Karjera

KARJERA PLM Group

Mēs meklējam motivētus, zinātkārus darbiniekus, kuri nākotni saista ar izaugsmi, inovitāti un tehnoloģiju attīstību!

SKATIET pieejamās vakances

vai uzziniet, kādēļ izvēlēties strādāt PLM Group!

work at plm

Kādēļ izvēlēties PLM Group?

PLM Group ir komanda, kur ikdienu aizrautība, degsme un kompetence virza procesu pretim panākumiem! Mūsu pamatvērtības ir:

Pārdot - panākumiem! Mēs ticam, ka vissvarīgākais sadarbības procesā ir rūpes par klientiem! Ne tikai pārdodot kvalitatīvu un izcilu produktu, bet piedāvājot kompetentu atbalstu.
Šādi kombinēti - tie rada vērtību klientam. Un, redzot viņu uzplaukumu - mēs varam sajust mūsu!

Mūs vada degsme! Degsme ir tas, kas mums liek katru rītu iesākt ar smaidu, tā liek mums priecāties par pirmdienām! Un - mēs patiesi mīlam to, ko mēs daram!
Mēs pārsteidzam savus klientus ar risinājumiem, kuri virza procesu pretī uzvarai. Daram to no sirds ar degsmi un entuziasmu, dodot tikai pašu labāko!

Apņēmība sasniegt rezultātus! Mūsu klientu rezultāti ir mūsu panākumu atslēga. Pret saviem pienākumiem izturamies ar vislielāko rūpību un uzņemamies atbildību par sekām.
Fokuss uz vērtībām - ieklausamies savos klientos, izprotam viņu vajadzības un smagi strādājam, lai sasniegtu viņu cerības.

Ar drosmi pretim panākumiem! Mūsu lielākais risks ir nedarīt neko! Mēs zinam - ja nedosimies pakaļ tam, ko vēlamies, mēs to nekad nesasniegsim.
Ja nejautāsim - atbildes nebūs. Vienīgais ceļš pretim uzvarai ir doties cīņā un nebaidīties zaudēt! Neveiksmes ir mūsu iespēja mācīties, kas panākumus padara vēl patīkamākus!

Attīstība un izaugsme ik dienu! Mēs gribam būt labākie - mēs gribam būt atsauces punkts - mēs gribam paplašināt savu zināšanu horizontus! Mēs gribam jaunas iespējas - mums un mūsu klientiem! Ceļā uz to - ikdienu virzam, mācamies un attīstamies, dalamies ar zināšanām un esam atbalsts! Ikdienu - visā ko daram! Pievienojies PLM Group komandai!

Ko nozīmē darbs PLM Group

Anita

  • Anita Karlsson

  • Technical Consultant
  • LinkedIn

“Man ir palaimējies iegūt darbu ar iedvesmojošiem un izpalīdzīgiem kolēģiem un ļoti patīkamus darba uzdevumus - es pastāvīgi apgūstu kaut ko jaunu. Darbs, kurā es tiekos ar interesantiem klientiem, - klientu atbalsta darbā, mācībās vai mūsu klientu objektos. Klienti, kas izmanto mūsu dažādās sistēmas, lai izstrādātu lieliskus produktus. Man patīk cilvēki un man patīk risināt tehniskās problēmas, tātad šis ir vislabākais darbs, kas man varētu būt. Tas piemērots tieši man!!”

Charles

  • Charles Nilsson

  • Produktu menedžeris
  • LinkedIn

“Darbā PLM Group man visvairāk patīk izaicinājums, ko dod klienti, ar kuriem mēs strādājam. Mēs esam ziemeļvalstu uzņēmums. Neviena nedēļa nelīdzinās iepriekšējai: vienu dienu jūsu prezentējat risinājumus 400 cilvēkiem, nākamajā dienā jūs apgūstat saules paneļu lietošanu un ieviešat dokumentu pārvaldības sistēmu. Un piektdien tajā pašā nedēļā jūs strādājat kopā ar klientu strādājat pie hokeja ķiveru projektēšanas.”

Kai

  • Kai Raun

  • Mārketinga speciālists
  • LinkedIn

“Darbs PLM Group ir man atklājis jaunu mašīnbūves un projektēšanas pasauli, ļaujot man vērot apkārtējos objektus ar jaunām acīm. Inovācijas veido mūsu ikdienas darba pamatus. Darbs tehnoloģiju jomā rada dinamisku un mērķtiecīgu atmosfēru, nodrošinot mums izcilu iespēju sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem mūsu nozarē. Divu pēdējo gadu laikā esmu saskāries ar harizmātiskiem oratoriem, novatoriskām idejām un koncepcijām. Man ir prieks strādāt starptautiskā izcilu speciālistu komandā.”

 

Vakances

Pievienojies mūsu speciālistu datu bāzei, nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli (pdf)

Nosūtīt CV