Iepazīstieties ar komandu

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir aizrautīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir atrast jums visatbilstošāko risinājumu. Mēs piedāvājam izcilas zināšanas mūsu sniegto pakalpojumu jomā.

Klientu atbalsts / Pārdošanas / Mārketings / Business solutions / IT / Vadība

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta komandu veido aizrautīgi eksperti, kas nodrošina augstas kvalitātes tehnisko atbalstu vietējās valodās, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

145

Darbinieki

9

Valodas

60+

Instruktori

15

3D drukas tehnoloģiju eksperti

Pārdošana

Mūsu specializētā vietējā pārdošanas komanda ir galvenais dzinējspēks jaunu uzņēmumu un ilgtermiņa attiecību izveidē ar visiem klientiem.

Mārketings

Mūsu mārketinga eksperti popularizē mūsu uzņēmuma misiju un atbalsta uzņēmējdarbības attīstību, piesaistot potenciālos klientus.

Business solutions

Our dedicated local sales teams are the key drivers in creating new business and building long-term relationships with all customers.

IT

Mūsu IT nodaļā strādā tehniski augsti kvalificēti eksperti, kas garantē uzticamu, drošu un efektīvu IT vidi.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Vadība

Mūsu spēcīgajai vadības komandai ir plašas operatīvās un nozares zināšanas, lai nodrošinātu nepārtrauktu attīstību, inovācijas un panākumus.

Par mums

Ar savu ilggadējo pieredzi mēs palīdzam ieviest inovācijas dažādu nozaru ražošanas uzņēmumiem sešās valstīs. Taču kā tas viss sākās?

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēt nākotnē ir liels lēmums. Mēs labprāt runātu par jūsu mērķiem un sapņiem, lai kopīgi izveidotu plānu, kas palīdzētu īstenot jūsu ambīcijas. Sazinieties ar mums, un mēs būsim jūsu rīcībā ik uz soļa ceļā uz panākumiem.