Tehniskais atbalsts

PLM Group klientu atbalsts

Pārvaldiet savus tehniskā atbalsta pieprasījumus
un darbojieties kopā ar PLM Group ekspertiem!

Pieslēgties

Ja Jums nav aktivizēts PLM Group atbalsta konts

Sazinies ar mums


Mūsu zināšanas ir Jūsu spēks!

Mēs, PLM Group, piedāvājam vairāk kā tikai pasaules vadošo projektēšanas programmatūru - mēs dalamies un palīdzam ieviest risinājumus, kas būs atbilstoši Jūsu mērķiem un investīcijām.

PLM Group Tiešsaistes atbalsts - programmatūras uzlabojumi, jaunas produktu versijas, webināri, semināri un klientu pasākumi tiek veidoti, lai mūsu klienti, kuri izmanto programmatūras abonēšanas iespēju, uzlabotu savu sniegumu un produktivitāti tai pat laikā esot maksimāli konkurētspējīgi savā tirgus nišā. Pieeja ekspertu padomiem un palīdzībai no sertificētiem atbalsta inženieriem var būt daļa no Jūsu panākumiem.

PLM Group  Tiešsaistes atbalsts ir ātrākais, vieglākais un labākais veids kā saņemt atbildi uz Jums interesējošu jautājumu. Izmantojot tiešsaistes atbalsta rīku, Jūsu jautājums tiek novirzīts kompetentākajam darbiniekam, lai tas tiktu atrisināts pēc iespējas ātrākā laika posmā.

Pieredzējusi Professional Services komanda ir Jūsu rīcībā!

Mums ir vietējie eksperti pirmajās cīņas rindās, kuri ir gatavi dalīties ar savām zināšanām. Tāpat, pieejami ir arī Ziemeļvalstu un Baltijas resursi, kuri ir gatavi iesaistīties, lai nodrošinātu tikai labāko risinājumu un pieredzi no Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Norvēģijas un Igaunijas.

Mēs esam Ziemeļvalstu un Baltijas valstu lielākais SOLIDWORKS izplatītājs ar vairāk kā 130 darbiniekiem. Izmantojot visus mums pieejamos resursus, mēs radam vienreizēju atbalsta pieredzi Jums, kuru nodrošināt cits programmatūras izplatītājs nevarēs.

Tas nozīmē, ka mums ir piemērotākie resursi Jūsu jautājuma risināšanai, kas savukārt Jums nodrošina samazinātu apkalpošanas un apstrādes laiku kā arī pašu kometentāko ekspertu risinājuma rašanai.

Gadījumā ja kompetentākais eksperts atrodas kādā no mūsu sadarbības valstīm - komunikācija norit Angļu valodā. Tomēr, ja klients nejūtas ērti veidot sarunu Angļu valodā - lokālais eksperts palīdzēs ar komunikācijas veidošanu.

Klientu apmierinātībai ir nozīme!

Mēs ticam atklātībai un kvalitatīvam servisam! Jūsu viedoklim ir nozīme, tādēļ labprāt dalamies ar to.

*Diagramma ir balstīta uz 100 pēdējām klientu aptaujas anketām

Team Viewer jeb klātienes atbalsts internetā!

Team Viewer ir lielisks palīgs, kad mūsu tehniskā atbalsta konsultantam ir nepieciešams aplūkot Jūsu datora uzstādījumus, Jūsu veidotos projektus vai kļūdu paziņojumus. Ar Team Viewer nodrošinam:

  • Tūlītēju attālinātu lietotāju tehniskā atbalsta sesiju
  • Ērtu datu failu pārsūtīšanu starp lietotāju un atbalsta personālu ar interneta starpniecību
  • Precīzu sistēmas informāciju un ekrāna notveršanas pārvedamību

tv-logo

tv-logo-mobile

LEJUPIELĀDĒJIET Team Viewer klientu

Piekļuve SOLIDWORKS klientu portālam!

Iegūstiet pilnīgu piekļuvi plašai padziļinātas informācijas tīmekļa krātuvei un vērtīgiem resursiem. Iesniedziet pakalpojumu, programmatūras veiktspējas atskaites un uzlabojumu pieprasījumus. Piekļūstiet zināšanu bāzei, visai tehniskajai dokumentācijai un pievienojieties diskusiju forumam, lai varētu pieslēgties citiem SolidWorks kopienas dalībniekiem.

PIESAKIETIES SOLIDWORKS PORTĀLĀ

Tehniskie konsultanti Latvijā:

Maris

Atbalsta tālrunis
P-C: 8.00-17.00
Pk: 8.00-16.00
+371 671 430 50
support@plmgroup.lv

Artjom