Instalēšana

Instalēšana

Tai ir jābūt vienkāršai. Tāpēc ir vērts pieaicināt mūsu pieredzējušos konsultantus jūsu jaunās sistēmas instalēšanai. Nodrošiniet netraucētu sākumu ar SOLIDWORKS un gūstiet maksimālu labumu.

Sāciet darbu jau pirmajā dienā

Radot jaunus produktus un laižot tos tirgū, laiks ir būtisks. Izmantojot mūsu instalēšanas pakalpojumu, jūsu sistēma tiks izveidota un darbosies jau pirmajā dienā.

Mūsu zinošie eksperti izmantos vislabāko praksi, lai nodrošinātu ātru un netraucētu uzstādīšanu. Lai sāktu darbu, mūsu komanda apkopos visu nepieciešamo informāciju un pārbaudīs, vai ir izpildīti visi priekšnoteikumi. Instalēšanu var veikt tiešsaistē vai uz vietas.

Lai viss darbotos kā paredzēts, mūsu eksperti veic funkcionālo pārbaudi un pielāgošanu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kāpēc izmantot mūsu instalēšanas pakalpojumu?

Lūk, trīs svarīgas priekšrocības:

  • Garantēti droša un netraucēta instalēšana
  • Saņemiet jūsu vajadzībām atbilstošus pielāgojumus
  • Sāciet produktu izstrādi jau pirmajā dienā

SOLIDWORKS instalēšana


Sāciet darbu ar savu sistēmu un ātrāk atgriezieties pie produktu izstrādes, izmantojot mūsu SOLIDWORKS instalēšanas pakalpojumu.

  • CAD sistēma ietver koplietotus iestatījumus un veidnes, kas uzlabo iekšējo sadarbību.
  • Instalācija ietver SOLIDWORKS datorus (klientus), licenču serveri (ja piemērojams), koplietoto rīklodziņu, koplietotos iestatījumus un grafikas kartes draiveri.

Integrējiet sava uzņēmuma sistēmas!

Nodrošiniet savam uzņēmumam iespējas koplietot starp sistēmām informāciju par produktu ražošanu. Uzziniet tagad vairāk par mūsu ERP integrācijas pakalpojumu.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.