3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE ir mākonī balstīta inovāciju platforma ražošanas nozarei. Tā apvieno visu jūsu uzņēmumu vienā sadarbības vidē, savstarpēji savienojot cilvēkus, idejas un datus. Veiciet darbu reāllaikā un kopīgojiet datus ar visām uzņēmuma nodaļām, sākot no projektēšanas līdz ražošanai.

Kas ir 3DEXPERIENCE platforma?

Īsi – tas ir inovāciju apvērsums. Plašāk- tā ir mākonī balstīta sadarbības platforma, kas nodrošina reāllaika skatījumu uz visām jūsu biznesa aktivitātēm. Savienojot cilvēkus, idejas un datus vienā centrā, paaugstināsies darba efektivitāte un pilnveidosies jūsu inovācijas.

Ar 3DEXPERIENCE platformu jūs nodrošināsiet nākotni savam uzņēmumam, saglabājot tā konkurētspēju ilgtermiņā. Platforma sniedz piekļuvi plašam datos balstītu aplikāciju klāstam, kuras var pielāgot, ņemot vērā jūsu interešu jomu.

Viss tiek glabāts mākonī, un tas nozīmē, ka ikviens var piekļūt projektiem neatkarīgi no savas atrašanās vietas reāllaikā. Reaģējiet un sekojiet līdzi dizaina izstrādes gaitai no visām jūsu biznesā iesaistītajām darba grupām, lai izstrādātu augstas kvalitātes, novatoriskus produktus ātrāk kā nekad.

Kāpēc mākonī balstīta platforma?

Iemeslu ir daudz. Šeit būs dažas no svarīgākajām 3DEXPERIENCE platfromas priekšrocībām:

 • Apvieno visas jūsu biznesa grupas vienuviet
 • Ļauj veikt darbu ar projektiem reāllaikā – no jebkuras vietas un jebkurā brīdī
 • Ievieš tirgū arvien sarežģītākus jauninājumus
 • Veicina ilgtspējīgu izaugsmi un ienesīgumu

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS


Nākamās paaudzes SOLIDWORKS 3D CAD nodrošinās virkni iespēju lietotāju pieredzes paaugstināšanai, sākot no vienkāršotas instalēšanas un licencēšanas līdz papildu priekšrocībām, kā piemēram, mākoņglabātuve jūsu failiem. Uzziniet vairāk par šo iespēju tūlīt!

3DEXPERIENCE mākoņrisinājums inovāciju platforma

Kāda ir jūsu interešu joma?

Ilgtspējīgam inovācijas procesam, kas atbilst klientu augstajām prasībām, ir nepieciešama līdzdalība no visām jūsu biznesā iesaistītajām darba grupām. Uzziniet vairāk par 3DEXPERIENCE piedāvājumiem jūsu dažādajām uzņēmējdarbības jomām:

3DEXPERIENCE pārvaldībai
3DEXPERIENCE inženierzinātnei
3DEXPERIENCE ražošanai
3DEXPERIENCE iepirkumiem
3DEXPERIENCE pārdošanai un mārketingam

Inha Works

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par 3DEXPERIENCE, jums ir nepieciešama precīza un aktuāla informācija. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

What’s the difference between peel 3 and peel 3.CAD?

peel 3 is a 3D scanner for a variety of applications. peel 3.CAD is a 3D scanner designed specifically for reverse engineering purposes.

Vai ir nepieciešams instalēt SOLIDWORKS, lai dalītos un veiktu atzīmes dizainā?

Nē, ar 3DEXPERIENCE platformas funkcijām Share un Markup tu vari sadarboties ar jebkuru personu, tai nav nepieciešams instalēt SOLIDWORKS. Tas ļauj saņemt reāllaika atsauksmes un veikt iterācijas, lai paātrinātu darba procesu.

Tu ģenerē saiti no SOLIDWORKS, lai dalītos ar savu dizainu, samazinot nepieciešamību sūtīt fizisku failu vai nepieciešamību saņēmējam veikt instalāciju. Jebkurš var izmantot saiti, lai komentētu un dalītos, un fails pastāvīgi atjauninās.

Ieguvumi ar Share un Markup

 • Viegli dalīties ar informāciju, izmantojot saiti
 • Saņem reāllaika atsauksmes, lai optimizētu iterācijas procesu
 • Sadarbība ir vieglāka, jo jebkurš var izmantot saiti, nav nepieciešama atsevišķa instalācija
 • Izmaksu efektīvs veids, kā uzlabot dizaina un sadarbības efektivitāti

Lasīt vairāk, kā tas darbojas

Ko nozīmē Premium reaģēšanas laiks?

Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt vislabāko iespējamo reaģēšanas laiku. Taču, izmantojot Elite paketi, jūsu pieprasījumiem tiek piešķirta prioritāte. Par mūsu konkrēto reaģēšanas laika līmeni lasiet vairāk

Kā varu izmantot savu instruktora vadīto apmācību kuponu, lai rezervētu mācības?

Ir viegli rezervēt kādu no mūsu dažādajām plānotajām mācībām, izmantojot mūsu rezervēšanas portālu. Atrodiet vēlamo mācību un ievadiet savu kupona numuru, lai izmantotu 500 EUR kredītu.

Noderīgi zināt:

 • 500 EUR kuponu var izmantot tikai PLM Group plānotajām mācībām un tikai vienu kuponuvienam rezervētajam dalībniekam
 • mācības ir jārezervē, izmantojot tiešsaistes mācību portālu un ievadot derīgu kupona numuru, pirms beidzas kupona derīguma termiņš
 • mācības var pārplānot līdz septiņām darba dienām pirms plānotā datuma
 • Elite pakotnes kuponi ir vienādi ar attiecīgo Elite abonementu, parasti to derīguma termiņš ir 12 mēneši bez pagarinājumiem vai izņēmumiem
 • Elite pakotneskuponi, kas ir daļa no vairāku gadu abonementa, tiks izsniegti par katru no abonēšanas gadiem
 • visi kuponi tiks izsniegti abonēšanas perioda sākumā, un tiem nepieciešama vismaz 9+ mēnešu abonēšana
 • papildu atlaides nevar apvienot ar kuponiem

Vai varu sadalīt “Jautā ekspertam” sesijas?

“Jautā ekspertam” ir veidota kā divu sesiju aktivitāte, kurā jūs vispirms izskaidrojat savu problēmu, un pēc tam mūsu eksperti sniedz savu ieskatu.

Noderīgi zināt:

 • viena 2 stundu sesija uz katru Elite servisa pakalpojumu par gadu, kas noslēdzas vienlaikus ar termiņu, kad nepieciešams atjaunot jūsu licenci/abonementu
 • jūs nevarat apvienot sesijas lielākos konsultāciju projektos vai sadalīt tās vairākās īsākās sesijās. Tomēr, ja jums nav atlikušo sesiju vai jums nav Elite pakalpojumu komplekta, par divām konsultāciju stundām tiks iekasēta maksa pēc mūsu standarta likmes
 • sesijas notiek tiešsaistē, un tās ir jāplāno iepriekš, parasti septiņu darba dienu laikā
 • lai optimizētu pieredzi, rezervējot sesiju, pievienojiet galveno tēmu kopsavilkumu, tostarp piemērus
 • PLM Group patur tiesības ierobežot sesijas “”Jautā ekspertam”” apjomu, ja tās tēma pārsniedz pieejamo laiku
 • jaunu sesiju nevar rezervēt, kamēr nav pabeigta iepriekš rezervētā sesija
 • sesijas var pārplānot līdz divas darba dienas pirms plānotā datuma. Novēlota pārcelšana vai atcelšana prasīs vienu “”Jautā ekspertam”” sesiju

Vai Simulācijas starteris ir piemērojams, ja nestrādāju ar simulāciju?

Noteikti! Ar Simulācijas starteri mūsu eksperti palīdzēs jums risināt simulācijas uzdevumus neatkarīgi no tā, kādā līmenī esat.

Noderīgi zināt, kas ir iekļauts:

 • viens simulācijas starteris uz katru Elite servisa pakalpojumu par vienu gadu, kas noslēdzas vienlaikus ar termiņu, kad nepieciešams atjaunot jūsu licenci/abonementu
 • sesijas notiek tiešsaistē, un tās ir jāplāno iepriekš, parasti septiņu darba dienu laikā
 • lai optimizētu pieredzi, rezervējot sesiju, pievienojiet galveno tēmu kopsavilkumu, tostarp piemērus
 • PLM Group patur tiesības ierobežot sesijas “”Simulācijas starteris”” apjomu, ja tās tēma pārsniedz pieejamo laiku
 • jaunu sesiju nevar rezervēt, kamēr nav pabeigta iepriekš rezervētā sesija
 • sesijas var pārplānot līdz divas darba dienas pirms plānotā datuma. Novēlota pārcelšana vai atcelšana prasīs vienu “”Simulācijas startera”” sesiju

Vai e-mācību platforma pēc pieprasījuma ir pieejama visur?

