Par mums

Par mums

Mūsu uzņēmums izveidojās pirms vairāk nekā 25 gadiem, jo radās nepieciešamība pēc 3D CAD. Šodien mēs sniedzam cilvēkiem un ražošanas uzņēmumiem zināšanas un risinājumus produktu inovāciju īstenošanai.

41M

Apgrozījums

145

Darbinieki

9

Valodas

6

Valstis

Par PLM Group

Ar savu ilggadējo pieredzi mēs palīdzam ieviest inovācijas dažādu nozaru ražošanas uzņēmumiem Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā un Latvijā.

Kopš 2018. gada esam daļa no Pronect, neatkarīgu uzņēmumu grupas, kurā strādā vairāk nekā 350 cilvēku. Pronect galvenā mītne atrodas Vernamo, Zviedrijā, un biroji atrodas septiņās valstīs visā Skandināvijā un Baltijā. Pronect, kas apkalpo vairāk nekā 7000 industriālo klientu, gada apgrozījums ir 1,3 miljardi Zviedrijas kronu. Pronect ir daļa no ģimenes uzņēmuma Liljedahl Group.

Mūsu biroji

Jūs vienmēr esat laipni aicināti apmeklēt mūsu vietējos birojus. Tie ir mūsu zināšanu centri, kur piedāvājam apmācību kursus un seminārus.

Mūsu komanda

Mūsu komanda sastāv no mērķtiecīgiem, zinātkāriem un kompetentiem cilvēkiem, kuru galvenā misija ir atrast jums visatbilstošāko risinājumu.

Sustainability report

By continuously developing and strengthening our sustainability work, we generate value for our customers, employees, and other stakeholders. Contributing to the development of a more sustainable society is an important part of our long-term strategy and will generate more business opportunities for Pronect, which is a group of independent companies – PLM Group, Ravema, Din Maskin.

Mūsu vēsture

Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi mums ir izveidojies stāsts, par kuru ir vērts pastāstīt.

PLM Group History

2024

PLM GROUP ŠODIEN

Ar 145 darbiniekiem, un viņu skaits arvien palielinās, mēs uzturam produktīvas attiecības ar Dassault Systèmes un pasaules vadošajiem 3D drukas tehnoloģiju ražotājiem.
2023

IEGĀDĀJAS KLIENTU BĀZI NO AXELENT SOLUTIONS AB

IEGĀDĀJAS KLIENTU BĀZI NO AXELENT SOLUTIONS AB

PLM Group iegādājās klientu bāzi no Axelent Solutions AB, kas ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem drošības risinājumu jomā.

 

“Mūsu klientu bāzes apvienošana nozīmē uzlabotu klientu atbalstu un apmācību, nodrošinot, ka mūsu klienti saņem visaugstākā līmeņa pakalpojumus. Turklāt mūsu paplašinātās iespējas dod mums iespēju izstrādāt novatoriskus risinājumus, kas sniedz tiešu labumu jums kā klientam.” – Lars Grīns, PLM grupas ģenerāldirektors

2021

IEGĀDĀJAS NORVĒĢU PLM TECHNOLOGY AS

PLM Group iegādājas norvēģu 3DEXPERIENCE tālākpārdevēju PLM Technology AS.

 

„Mēs cenšamies nodrošināt visiem klientiem piekļuvi plašākām zināšanām par simulācijām.”
– Jan Lundström, PLM Group vadītājs

2020

IEGĀDĀJAS DĀŅU TEAMWORKS A/S

Teamworks ir nostiprinājis mūsu pozīcijas Dānijas tirgū un papildinājis PLM Group ar pārsteidzošu vietējo pieredzi un klātbūtni.

 

„Mēs uzskatām, ka abu uzņēmumu daudzus gadus ilgā pieredze un spēcīgā kultūra apvienosies, lai sniegtu mūsu klientiem vislabākos padomus.”
– Henrik Østergaard, PLM Group vadītājs valstī,
PLM Group

2018

KĻŪST PAR LMT GROUP DAĻU

KĻŪST PAR LMT GROUP DAĻU

Uzņēmums Liljedahl Group dibināts 1982. gadā. Šobrīd viņiem pieder septiņi holdingi ar 12 miljardu apgrozījumu.

