM tips – straight from our experts

    Are you getting the most out of your PDM system? Are you using it to its fullest? If you’re among our PDM customers, you are enjoying the benefits of automatic …

12+

Iekļauti projektēšanas un inženierijas produkti

31,000+

Izglītības un pētniecības klienti visā pasaulē

80%

Inženierzinātņu skolas izmanto SOLIDWORKS

17+

Akadēmiskie sertifikāti atbilstoši izglītībai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināsimies!

Mēs varam piedāvāt risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Uzsāciet sarunu ar mūsu ekspertiem jau šodien.