Jauninājumi

Jauninājumi

Vairs netērējiet laiku sistēmas jaunināšanai uz jaunāko versiju — ļaujiet mums to izdarīt jūsu vietā! Izmantojot mūsu jaunināšanas pakalpojumu, jūs iegūsiet vairāk laika, lai turpinātu savu ikdienas darbu ar visām uzlabotajām iespējām.

Uzlabotas funkcijas, ātrums un drošība

Izmantojiet SOLIDWORKS jauno funkciju un atjauninājumu priekšrocības, netērējot laiku sistēmas jaunināšanai.

Mūsu eksperti izmantos vislabāko praksi, lai jauninātu jūsu sistēmu – to var izdarīt visām vecākajām SOLIDWORKS versijām.

Iesakām mūsu jaunināšanas pakalpojumu uzņēmumiem, kuri vēlas gūt labumu no jaunajām iespējām SOLIDWORKS jaunākajā versijā un uzlabot iekšējo sadarbību.

Kāpēc izmantot mūsu jaunināšanas pakalpojumu?

Iemeslu ir daudz. Lūk, četras svarīgas priekšrocības:

  • Strādājiet viedāk, izmantojot jaunas īpašības un funkcijas
  • Uzlabota stabilitāte darba laikā
  • Atklājiet problēmas un mainiet sliktos darba ieradumus
  • Vienkāršāka CAD pārvaldība ar vienu identisku iestatījumu visiem SOLIDWORKS lietotājiem

SOLIDWORKS jaunināšana

Gādājiet, lai jūsu programma tiktu jaunināta ar jaunākajām funkcijām un īpašībām, izmantojot mūsu jaunināšanas pakalpojumu.

CAD sistēma ietver koplietotus iestatījumus un veidnes, kas uzlabo iekšējo sadarbību. Instalācija ietver SOLIDWORKS datorus (klientus), licenču serveri (ja piemērojams), koplietoto rīklodziņu, koplietotos iestatījumus un grafikas kartes draiveri.

SOLIDWORKS PDM jaunināšana

Pārliecinieties, ka jūsu SOLIDWORKS PDM risinājums ir atjaunināts uz jaunāko versiju un aprīkots ar jaunākajām funkcijām. Izmantojot šo pakalpojumu, mēs jauninām visu jūsu SOLIDWORKS PDM risinājumu, kas ietver PDM arhīva serverus, PDM datu bāzes serveri un SOLIDWORKS licences serveri.

Jaunināšanu var veikt visām vecākajām SOLIDWORKS PDM versijām, taču tas ir jādara pirms CAD programmas jaunināšanas.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.