Izmēģiniet SOLIDWORKS pirms līdzekļu ieguldīšanas

Izmēģiniet SOLIDWORKS pirms līdzekļu ieguldīšanas

Atklājiet SOLIDWORKS programmatūras komplekta jaudīgās iespējas. Mēs piedāvājam pilnvērtīgu risinājumu produktu virtuālai izstrādei, kas ļauj ātrāk laist tirgū augstas kvalitātes produktus.

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD ir jaudīga un vienkārši lietojama projektēšanas programmatūra. Tajā ietvertas funkcijas, kas saīsina izstrādes laiku un palīdz jūsu produktam ātrāk nonākt tirgū ar zemākām izmaksām un augstāku kvalitāti.

SOLIDWORKS Simulation

Simulācija nenozīmē tikai pārliecināšanos par to, ka jūsu produkti darbojas. Tā ir izpratne par to, kā jūsu produkts darbosies reālajā pasaulē. Ar SOLIDWORKS Simulation jūs varat novērtēt izturību, uzlabot kvalitāti un veicināt produktu inovācijas.

SOLIDWORKS Visualize

Nekas nevēsta par jūsu produkta projektu labāk kā pārliecinoši vizuālie materiāli. SOLIDWORKS Visualize parāda jūsu projektu augstā kvalitātē, kas pārsteigs jūsu komandu un klientus.

SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM ir papildinājums visām SOLIDWORKS 3D CAD versijām, kas ļauj jums izstrādāt tehnoloģiski izgatavojamus produktus jau inovācijas procesa agrīnā posmā. Integrējiet un aizpildiet trūkstošo posmu starp projektēšanu un ražošanu.

SOLIDWORKS MBD

Definējiet, organizējiet un publicējiet 3D anotācijas, tostarp 3D modeļu datus nozares standarta failu formātos. SOLIDWORKS MDB nodrošina iespēju attēlot savu modeļu fizisko sarežģītību 3D formātā ar neticamu precizitāti, lai tos būtu viegli interpretēt.

Mūsu klientu atsauksmes

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

JUMS IR JAUTĀJUMI?

ZVANIET MUMS!

+371 2600 5053

Jana Arsenjeva

Jana Arsenjeva

Pārdošana

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināsimies!

Mēs varam piedāvāt risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Uzsāciet sarunu ar mūsu ekspertiem jau šodien!