Skypark SIA

  • Tiek samazināts ražošanai nepieciešamais laiks
  • Tiek uzlabota un paātrināta sadarbība ar piegādātājiem/sadarbības partneriem
  • Tiek veidota kontrolēta un saprotama vide visiem inženieriem

“Ieviešot SOLIDWORKS produktus mūsu darbā projektēšanas process jūtami uzlabojās – tika taupīts laiks, sākām veidot biežāk izmantojamo detaļu un komponentu bibliotēkas, uzlabojās un paātrinājās sadarbība ar piegādātājiem saņemot un izmantojot nepieciešamos komponentus 3D modeļu failos.”

PROBLĒMA

Uzsākot darbību, projektējām metāla konstrukcijas izmantojot vienkāršas divu dimensiju programmas un sākotnēji ar to arī pietika. Bet izstrādājot arvien sarežģītākus mezglus un konstrukcijas tērējām daudz laika. Radās nepieciešamība pēc jauniem risinājumiem, jaunām iespējām.

RISINĀJUMS

SIA Skypark ir uzņēmums kurš jau 10 gadus darbojas ar robotizēto autosstāvvietu ražošanu. 10 gadu laikā, uzņēmums ir audzis un attīstījies piedāvājot pilnu ražošanas ciklu – sākot no metāla konstrukciju projektēšanas un izgatavošanas, līdz pat gatavo autosstāvvietu uzstādīšanai un apkalpošanai.

Parking

Uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus izmanto ne tikai Rīgā, bet arī tādās pilsētās kā Maskavā, Pēterburgā, Kazaņā un citās. Robotizētās autosstāvvietas ir sarežģītas mehānismu kopums, kur auto tiek novietots daudzstāvu autosstāvvietā bez vadītāja līdzdalības. Kā tas darbojas? Vadītājs novieto savu auto iebraukšanas boksā un dodas prom. Programmatūra izvēlas brīvo šūnu un nogādā auto tajā. Kad vadītājs vēlas doties prom – programmatūra novieto auto atpakaļ izbraukšanas boksā tā, lai vadītājam pēc iespējas ērtāk būtu doties tālāk.

 

 

SIA Skypark ir unikāls piedāvātais produkts – noskaties video un uzzini vairāk!

http://www.boxparking.lv/