Kāpēc mēs

Kāpēc mēs

PLM Group dod cilvēkiem un uzņēmumiem iespēju būt inovatīviem. Lai paātrinātu inovācijas, mēs apvienojam jūsu uzņēmējdarbību vienā platformā. Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Soli pa solim

Mēs piedāvājam rīkus, kas ļauj integrēt visas jūsu uzņēmuma funkcijas vienā platformā. Radiet vērtību savām ieinteresētajām personām, izmantojot digitālo tehnoloģiju risinājumus. Mēs nodrošinām jums panākumus ar jūsu produktu inovāciju procesu.

Programma-tūras risinājumi

Mēs esam uzņēmuma Dassault Systèmes’ SOLIDWORKS lielākais partneris Ziemeļeiropā ar 6000 sekmīgiem ieviešanas pasākumiem.

3D drukas tehnoloģiju risinājumi

Sadarbībā ar pasaules vadošajiem aditīvās ražošanas uzņēmumiem piedāvājam jums jaunākās 3D drukas tehnoloģijas.

Pielāgota apmācība

Esiet vislabākie. Mūsu apmācībās iegūtās zināšanas ļauj jums maksimāli izmantot programmatūras iespējas.

Serviss un atbalsts

Mūsu specializētā vietējā servisa un atbalsta komanda vienmēr ir gatava ātri un kompetenti atbildēt uz jūsu jautājumiem.

LABĀKĀ KLIENTU PIEREDZE

Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi. Saskaņā ar mūsu klientu atsauksmēm mums ir piešķirts 98% apmierinātības indekss.

GLOBĀLĀS ZINĀŠANAS, VIETĒJĀ KLĀTBŪTNE

Mēs nodrošinām globālo zīmolu risinājumus, izmantojot vietējo atbalstu Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Latvijā un Igaunijā.

EKSPERTU KOMANDA

60+ sertificēti SOLIDWORKS un 3DEXPERIENCE instruktori un 15 sertificēti 3D drukas tehnoloģiju eksperti.

Ne tāpēc, lai izrādītos, taču mums ir prasmes

Mūsu inženieriem ir visprestižākie pieejamie SOLIDWORKS sertifikāti.

Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Kopā ar mūsu 6000 klientiem no visas pasaules mēs bieži rodam iedvesmojošus risinājumus kopīgiem izaicinājumiem. Uzziniet vairāk par to, ko esam sasnieguši kopā.

  • Q Yachts Ltd.

    ”SOLIDWORKS ir rīks, ar kuru visu laivu var uzmodelēt jau pirms ir izgatavota pati pirmā laivas detaļa. Nezinām, ar kuru citu programmatūru mēs varētu paveikt to pašu, jo SOLIDWORKS izmantošana …

  • Preco SIA

    “Mēs Latvijā bijām pirmie, kuri uzsāka SOLIDWORKS PDM ieviešanu un lietošanu, un, lai gan sākotnēji nebijām droši par mūsu izvēli – tagad varam par 100% teikt, ka investīcijas ir atmaksājušās!”

  • 3A Consulting Oy

    “Jau no paša sākuma, darbs ar SOLIDWORKS bija pāsrteidzoši viegls un tūlītēji pieejams – mums nebija nepieciešamas padziļinātas apmācības, jo 3D pasaule kļuva vienkārši izprotama. Kā viens no mūsu darbiniekiem …

98%

Apmierinātības indekss

12,000+

Aktīvie SW lietotāji

60+

Instruktori

15

3D Drukas eksperti

Ar savu aizrautību, zināšanām un pieredzi mēs dodam iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem ieviest inovācijas.

Mūsu komandu

Mūsu komanda sastāv no mērķtiecīgiem, zinātkāriem un kompetentiem cilvēkiem, kuri darīs visu iespējamo, lai atrastu jums piemērotāko risinājumu.

Aktuāla informācija tieši jūsu iesūtnē

Nepalaidiet garām unikālus ekspertu padomus, labāko praksi un īpašos piedāvājumus — tieši savā iesūtnē. Reģistrējieties jau šodien!