Jā, SolidProfessor platformai var piekļūt, izmantojot jebkuru pārlūkprogrammu.

Noderīgi zināt par platformu:

 • to nodrošina un izvieto mūsu partneris SolidProfessor
 • pēc SOLIDWORKS vai 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS licences atjaunošanas tiks izveidots SolidProfessor administratora konts, un jūs varēsiet pats pārvaldīt lietotāju piekļuvi platformai
 • Kad ir saskaņoti mūsu starpā servisa pakalpojumu plāni, PLM Group automātiski izveidos SolidProfessor kontu tavā vārdā. Konts tiks izveidots ar e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu, kas ir PLM Group uzņēmuma kontaktos. Pēc tam tu saņemsi e-pastu no SolidProfessor ar savu lietotāja informāciju.

Vai man ir nepieciešami servisa pakalpojumu pakotnes visiem man piederošo licenču veidiem?

Servisa pakalpojumu pakotnes ir spēkā SOLIDWORKS un 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS abonēšanas licencēm neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Essential vai Elite.

Tomēr neatkarīgi no tā, kāda licence jums ir, varat pieprasīt dažādus servisa pakalpojumu elementus par jebkuru jūsu licencei. Piemēram, jūs varat pieprasīt sesiju “Jautā ekspertam”, lai apspriestu savas problēmas, vai iegūt piekļuvi e-mācību pēc pieprasījuma SolidProfessor platformai.

Kāda ir atšķirība starp Essential un Elite pakotni?

Essential un Elite pakotnes ir pilnas ar saturu, kas atvieglo jūsu darbu. Abām ir kopīgi programmatūras atjauninājumi, vietējais tehniskais atbalsts un piekļuve SolidProfessor mācību platformai ar neskaitāmām mācību stundām.

Servisa pakalpojumu pakotnē Essential ir 1 lietotāja piekļuve par vienu SOLIDWORKS licenci.

Servisa pakalpojumu pakotnē Elite ir trīs lietotāju piekļuves par vienu SOLIDWORKS licenci, kas klientiem ar vairākiem lietotājiem sniedz ievērojamu pievienoto vērtību.

Turklāt katru gadu tiek piedāvāta sesija “Jautā ekspertam”, simulācijas starteris, PLM satura bibliotēka, premium atbildes laiks un 500 EUR instruktora vadītu apmācību kuponi.

Vai pakalpojumu komplekti ir iekļauti manā abonementā?

Jā, atjaunojot SOLIDWORKS vai 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS licenci, servisa pakalpojumu abonements un viss to saturs tiek iekļauts automātiski.

Kā iegādāties tiešsaistē?

Tas ir vienkārši. Atlasiet sev piemērotāko produktu, vai nu SOLIDWORKS Cloud Offer vai 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium, un noklikšķiniet uz “Sākt darbu”. Jūs tiksit novirzīts uz preces grozu, kur varēsiet redzēt komplektācijā iekļauto preču sadalījumu. Aizpildiet savu informāciju, un esat gatavs projektēšanai 5 minūšu laikā.

Kādas ir priekšrocības, pērkot tiešsaistē?

Jūs saņemsiet tūlītēju piekļuvi savam produktam, kas nozīmē, ka jums nebūs jāgaida, lai sāktu projektēšanu. Vienkārši noklikšķiniet, iegādājieties un sāciet darbu.

Esmu iegādājies, kas notiek tālāk?

 1. Jūsu pasūtījums ir apstiprināts. Tūlīt pēc iegādes jūs saņemsit pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu no Dassault Systèmes.
 2. Tiklīdz jūsu jaunā licence būs gatava lietošanai, jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu “Sākt darbu” no Dassault Systèmes. Tas parasti aizņem tikai dažas minūtes. Tajā būs visa informācija, lai aktivizētu licenci un 3DEXPERIENCE platformu.
 3. Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar uzaicinājumu pievienoties atbalsta kopienai, kur varēsit sazināties ar PLM grupu ekspertiem, kas palīdzēs jums uzsākt darbu vai atrisināt tehniskas problēmas.

Vai man ir pieejams atbalsts pēc licences iegādes?

