Kāpēc mēs

Kāpēc mēs

PLM Group sniedz cilvēkiem un uzņēmumiem iespēju būt inovatīviem. Lai paātrinātu inovācijas, mēs apvienojam jūsu uzņēmējdarbību vienā platformā. Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Soli pa solim

Mēs piedāvājam rīkus, kas ļauj integrēt visas jūsu uzņēmuma funkcijas vienā platformā. Radiet vērtību savām ieinteresētajām personām, izmantojot digitālo tehnoloģiju risinājumus. Mēs nodrošinām jums panākumus ar jūsu produktu inovāciju procesu.

Programma-tūras risinājumi

Mēs esam uzņēmuma Dassault Systèmes’ SOLIDWORKS lielākais partneris Ziemeļeiropā ar 6000 sekmīgiem ieviešanas pasākumiem.

3D drukas tehnoloģiju risinājumi

Sadarbībā ar pasaules vadošajiem aditīvās ražošanas uzņēmumiem piedāvājam jums jaunākās 3D drukas tehnoloģijas.

Pielāgota apmācība

Esiet vislabākie. Mūsu apmācībās iegūtās zināšanas ļauj jums maksimāli izmantot programmatūras iespējas.

Serviss un atbalsts

Mūsu specializētā vietējā servisa un atbalsta komanda vienmēr ir gatava ātri un kompetenti atbildēt uz jūsu jautājumiem.

LABĀKĀ KLIENTU PIEREDZE

Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi. Saskaņā ar mūsu klientu atsauksmēm mums ir piešķirts 98% apmierinātības indekss.

GLOBĀLĀS ZINĀŠANAS, VIETĒJĀ KLĀTBŪTNE

Mēs nodrošinām globālo zīmolu risinājumus, izmantojot vietējo atbalstu Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Latvijā un Igaunijā.

EKSPERTU KOMANDA

60+ sertificēti SOLIDWORKS un 3DEXPERIENCE instruktori un 15 sertificēti 3D drukas tehnoloģiju eksperti.

Ne tāpēc, lai izrādītos, taču mums ir prasmes

Mūsu inženieriem ir visprestižākie pieejamie SOLIDWORKS sertifikāti.

Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Kopā ar mūsu 6000 klientiem no visas pasaules mēs bieži rodam iedvesmojošus risinājumus kopīgiem izaicinājumiem. Uzziniet vairāk par to, ko esam sasnieguši kopā.

  • Whitepoint Optics

    Dzīve ne vienmēr plūst kā filma, bet uzņēmumam “Whitepoint Optics” notiek tieši tā — uzņēmums izstrādā un ražo kinoindustrijai paredzētos kinoobjektīvus. Uzņēmums radās no palīgprojekta ar pašreizējo produktu vadītāju Jusi Miliniemi …

  • Baser

    Baser projektē un ražo saulessargu pamatnes. Ar SOLIDWORKS uzņēmums atklāja, ka viņi varētu labāk sadarboties ar saviem piegādātājiem. Izaicinājums Savas darbības sākumā jaunuzņēmumi piedzīvo grūtības. Naudas piesaistīšana prasa pūles, taču …

  • MacGregor

    ”SOLIDWORKS labākais ieguvums ir iespēja, izmantojot simulācijas rīkus, testēt dažādas produkta variācijas pirms prototipu ražošanas. Tad, atrodot mums piemēroto variāciju – izveidojam prototipu, kas pēcāk tiek prezentēts vadībai. Ar SOLIDWORKS …

98%

Apmierinātības indekss

12,000+

Aktīvie SW lietotāji

60+

Instruktori

15

3D Drukas eksperti

Ar savu aizrautību, zināšanām un pieredzi mēs sniedzam iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem ieviest inovācijas.

Mūsu komandu

Mūsu komanda sastāv no mērķtiecīgiem, zinātkāriem un kompetentiem cilvēkiem, kuri darīs visu iespējamo, lai atrastu jums piemērotāko risinājumu.

Aktuāla informācija tieši jūsu iesūtnē

Nepalaidiet garām unikālus ekspertu padomus, labāko praksi un īpašos piedāvājumus — tieši savā iesūtnē. Reģistrējieties jau šodien!