“Mēs Latvijā bijām pirmie, kuri uzsāka SOLIDWORKS PDM ieviešanu un lietošanu, un, lai gan sākotnēji nebijām droši par mūsu izvēli – tagad varam par 100% teikt, ka investīcijas ir atmaksājušās!”

“Lielā mācība, kas gūta, pārejot uz SOLIDWORKS un PDM, patiesībā bija redzēt visas iespējas, kuras mēs iegūstam, izmantojot drošas sistēmas un strādājot pēc sakārtotas darba plūsmas,” saka Vidars un piebilst: “ar šo PDM mums patiešām ir palīdzējis.”

“Ieviešot SOLIDWORKS produktus mūsu darbā projektēšanas process jūtami uzlabojās – tika taupīts laiks, sākām veidot biežāk izmantojamo detaļu un komponentu bibliotēkas, uzlabojās un paātrinājās sadarbība ar piegādātājiem saņemot un izmantojot nepieciešamos komponentus 3D modeļu failos.”

“Mēs esam ļoti apmierināti ar to kā PLM Group tika galā ar mūsu projektu. Ikviena darbība, ikviena sfēra tika ieviesta nevainojami un, mēs pārsteidzoši viegli, uzsākām darbu ar juno sistēmu. Šis bija viegls, izprotams un patīkams process!”

“The most important benefit for us is that you can save time by working simultaneously with design anddocumentation.”

“I used SolidWorks to make one complete layout-sketch of the whole machine. That made it very fast and easy to make design changes during the development phase.”

”The competition in the organ market is fierce and organs are chosen primarily by their looks. Folders with renderings done with SolidWorks have proven to be a very convincing tool for us when we discuss a new organ with potential customers.”

“The parts work better in production and the metal components fit better during welding, for example. SolidWorks is also both fast and easy to use.”

“We use SolidWorks fully in our construction and we are also using SolidWorks Enterprise PDM to control variants of products. We have to be able to keep track of a vast number of different versions, and through the PDM system allows us to create several hundred thousand product variants out of our few different modules.”