PLM Group konfidencialitātes un sīkdatņu politika

PLM Group pienākums ir aizsargāt Jūsu privātumu. Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz PLM Group tīmekļa vietni un e-pasta mārketinga aktivitātēm. Šis paziņojums nosaka PLM Group datu apkopošanas, apstrādes un izmantošanas praksi. Izmantojot PLM Group tīmekļa vietni, Jūs piekrītat uz datiem attiecināmajām praksēm, kas aprakstītas šajā paziņojumā.

Žurnālfaili

Lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir lietotājiem draudzīga, mēs apkopojam tīmekļa vietnes izmantošanas statistikas datus. Lai būtu iespējama šāda statistisko datu apkopošana, mēs izmantojam žurnālfailus anonīmas demogrāfiskās informācijas apkopošanai, kas tiešā veidā Jūs neidentificē, piemēram, Jūsu pasta indekss, vecums, dzimums, norādes par jūsu vēlmēm, interesēm un izlasēm. Automātiski tiek apkopota arī atsevišķa informācija par saimniekdatora aparatūru un programmatūru. Šāda informācija var iekļaut: saimniekdatora IP adresi, interneta pārlūkprogrammas informāciju, domēna nosaukumu, datumu un laiku, kad piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, un tīmekļa vietņu adreses, no kurām nokļuvāt mūsu tīmekļa vietnē.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts Jūsu interneta pārlūkprogrammā. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai mūsu tīmekļa vietnē varētu veikt Jūsu, kā unikāla lietotāja, reģistrēšanu un lai atainotu informāciju, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni. Viens no sīkdatņu galvenajiem mērķiem ir nodrošināt ērtu tīmekļa vietnes funkcionalitāti, lai ietaupītu Jūsu laiku. Sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai saglabātu Jūsu informāciju, kad Jūs veicat veidlapas aizpildīšanu, tādējādi nodrošinot, ka šī informācija nav atkārtoti jāievada nākošreiz, kad tā ir nepieciešama. Sīkdatnes saglabā Jūsu pieteikšanās informāciju, kad veicat reģistrāciju mūsu atbalsta portālā. Jums ir tiesības apstiprināt vai noraidīt sīkdatņu izmantošanu. Atsevišķas interneta pārlūkprogrammas automātiski apstiprina sīkdatnes, taču, ja vēlaties, Jums ir iespēja pielāgot savu interneta pārlūkprogrammu sīkdatņu noraidīšanai. Ja izvēlēsieties noraidīt sīkdatņu izmantošanu, Jums nebūs iespējas pilnībā izmantot visas mūsu tīmekļa vietnes interaktīvās funkcijas, kā arī nebūs iespēja pieteikties mūsu atbalsta portālā. Sīkdatnes mēs izmantojam visām tālāk tekstā uzskaitītajām funkcijām.

  • Kad veicat reģistrāciju mūsu atbalsta portālā, sīkdatnes mums palīdz pārvaldīt Jūsu īpašo pieteikšanos sistēmā nākošajā Jūsu apmeklējuma reizē.
  • Kad Jūs veicat veidlapas aizpildīšanu, mēs saglabājam Jūsu informāciju, lai nodrošinātu, ka tā nav jāievada atkārtoti nākošreiz, kad šāda informācija ir nepieciešama.
  • Google Analytics (Konfidencialitātes politika)
  • SnapEngage (Konfidencialitātes politika)
  • YouTube (Konfidencialitātes politika)

Reklāma

Mēs sadarbojamies ar Google, lai pārvaldītu mūsu reklāmas citās tīmekļa vietnēs. Google izmanto sīkdatnes un tīmekļa bāksignālus, lai apkopotu personu neidentificējošu informāciju, kas ietver Jūsu darbības šajā un citās tīmekļa vietnēs, lai nodrošinātu, ka saņemat tieši Jūsu interesēm atbilstošu reklāminformāciju.

