Dzīve ne vienmēr plūst kā filma, bet uzņēmumam “Whitepoint Optics” notiek tieši tā — uzņēmums izstrādā un ražo kinoindustrijai paredzētos kinoobjektīvus. Uzņēmums radās no palīgprojekta ar pašreizējo produktu vadītāju Jusi Miliniemi (Jussi Myllyniemi), skaidro “Whitepoint Optics” tehniskais vadītājs un līdzdibinātājs Timo Alatalkari (Timo Alatalkkari): “Sākumā mēs iecerējām izstrādāt mātes uzņēmuma “Whitepoint” produkcijai paredzēto kinoobjektīvu sēriju. Mūsu

”SOLIDWORKS ir rīks, ar kuru visu laivu var uzmodelēt jau pirms ir izgatavota pati pirmā laivas detaļa. Nezinām, ar kuru citu programmatūru mēs varētu paveikt to pašu, jo SOLIDWORKS izmantošana mums ir ļoti dabīgs risinājums.”

“Lielā mācība, kas gūta, pārejot uz SOLIDWORKS un PDM, patiesībā bija redzēt visas iespējas, kuras mēs iegūstam, izmantojot drošas sistēmas un strādājot pēc sakārtotas darba plūsmas,” saka Vidars un piebilst: “ar šo PDM mums patiešām ir palīdzējis.”

“Mēs esam ļoti apmierināti ar to kā PLM Group tika galā ar mūsu projektu. Ikviena darbība, ikviena sfēra tika ieviesta nevainojami un, mēs pārsteidzoši viegli, uzsākām darbu ar juno sistēmu. Šis bija viegls, izprotams un patīkams process!”

“SolidWorks CAD software came out best, however, it is also fair to mention that our colleagues in Horsens and Holland design in SolidWorks as well.”