Ieviešana

Ieviešana

Mūsu FastTrack pakalpojums ir ātrākais un labākais veids, kā nodrošināt, lai jūsu jaunā sistēma varētu nekavējoties pilnvērtīgi darboties. Šo lietošanai gatavo risinājumu drošā veidā īsteno mūsu zinošie eksperti.

Ātrākais veids darba uzsākšanai

Mūsu FastTrack pakalpojums garantē jums vienmērīgu pāreju uz drošu datu pārvaldības risinājumu gan mākonī, gan ārpus tā.

Samaziniet svarīgu datu meklēšanai nepieciešamo laiku, izmantojot jaudīgus meklēšanas rīkus, un sekmīgi izmantojiet sava produkta dzīves ciklu, izmantojot failu pārvaldības pilnu versiju.

Mēs piedāvājam FastTrack pakalpojumus: SOLIDWORKS PDM Standard un SOLIDWORKS PDM Professional.

Kāpēc izmantot mūsu FastTrack pakalpojumu?

Iemeslu ir daudz. Lūk, trīs svarīgas priekšrocības:

  • Garantēti droša un netraucēta instalēšana
  • Jūsu datu droša glabāšana un pārvaldība
  • Uzreiz sāciet savu produktu izstrādi

3DEXPERIENCE Onboarding – Uzsākšana

3DEXPERIENCE platformas iespējas ir bezgalīgas. Bet zināšanas par platformas iestatīšanu un navigāciju ir galvenais, lai atvērtu jums potenciālu.

Mūsu apmācības piedāvājumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jums veikt dažādas darbības atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

SOLIDWORKS PDM Standard FastTrack

SOLIDWORKS PDM Standard FastTrack palīdz mazām komandām ātri sākt darbu ar standartizētu datu pārvaldības risinājumu.

FastTrack konfigurācija ietver, piemēram, PDF konvertēšanas uzdevumu, rasējumu veidnes un nozares standarta darbplūsmas.

SOLIDWORKS PDM Professional FastTrack

SOLIDWORKS PDM Professional FastTrack palīdzēs jums netraucēti pāriet uz drošu datu pārvaldības risinājumu, kura pamatā ir SOLIDWORKS PDM Professional.

FastTrack konfigurācija ietver, piemēram, PDF konvertēšanas uzdevumu, rasējumu veidnes, nozares standarta darbplūsmas un sērijas numurus.

Atjauniniet savu sistēmu

Pārliecinieties, ka jūsu programma ir jaunināta ar jaunākajām funkcijām un īpašībām. Uzziniet tagad vairāk par mūsu jaunināšanas pakalpojumu.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.