Tehniskais atbalsts

Ja nepieciešams atbalsts, paļaujieties uz PLM Group!
Klientiem, kuri lieto abonēšanas pakalpojumus pieejami ir ne tikai programmatūras atjauninājumi, tiešsaistes semināri un ekskluzīvi video ieraksti, bet arī klātienes semināri un tehniskais ATBALSTS!

Labu padaram vēl labāku – PLM Group Latvijā birojā darbojas personāls, kurš runā latviešu, krievu un angļu valodās. Savukārt darba pieredze, labākie risinājumi, dažādi triki un padomi tiek gūti sadarbībā ar Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Norvēģijas un Igaunijas kolēģiem. PLM Group ir lielākais un cilvēcīgākais SolidWorks izplatītājs, kam pievienotajai vērtībai ir nozīme.

Unikāla komanda, kapacitāte un enerģija – tas ir Jūsu ieguvums un priekšrocības!

PLM Group nemitīga, iekšēja sadarbība veicina labāko resursu nodrošinājumu ikvienas valsts klientiem. Ja nepieciešams – arī citu valstu tehniskie eksperti ir gatavi iesaistīties un rast risinājumu ātri un efektīvi. Tātad – samazinās Jūsu pieteikuma apstrstrādes laiks un, Jūs saņemat atbalstu no kompetentākā speciālista PLM Group ietvaros! Ja Jums nepieciešamo risinājumu var nodrošināt tikai tehniskais konsultants no mūsu kolēģu valstīm, tad, nepieciešamības gadījumā Latvijas biroja personāls ir gatavs palīdzēt un pildīt starpnieka lomu.

support-chart

Klientu apmierinātībai ir nozīme!

Mēs ticam atklātībai un kvalitatīvam servisam! Jūsu viedoklim ir nozīme, tādēļ labprāt dalamies ar to.

*Diagramma ir balstīta uz 100 pēdējām klientu aptaujas anketām


Team Viewer jeb klātienes atbalsts internetā!

Team Viewer ir lielisks palīgs, kad mūsu tehniskā atbalsta konsultantam ir nepieciešams aplūkot Jūsu datora uzstādījumus, Jūus veidotos rasējumus vai kļūdu paziņojumus. Ar Team Viewer nodrošinam:

  • Tūlītēju attālinātu lietotāju tehniskā atbalsta sesiju
  • Ērtu datu failu pārsūtīšanu starp lietotāju un atbalsta personālu ar interneta starpniecību
  • Precīzu sistēmas informāciju un ekrāna notveršanas pārvedamību

Piekļuve SOLIDWORKS klientu portālam!

Iegūstiet pilnīgu piekļuvi plašai padziļinātas informācijas tīmekļa krātuvei un vērtīgiem resursiem. Iesniedziet pakalpojumu, programmatūras veiktspējas atskaites un uzlabojumu pieprasījumus. Piekļūstiet zināšanu bāzei, visai tehniskajai dokumentācijai un pievienojieties diskusiju forumam, lai varētu pieslēgties citiem SolidWorks kopienas dalībniekiem.


Tehniskie konsultanti Latvijā:

Maris

 

Artjom

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.