“Mēs Latvijā bijām pirmie, kuri uzsāka SOLIDWORKS PDM ieviešanu un lietošanu, un, lai gan sākotnēji nebijām droši par mūsu izvēli – tagad varam par 100% teikt, ka investīcijas ir atmaksājušās!”

“Iegādājoties un ikdienu izmantojot 3D drukas printeri, esam samazinājuši mērinstrumentu izstrādes un ražošanas laiku no aptuveni sešām nedēļām līdz divām dienām. Ja uzzinam, ka ir nepieciešams jauns instruments, tad varam to izdrukāt vienas nakts laikā un, to ir iespējams likt lietā ražošanas daļā jau nākošajā dienā.”

“Mēs esam ļoti apmierināti ar to kā PLM Group tika galā ar mūsu projektu. Ikviena darbība, ikviena sfēra tika ieviesta nevainojami un, mēs pārsteidzoši viegli, uzsākām darbu ar juno sistēmu. Šis bija viegls, izprotams un patīkams process!”

“Simulation brings us much closer to the physical world during the design process. When we compare our solutions to actual physical results, we can see that we have been very accurate in our predictions. This means that we dare to issue promises around new solutions to our customers earlier in the development process.”

“The most important benefit for us is that you can save time by working simultaneously with design anddocumentation.”

“Having all the information about a product together in one place in a 3D model is a big benefit with SolidWorks that increases security and product quality.”

“We used the 3D model to analyze the working table function, ergonomics and safety. For safety reasons, the table structure is designed to be able to withstand high loads. SolidWorks has also made it easy to produce operational and safety instructions and diagrams as well as maintenance and spare parts booklets.”