Iepazīstieties ar komandu

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir aizrautīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir atrast jums visatbilstošāko risinājumu. Mēs piedāvājam izcilas zināšanas mūsu sniegto pakalpojumu jomā.

Klientu atbalsts / Pārdošanas / Mārketings / IT / Vadība

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta komandu veido aizrautīgi eksperti, kas nodrošina augstas kvalitātes tehnisko atbalstu vietējās valodās, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

145

Darbinieki

9

Valodas

60+

Instruktori

15

3D drukas tehnoloģiju eksperti

Pārdošana

Mūsu specializētā vietējā pārdošanas komanda ir galvenais dzinējspēks jaunu uzņēmumu un ilgtermiņa attiecību izveidē ar visiem klientiem.

Mārketings

Mūsu mārketinga eksperti popularizē mūsu uzņēmuma misiju un atbalsta uzņēmējdarbības attīstību, piesaistot potenciālos klientus.

IT

Mūsu IT nodaļā strādā tehniski augsti kvalificēti eksperti, kas garantē uzticamu, drošu un efektīvu IT vidi.

Mūsu klientu atsauksmes

„Mēs izmantojam PLM Group pakalpojumus jau daudzus gadus, un arī par atbalsta pakalpojumiem varam teikt tikai labus vārdus. Ar atbalsta dienestu var ērti sazināties pa tālruni vai e-pastu, un palīdzība ir pieejama tieši tad, kad tā ir nepieciešama.”

Vadība

Mūsu spēcīgajai vadības komandai ir plašas operatīvās un nozares zināšanas, lai nodrošinātu nepārtrauktu attīstību, inovācijas un panākumus.

Par mums

Ar savu ilggadējo pieredzi mēs palīdzam ieviest inovācijas dažādu nozaru ražošanas uzņēmumiem sešās valstīs. Taču kā tas viss sākās?

Aktuāla informācija tieši jūsu iesūtnē

Nelaidiet garām ekskluzīvus ekspertu padomus, labākās prakses un īpašos piedāvājumus – tieši savā iesūtnē. Reģistrējieties jau šodien!