Clear Gifs (tīmekļa bāksignāli / tīmekļa informatori)

Mēs izmantojam programmatūras tehnoloģiju „clear gifs” (tīmekļa bāksignāli / tīmekļa informatori), kas palīdz mums labāk pārvaldīt mūsu tīmekļa vietnes saturu, nosakot, kura tās satura daļa ir efektīvāka. „Clear gifs” ir ļoti mazi grafikas faili, katrs ar savu nosaukumu, funkciju ziņā līdzīgi sīkdatnēm, un tiek izmantoti, lai izsekotu lietotāju gaitas tīmekļa vietnē. Atšķirībā no sīkdatnēm, kas tiek saglabātas saimniekdatora cietajā diskā, „clear gifs” tiek saglabāti mūsu serveros. „Clear gifs” faili ir aptuveni tik pat lieli, cik punkts šī teikuma beigās. Atsevišķos gadījumos, piemēram, ja izmantojat mūsu tiešsaistes tērzētavu, mēs sasaistām „clear gifs” apkopoto informāciju ar klienta personu identificējošo informāciju. Mēs izmantojam „clear gifs” savos HTML valodā rakstītajos e-pastos, lai iegūtu informāciju par to, kuri e-pasti ir tikuši atvērti. Tādā veidā mēs varam noskaidrot, kāda veida saturs visvairāk interesē lasītājus, un mūsu informatīvajā izdevumā iekļaut saņēmēju interesējošu informāciju. Ja vēlaties atteikties no šādu e-pastu saņemšanas, Jūs to varat izdarīt, klikšķinot e-pastā uz saites „atsaukt reģistrāciju”.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana

Visa žurnālfailu, sīkdatņu un „clear gifs” apkopotā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un sniegtu Jums labāko iespējamo lietošanas pieredzi. Iegūstot ieskatu Jūsu vēlmēs un interesēs, mēs varam sniegt Jums informāciju par attiecīgajiem PLM Group un mūsu sadarbības partneru produktiem un pakalpojumiem. Lielākoties informācija tiek izmantota tikai PLM Group iekšējā informācijas apritē.

Jūsu informācija var tikt izmantota, lai:
– Atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem (piemēram, nosūtot pieprasītos materiālus vai īpašos piedāvājumus).
– Sazinātos ar Jums un nodrošinātu kvalitatīvu klientu apkalpošanu.
– Nodrošinātu mārketinga komunikāciju e-pastos, pastā, zvanot vai tiešsaistes reklāmā atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem, kas mūsuprāt varētu būt Jums saistoši.

Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams sniegt informāciju trešajām pusēm, ja trešā puse nodrošina mums vai mūsu esošajiem vai potenciālajiem klientiem noteikta veida pakalpojumus, piemēram, statistisko analīzi, klientu atbalstu, preču piegādi vai Jums dažāda veida informācijas sniegšanu. Trešajām pusēm ir aizliegts izmantot Jūsu personisko informāciju citiem veidiem, kā vien šo pakalpojumu sniegšanai, un tām ir jāievēro Jūsu informācijas konfidencialitāte. Ik pa laikam mēs varam ar Jums sazināties mūsu komercdarbības partneru vārdā, lai piedāvātu Jums interesējošus pakalpojumus. Šādos gadījumos Jūsu personu identificējošā informācija (e-pasts, vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs) netiek nodota trešajai pusei. Pāris reizes gadā mēs sazināmies ar saviem klientiem, lai piedāvātu sniegt informāciju brīvprātīgai aptaujas anketai, kas palīdz iegūt Jūsu vērtējumu par mūsu pašreizējiem pakalpojumiem vai viedokli par pakalpojumiem, kurus Jūs vēlētos saņemt. Jums ir tiesības atteikt abonēšanu.

Jūsu personiskās informācijas drošība

Mēs izmantojam dažādas drošības tehnoloģijas un procedūras, lai palīdzētu aizsargāt Jūsu personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Mēs aizsargājam personu identificējošu informāciju, kuru sniedzat datora serveros, kontrolētā, drošā vidē, kas ir aizsargāta no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Tomēr neviena informācijas aizsargāšanas metode nav 100% droša, tāpēc mēs nevaram pilnībā garantēt tās drošību, kad veicat datu pārsūtīšanu tiešsaistē. Mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu Jūsu informāciju labākajos iespējamajos veidos, taču Jūs pats esat atbildīgs par datu iesniegšanu. Kad mūsu tīmekļa vietnē tiek apkopota un/vai pārsūtīta uz citu tīmekļa vietni jutīga personiskā informācija (piemēram, kredītkartes numurs), tā tiek aizsargāta ar šifrēšanas palīdzību, piemēram, drošligzdu slāņa (SSL) protokolu.