Jā. Mūsu PLM grupas eksperti ir šeit, lai palīdzētu jums, kad vien tas ir nepieciešami. Jūs tiksiet uzaicināti uz kopienu, kurā varēsiet sazināties tieši ar mūsu ekspertiem. Viņi palīdzēs uzsākt darbu 3DEXPERIENCE platformā vai atrisināt jebkādas tehniskas problēmas, kas jums varētu rasties.

Vai ir droši pirkt tiešsaistē?

Jā, jūs varat droši iegādāties savu CAD produktu tiešsaistē bez jebkādām bažām. Jūs pirkumu veiksit tieši no Dassault Systèmes lapas, kur varat izmantot vairākas kredītkartes.

Dassault Systèmes sadarbojas ar maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kurš ir sertificēts kā PCI pakalpojumu sniedzējs 1. līmenī un nodrošina augstākos drošības standartus jūsu maksājumu datu pārraidei.
Turklāt, lai aizsargātu jūsu konta datus, tiek izmantota Secure Sockets Layer (SSL) šifrēšana.

Vai es varu saņemt 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl 3DEXPEREINCE SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Taču 5 minūšu laikā ar dažiem klikšķiem varat sākt darbu. Sāciet darbu jau tagad!

What are the computer requirements?

 
Minimum requirements
Recommended specifications
ProcessorIntel Core i7 (6+ cores) – 2.3 GHz or moreIntel Core i7 (8 cores) – 2.5 GHz or more
Operating SystemWindows 10 (64 bits)Windows 10 (64 bits)
Graphics CardNVIDIA (6 GB VRAM)
OpenGL 4.5 and higher,
CUDA Compute Capability 6.1
NVIDIA RTX 3070 (8GB VRAM)
OpenGL 4.5 and higher
Memory16 GB32 GB
Hard DriveSolid-state drive (SSD) with at least 200 GB of free space512 GB SSD
Display1920 X 10801920 X 1080
Connecting Ports1x USB 3.0+2x USB 3.0+

How easily will I have access to support if I have questions?

Help is actually directly integrated into peel.OS. For additional questions, peel users will have access to our support site

Kur es varu iegādāties SOLIDWORKS?

Jūs varat iegādāties SOLIDWORKS tikai pie sertificēta izplatītāja, piemēram, PLM Group. SOLIDWORKS programmatūras piedāvājums ir visaptverošs risinājums visām jūsu projektēšanas vajadzībām, un var būt grūti noteikt, tieši kuri rīki jums nepieciešami. Mūsu eksperti var palīdzēt jums atrast ideālos risinājumus jūsu vajadzībām. Kontaktinformācija

Kādas ir aparatūras prasības SOLIDWORKS izmantošanai?

Ieteicamās prasības ir CPU ātrums vismaz 3,3 GHz ar 32 GB RAM un SSD. Dassault Systèmes ir oficiāli ieteikumi, saskaņā ar kuriem GPU tiek atzīts par piemērotu izmantošanai ar SOLIDWORKS – Dodieties uz SOLIDWORKS tīmekļa vietni.

Lasiet vairāk par jautājumiem, kas jāņem vērā, izvēloties aparatūru programmatūrai SOLIDWORKS.

Izmantojot darbstaciju, kas atbilst šiem ieteikumiem, jūs nodrošināsit SOLIDWORKS programmatūras produktu netraucētu izmantošanu.

Kā es varu apgūt SOLIDWORKS izmantošanu?

Lai gan SOLIDWORKS ir viens no intuitīvākajiem CAD risinājumiem tirgū, tā milzīgās jaudas sniegto priekšrocību izmantošana var radīt grūtības.

Mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu, kuru laikā jūs un jūsu uzņēmums var apgūt visas jums nepieciešamās prasmes un pastāvīgi tās atjaunināt. Ar aktīvu abonementu jūs iegūsit arī neierobežotu atbalstu no mūsu sertificētajiem vietējiem SOLIDWORKS ekspertiem.

Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

Vai es varu iegūt SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Programmatūra ir pieejama trīs dažādās pakotnēs Standard, Professional un Premium, kurām ir dažādas funkcijas un cenas. Skatiet vairāk iepriekš vai sazinieties ar mums.

