No 2D uz 3D

Mainies – no 2D uz 3D!

Pāreja no 2D uz 3D ir viegla, produktīva un interesanta!

Sazinies ar mums

 2D_to_3D

 


 


Kādēļ izvēlēties 3D?

Ilgu laiku darbojoties ar 2D CAD var sākt šķist, ka tas ir pats vienkāršākais veids kā radīt jaunus projektus, tomēr jāteic, ka dodoties līdzi laikam ir arī savi plusi! Uzsākot darbu ar 3D risinājumu jāsāk apzināt, ka pasaulei nepieciešami inovatīvi jauni, labāki produkti, kas tiek radīti ātrākā laika posmā! Izmantojot 2D rīkus, tāds uzdevums kā kopsalikumu analīze, kur redzama detaļu pārklāšanās var būt gandrīz neiespējami izdarāms, kamēr veikt šādu darbību 3D vidē ir pavisam vienkārši. Projekta optimizēšana, analīze un uzvedības simulācija ir dabiska 3D procesa daļa, kamēr 2D šādas iespējas nepiedāvā.

➜ Pieteikt bezmaksas konsultāciju

Šī iemesla dēļ, daudzi ražotāji laika gaitā ir pārgājuši, pielāgojušies un darbojas ar 3D. Tie, kuri ir investējuši 3D produktu attīstībā novēro sava ieguldījuma pozitīvo pusi – peļņu un produkta attīstību ne tikai izstrādes, bet arī ražošanas procesā.

3D CAD priekšrocības?

  • Projektēt ar 3D CAD ir ātri un vienkārši
  • Laicīgi novērsiet kļūdas projektēšanas vai zīmējuma veidošanas procesā
  • Izmantojiet 3D datnes, lai veidotu animācijas, kas būs noderīgas arī pārdošanas un mārketinga divīzijām

  • 3D CAD piedāvā simulācijas rīkus, kurus izmantot produkta testēšanai un optimizācijai
  • Produkta dokumentācija, kopsalikumu instrukcijas, fotoreālistiski atveidojumi – viss var tikt veidots no vienas datnes
  • Palieliniet konkurētspēju paātrinot produkta nonākšanu tirgū

3D ir vieglāk nekā varētu šķist – padomi un palīdzība ir tepat!

SOLIDWORKS 3D CAD viegli izprotamā un intuitīvā saskarsne 3D darbu uzsākšanu padara pavisam vienkāršu. Tomēr, ja rodas jautājumi – mūsu tehniskie konsultanti ir gatavi palīdzēt! Padomi, apmācības un jaunākie izziņu materiāli, lai kopīgi rastu risinājumu! Un, ja nepieciešams mazliet vairāk – iesaistieties SOLIDWORKS kopienā, kur ar idejām, pārdomām un jauninājumiem dalās vairāk kā 2 miljoni lietotāju. Tāpat – Jums pieejami mySolidWorks.com resursi – video pamācības un jau gatavi CAD modeļi.

Īstenojot pāreju uz 3D uzreiz ir jūtams, ka projektēt 3D vidē ir dabiskās, intuitīvāk jau no paša sākuma. Pat darbojoties ar visvienkāršakajiem produktiem gūstiet papildus labumu no 3D, jo tā priekšrocības var tikt realizētas visos projektēšanas posmos. Tādējādi apvienojot vairākus atsevišķus procesus vienā paralēlā!

Apsverat iespēju izmēģināt 3D? Mēs Jums palīdzēsim!

➜ Piesakiet bezmaksas konsultācijai un mēs ieteiksim kā veikt pāreju no 2D uz 3D vienkārši, ātri un efektīvi!

Saziņa

Sazinieties ar mums un uzziniet kā veikt pāreju no 2D uz 3D! Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu un PLM Group konsultants ar Jums sazināsies tuvākajā laikā, lai piedāvātu Jums piemērotāko bezmaksas konsultācijas laiku.

Jūsu ieguvumi?

  • SOLIDWORKS 3D CAD priekšrocības
  • Demo – kā veidot 3D dokumentāciju un rasējumus
  • Demo – kā veidot un analizēt kopsalikumus
  • Zināšanas – kā pārnest un izmantot Jūsu esošos datus 3D modeļos

Saņemiet informāciju par mūsu produktu semināriem un webināriem

Parakstties uz jaunumiem

About PLM Group

We make our customers more competitive by implementing solutions based on PLM software applications in their value chain.

PLM Group ApS
Phone +45 70 22 22 80
info@plmgroup.eu
https://plmgroup.eu/

PLM Group is the largest Dassault Systèmes SOLIDWORKS partner in Northern Europe. We serve 5000 customers from a wide range of industries in Sweden, Norway, Denmark, Finland, Estonia and Latvia.

Our business solutions are combinations of validated software applications and services adapted to specific customer needs. Common for all solutions is fast implementation and short payback time.

solidworks-logo-white
Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. offers complete 3D software tools that let you create, simulate, publish, and manage your data. SOLIDWORKS products are easy to learn and use, and work together to help you design products better, faster, and more cost-effectively.