Kāpēc mēs

Kāpēc mēs

PLM Group sniedz cilvēkiem un uzņēmumiem iespēju būt inovatīviem. Lai paātrinātu inovācijas, mēs apvienojam jūsu uzņēmējdarbību vienā platformā. Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

No idejas līdz inovācijai

Esam pārliecināti, ka pasaule ir pilna ar ģeniāliem cilvēkiem.

Un mēs zinām, ka izcilas idejas dzimst katru dienu.

Tāpēc mūsu misija ir palīdzēt klientiem īstenoties no idejas līdz inovācijai.

Mēs to darām, nodrošinot klientus ar risinājumiem 3D CAD programmatūrā, produktu ražošanā un 3D printešanā. 

Soli pa solim

Mēs piedāvājam rīkus, kas ļauj integrēt visas jūsu uzņēmuma funkcijas vienā platformā. Radiet vērtību savām ieinteresētajām personām, izmantojot digitālo tehnoloģiju risinājumus. Mēs nodrošinām jums panākumus ar jūsu produktu inovāciju procesu.

Programma-tūras risinājumi

Mēs esam uzņēmuma Dassault Systèmes’ SOLIDWORKS lielākais partneris Ziemeļeiropā ar 6000 sekmīgiem ieviešanas pasākumiem.

3D drukas tehnoloģiju risinājumi

Sadarbībā ar pasaules vadošajiem aditīvās ražošanas uzņēmumiem piedāvājam jums jaunākās 3D drukas tehnoloģijas.

Pielāgota apmācība

Esiet vislabākie. Mūsu apmācībās iegūtās zināšanas ļauj jums maksimāli izmantot programmatūras iespējas.

Serviss un atbalsts

Mūsu specializētā vietējā servisa un atbalsta komanda vienmēr ir gatava ātri un kompetenti atbildēt uz jūsu jautājumiem.

LABĀKĀ KLIENTU PIEREDZE

Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi. Saskaņā ar mūsu klientu atsauksmēm mums ir piešķirts 98% apmierinātības indekss.

GLOBĀLĀS ZINĀŠANAS, VIETĒJĀ KLĀTBŪTNE

Mēs nodrošinām globālo zīmolu risinājumus, izmantojot vietējo atbalstu Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Latvijā un Igaunijā.

EKSPERTU KOMANDA

60+ sertificēti SOLIDWORKS un 3DEXPERIENCE instruktori un 15 sertificēti 3D drukas tehnoloģiju eksperti.

Ne tāpēc, lai izrādītos, taču mums ir prasmes

Mūsu inženieriem ir visprestižākie pieejamie SOLIDWORKS sertifikāti.

Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Kopā ar mūsu 6000 klientiem no visas pasaules mēs bieži rodam iedvesmojošus risinājumus kopīgiem izaicinājumiem. Uzziniet vairāk par to, ko esam sasnieguši kopā.

  • Inha Works

    – pasaulē labāko alumīnija laivu ražošana. Buster, Yamarin un Cross ir plaši pazīstami zīmoli laivošanas nozarē. Tomēr, lai izprastu saikni starp šiem zīmoliem, ir nepieciešams sīkāk izpētīt Inha Works gadījumu. …

  • NTNU Revolve

    Studentu organizācija NTNU Revolve ik gadu izstrādā un izgatavo vienu elektrisko sacīkšu automašīnu. Viss sākās 2010. gadā Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģiju universitātē NTNU Tronheimā, Norvēģijā. Četri studenti sāka apspriest iespējamo …

  • LMCE Group

    LMCE Group veido labāku pasauli, kurā ir mazāk mašīnu. SOLIDWORKS risinājumi sniedz projektētājiem iespēju nodarboties ar produktu izstrādi neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, tāpēc tas ir labs risinājums grupas līmenī. …

98%

Apmierinātības indekss

12,000+

Aktīvie SW lietotāji

60+

Instruktori

15

3D Drukas eksperti

Ar savu aizrautību, zināšanām un pieredzi mēs sniedzam iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem ieviest inovācijas.

Mūsu komanda

Mūsu komanda sastāv no mērķtiecīgiem, zinātkāriem un kompetentiem cilvēkiem, kuri darīs visu iespējamo, lai atrastu jums piemērotāko risinājumu.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēt nākotnē ir liels lēmums. Mēs labprāt runātu par jūsu mērķiem un sapņiem, lai kopīgi izveidotu plānu, kas palīdzētu īstenot jūsu ambīcijas. Sazinieties ar mums, un mēs būsim jūsu rīcībā ik uz soļa ceļā uz panākumiem.