Taču Dassault Systèmes piedāvā programmatūru studentiem izglītības mērķiem. Ja jūsu skolai vai universitātei jau ir SOLIDWORKS Education, jums kā studentam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodos jums licences kodu, kas jums piešķirs tūlītēju piekļuvi. Ja nē, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums saņemt piekļuvi. Pētniekiem, kuri atbilst prasībām, ir pieejamas arī pievilcīgas atlaides.

Jaunuzņēmumi, kas atbilst noteiktām prasībām, pirmo gadu var bez maksas piekļūt SOLIDWORKS, kas palīdzēs uzsākt darbību.

SOLIDWORKS piedāvā arī tīkla licences prasībām atbilstošiem inkubatoriem, kas palīdz jaunuzņēmumiem. Tas viņiem nodrošina vislabākos rīkus, uzsākot savas darba gaitas.

Visbeidzot, ja jūs domājat par līdzekļu ieguldīšanu SOLIDWORKS, taču vispirms vēlaties pārbaudīt programmatūras iespējas, mūsu bezmaksas izmēģinājuma versijas var būt lieliska iespēja.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām.

Vai es pirms līdzekļu ieguldīšanas varu izmēģināt SOLIDWORKS Simulation?

Ja apsverat iespēju pāriet uz virtuālo testēšanu, mūsu SOLIDWORKS Simulation izmēģinājuma piedāvājumi ir lielisks veids, kā noskaidrot savas iespējas un vajadzības. Iegūstiet bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Vai es varu iznomāt SOLIDWORKS Simulation?

Ja jums īstermiņa projektam ir nepieciešama programma SOLIDWORKS Simulation, iespējams, jums vispiemērotākā būs īstermiņa licence.

Īstermiņa licences piedāvā pielāgojami izmantojamas SOLIDWORKS Simulation licences, kas varētu būt noderīgas, piemēram, jaunuzņēmumiem, darbuzņēmējiem un konsultantiem, kas par zemām izmaksām iegūs pilnu piekļuvi izciliem rīkiem ar maksimālu pielāgojamību. Jums ir arī iespēja reizē izmantot īstermiņa un pastāvīgās licences.

Lasiet vairāk par SOLIDWORKS Simulation nomas iespējām.

Man jau ir SOLIDWORKS 3D CAD, kāpēc nepieciešama SOLIDWORKS Simulation?

Jūs SOLIDWORKS 3D CAD izstrādājāt ideālu produktu, jūsu darbs ir paveikts. Bet kā nodrošināt, lai jūsu dizains skarbajos reālās pasaules apstākļos darbotos tā, kā paredzēts?

Ar SOLIDWORKS Simulation jūs varat veikt struktūras un termiskās analīzes, noskaidrot skaitlisko hidrodinamiku, palaist augsta cikla noguruma simulāciju, izpildīt plastmasas spiedienliešanas analīzi un citas funkcijas. Programmatūrā palaidiet vairākus atkārtojumus un izstrādājiet produktus reālajai pasaulei.

Kādas ir 3DEXPERIENCE priekšrocības?

Izstrādājiet, kopīgojiet, pārvaldiet un izgudrojiet savādāk
Izmantojiet savādāku pieeju savām inovācijām, vienā holistiskā vidē apvienojot pētniecības un izstrādes, inženierijas, ražošanas, mārketinga un pat savu klientu un ražošanas partneru spēkus. Nošķirtības likvidēšana savas organizācijas darbībā, talantu daudzveidības veicināšana un atvērtība ārējam ieguldījumam ļauj izpausties jūsu radošumam un atklāt vēl nebijušus jauninājumus.

Saīsiniet laiku produktu nonākšanai tirgū
Vairumā nozaru konkurence ir sīva. Jūsu konkurences priekšrocības ir atkarīgas no spējas ātri ieviest savas inovācijas tirgū. Ar 3DEXPERIENCE jūs varat sinhronizēt projektus ar kolēģiem, pārbaudīt veiktspēju, visiem nodrošināt jaunāko informāciju un kopīgot savus projektus ar ražotājiem un klientiem — ātri un vienkārši. 3DEXPERIENCE piedāvā nepieciešamo struktūru, lai varētu apvienot jūsu organizāciju, stiprināt sadarbību, paātrināt inovācijas un tādējādi saīsināt laiku līdz nonākšanai tirgū.

