Kā izmantot SOLIDWORKS Visualize Professional Render Output passes?

Ja nepieciešams neplānoti mainīt Jūsu izveidotā produkta attēla kameras fokusa dziļumu, tad viens no variantiem kā to darīt ir atverot 3D CAD modeli SOLIDOWRKS Visualize programmatūrā, mainīt kameras iestatījumus un atkāroti renderēt attēlu. Tas nav grūti vai sarežģīti, bet pats renderēšanas process patērē vairāk Jūsu laika nekā gribētos. Tomēr, SOLIDWORKS Visualize Professional piedāvā šo pašu darbību veikt citādāk.

Visualize Professional ir daudz dažādu rīku, kas palīdzēs uzlabot Jūsu produktivitāti strādājot ar 3D CAD modeļu attēliem. Viens no šādiem rīkiem ir Render Output Passes, kurš ļauj vieglāk rediģēt attēlu un veikt tā korekcijas tādās programmās kā Photoshop pēc tam, kad tas ticis renderēts Visualize. Kad renderēšana ir pabeigta, Visualize Professional Render Output Passes funkcija ļauj daudz vienkāršāk rediģēt parametrus kā krāsas, ēnu intensitāte, objekta atspīdums u.c.

Daudzi inženieri izmanto attēlu apstrādes programmu, piemēram, Photoshop, kā daļu no savas ikdienas darba plūsmas, lai veidotu attelus 3D CAD modeļiem. Lai gan attīstīt Jūsu attēlu rediģēšanas prasmes nav primāra prasība jauku attēlu iegūšanai no SOLIDWORKS Visualize, tomēr šo prasmju apgūšana cels Jūsu efektivitāti.

Lai pielietotu video redzamo funkcionalitāti ir nepieciešams SOLIDWORKS Visualize Professional.

Lars Haaland

 

Autors: Lars Haaland, PLM Group Norway
15.05.2018