 

“Sadarbībā ar LMT Group varam paplašināt Industry 4.0 un digitalizācijas risinājumu piedāvājumu saviem klientiem.”

– Jan Lundström, PLM Group vadītājs.

2016

IEGĀDĀJAS NORVĒĢU PRONOR AS

IEGĀDĀJAS NORVĒĢU PRONOR AS

PLM Group iegādājas ProNor AS un nodrošina savu klātbūtni visās Ziemeļvalstīs.

 

„Ir patīkami apzināties, ka atstāju savu uzņēmumu un klientus kvalificēta, uzticama un stabila biznesa partnera, kāds ir PLM Group, rokās.”
– Jan Erik Iversen, ProNor vadītājs

2015

GALVENAIS BIROJS MALMĒ

GALVENAIS BIROJS MALMĒ

Mūsu galvenais birojs atrodas Malmē stratēģiskās atrašanās vietas dēļ, un tas darbojas kā centrālais mezgls visiem mūsu 17 birojiem.

2014

MĒS ESAM UZ 3D DRUKAS TEHNOLOĢIJAS VIĻŅA

MĒS ESAM UZ 3D DRUKAS TEHNOLOĢIJAS VIĻŅA

Mēs ar lepnumu sadarbojamies ar nozares vadošajiem 3D drukas tehnoloģiju gigantiem, lai piedāvātu saviem klientiem plašāku 3D risinājumu portfeli, kas šodien ietver HP, 3D Systems un Markforged.

2009

IR DZIMIS PLM GROUP ZĪMOLS

IR DZIMIS PLM GROUP ZĪMOLS

Spēcīgākie, redzamākie spēlētāji Ziemeļvalstu un Baltijas tirgos apvienojas, izveidojot PLM Group. Mūsu ir vairāk nekā 100 darbinieku, un mēs esam lielākais produktu izstrādes risinājumu un pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstīs. Vairāk par uzņēmumiem lasiet turpmāk.

2007

NODIBINĀTS UZŅĒMUMS SIA CADON

2005

NODIBINĀTS UZŅĒMUMS CADON CONSULTING OÜ

2001

NODIBINĀTS UZŅĒMUMS CADON OY

Timo Talvio 1998. gadā Somijā nodibināja uzņēmumu, kura mērķis bija pārdot tālāk SOLIDWORKS programmu Somijas 3D CAD lietotājiem. Šis uzņēmums lika pamatus uzņēmumam CadOn Oy, kura dibināšanu pabeidza 2001. gadā.

1996

NODIBINĀTS UZŅĒMUMS SOLID DESIGN HOUSE A/S

Solid Design House bija pirmais uzņēmums Dānijā, kas izmantoja SOLIDWORKS 3D CAD vien sešus mēnešus pēc tam, kad izgudrotājs Jon Hirschstick un viņa komanda komercializēja šo vadošo projektēšanas programmatūru korporatīvajā Amerikā.

1991

NODIBINĀTS UZŅĒMUMS MP ENGINEERING AB

Zviedru uzņēmuma MP Engineering dibinātājs Martin Poulsen deviņdesmito gadu sākumā no konsultāciju pakalpojumu pārdošanas pārgāja uz CAD risinājumiem. Pēc SOLIDWORKS atklāšanas 1994. gadā uzņēmums kļuva par vērtīgu tālākpārdevēju.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēt nākotnē ir liels lēmums. Mēs labprāt runātu par jūsu mērķiem un sapņiem, lai kopīgi izveidotu plānu, kas palīdzētu īstenot jūsu ambīcijas. Sazinieties ar mums, un mēs būsim jūsu rīcībā ik uz soļa ceļā uz panākumiem.