Diferencējiet
Apvienojot cilvēkus, idejas un datus nepārtrauktā ciklā, varat izcelt savus produktus, lai radītu patiesas inovācijas. Sekojiet zīmola sniegumam, pieredzei ar produktiem un dažādiem citiem galvenajiem rādītājiem vienā centrālajā mezglā. Mēs varam palīdzēt jums pilnībā izmantot mūsu tehnoloģijas priekšrocības, lai radītu tādu produktus, kas atbilst patērētāju pieprasījumam un pārspēj jūsu konkurentus tirgū.

Palieliniet savu produktivitāti
Ar 3DEXPERIENCE jūs varat īstenot nepārtrauktu digitālo procesu, kas aptver visus jūsu uzņēmuma un vērtību ķēdes aspektus. 3DEXPERIENCE piedāvā pilnīgu caurskatāmību visām jūsu projektos iesaistītajām pusēm, jo dati ir centralizēti un vienmēr atspoguļo visa procesa vai inovācijas projekta jaunāko stāvokli. Lietotāji var efektīvi izmantot šo reāllaika perspektīvu un savstarpēji savienoties vienā centrālā vidē, lai palielinātu produktivitāti.

Vai SOLIDWORKS Simulation intensīvi izmanto centrālo vai grafisko procesoru?

Mēs iesakām izmantot vismaz 3,3 GHz centrālā procesora taktātrumu un 32 GB RAM, kā arī SSD. Turklāt uzņēmumam Dassault Systèmes ir oficiāla informācija par to, kuru grafisko procesoru ieteicams izmantot ar SOLIDWORKS.

Izmantojot šiem ieteikumiem atbilstošu darbstaciju, jūs varēsiet bez problēmām lietot SOLIDWORKS programmatūras produktus.

Vairāk par to, kas jāņem vērā attiecībā uz SOLIDWORKS aparatūras izvēli.

Vai mani dati tiek droši uzglabāti 3DEXPERIENCE platformā ?

Jā. Drošība ir 3DEXPERIENCE pamatā, jo jūsu uzņēmējdarbība ir atkarīga no jūsu intelektuālā īpašuma. Platforma atbilst šādiem nozares standartiem un labākajai praksei:

ISO 2700x standarti (Ieviešanas vadlīnijas ISO 27002)
NIST 800 sērija
OWASP metodoloģija
CobIT ietvars

Lai uzzinātu vairāk par drošību platformā 3DEXPERIENCE, lejupielādējiet mūsu balto grāmatu šeit.

Cik lielam uzņēmumam ir piemērota 3DEXPERIENCE platforma ?

3DEXPERIENCE ir mērogojams risinājums, kas piedāvā priekšrocības jebkāda lieluma uzņēmumiem. Jūsu uzņēmumam augot, kā arī pieaugot sarežģītībai, var izmantot dažādas funkcionalitātes. Mūsu 3DEXPERIENCE klients Andreass Laiders (Andreas Lyder) no uzņēmuma Lifeline Robotics skaidro:

3DEXPERIENCE ir iespējas, kas mums varētu būt nepieciešamas nākotnē. Sistēma nav ierobežota, un mums nav jāmaina sistēma, jo tā atbalsta arī lielāku organizāciju. Kā maza organizācija mēs varam izmantot tos nelielos apjomus, kas mums šobrīd ir nepieciešami, taču mēs zinām arī to, ka, virzoties uz priekšu, mēs varēsim ieviest funkcionalitāti, kas mums būs nepieciešama augot.”

Sazinieties ar mūsu vietējiem ekspertiem, lai atrastu jums piemērotāko risinājumu.

Vai 3DEXPERIENCE ir pieejams mākonī?

3DEXPERIENCE ir sākotnēji mākonī balstīts risinājums, un šī infrastruktūra piedāvā jums pielāgojamību, lai uzturētu sakarus ar savu komandu un strādātu no jebkuras vietas, jebkurā laikā un jebkurā ierīcē, pamatojoties uz jūsu lietotāja tiesībām.

Kā varu sākt lietot 3DEXPERIENCE?

3DEXPERIENCE sniedz jums visu nepieciešamo, lai idejas pārvērstu realitātē, tostarp projektēšanu un inženieriju, izstrādi un ražošanu, simulācijas, projektu vadību un sadarbību.

Ātrākais un vienkāršākais veids, kā sākt 3DEXPERIENCE platformas izmantošanu, ir mūsu FastTrack pakalpojums. Mūsu vietējie eksperti rūpīgi iepazīstinās jūsu organizāciju ar īpašībām un funkcijām. Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

Uzzināt vairāk

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināties

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.