3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Savienojiet SOLIDWORKS 3D CAD risinājumu ar 3DEXPERIENCE platformu, lai sadarbotos ar visām galvenajām ieinteresētajām pusēm un netraucēti virzītos no idejas līdz pastāvīgai izstrādei.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS 3D CAD

Sadarbība – projektēšanas nākotne

Divi varianti:

 1. Ja jums jau ir instalēts SOLIDWORKS Desktop, varat izmantot SOLIDWORKS plus Collaborative Roles. Tas ļauj jums netraucēti sadarboties 3DEXPERIENCE platformā.
 2. 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS risinājums ļauj reāllaikā sadarboties visām nodaļām un visā jūsu uzņēmuma ekosistēmā, tostarp ar klientiem, partneriem un piegādātājiem. Izveidojiet sarežģītus projektus un paātriniet virzību no koncepcijas līdz ražošanas posmiem.

Tā kā visi dati ir droši saglabāti platformā 3DEXPERIENCE, jūsu projektēšanas un inženieru komandas var piekļūt informācijai par jūsu produktu, to kopīgot un pārvaldīt jebkurā laikā, no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē.

Kāpēc izvēlēties 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS?

Iemeslu ir daudz. Lūk, trīs svarīgas priekšrocības:

 • Sadarbojieties ar ieinteresētajām personām jebkurā vietā un laikā
 • Lielāka produktivitāte, izmantojot mākoņkrātuvi un attālo piekļuvi visiem jūsu datiem
 • SOLIDWORKS tiek automātiski atjaunināts uz jaunāko versiju

Mūsu pakotnes

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard

Visas nepieciešamās funkcijas, lai ātri izveidotu ražošanas līmeņa 3D produktu projektus. Jūs iegūsiet lietojumam specifiskus rīkus, lai izveidotu sarežģītas virsmas, parametriskas detaļas, lokšņu metāla modeļus un metinātus mezglus, kā arī vedņus, lai automatizētu savu darbplūsmu un pārbaudītu savus projektus.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional

Visi nepieciešamie rīki, lai palīdzētu pilnveidot produktu izstrādes procesu. Ietver visas standarta piedāvājuma iespējas, kā arī fotoreālistisku renderēšanu, automatizētu izmaksu aprēķinu, reverso inženieriju, automatizētu dizaina un rasējumu pārbaudi, kā arī pielaides analīzi.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium

Pilnvērtīgs 3D projektēšanas rīks produktu projektēšanas progresīvām inženieru komandām. Ietver visas Profesionālā piedāvājuma iespējas, kā arī cauruļvadu, cauruļu, elektrisko kabeļu un instalāciju ierīkošanas projektu un uzlabotas virsmas izlīdzināšanas iespējas.

Kura pakotne jums ir vispiemērotākā?

Ir pieejamas trīs 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS pakotnes, tādēļ varat izvēlēties to, kas visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. Izvēlieties savam uzņēmumam vispiemērotāko pakotni.

Funkcijas un īpašības

Funkcijas un īpašības3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Standard
3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Professional
3DEXPERIENCE
SOLIDWORKS
Premium
3D CAD DESIGN
Part and Assembly Modeling
2D Design
Productivity Tools
Design Reuse and Automation
Interference Check
Manufacturability Checks
Advanced CAD File Import/Export
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Standards Checking (Design Checker)
Automated Tolerance Stackup Analysis (TolAnalyst™)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Advanced Photorealistic Rendering
Advanced Surface Flattening
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Rectangular and Other Section Routing
SIMULATION
Time-Based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
PARAMETRIC MODELING IN THE CLOUD
Parametric Modeling in the Cloud
SUBDIVISION MODELING IN THE CLOUD
Subdivision Modeling in the Cloud
DATA MANAGEMENT AND COLLABORATION IN THE CLOUD
Data Access and Management in the Cloud
Product Lifecycle Management in the Cloud
Collaboration in the Cloud
Governance in the Cloud
TRAINING AND SUPPORT
Training and Support

Advantages with 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

In this video, you will learn more about:

 • The benefits of working with the 3DExperience SOLIDWORKS cloud solution.
 • How to move from SOLIDWORKS desktop to 3DExperience SOLIDWORKS.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu izvēli par 3DEXPERIENCE, ir svarīga precīza un aktuāla informācija. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai es varu saņemt 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl 3DEXPEREINCE SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Taču 5 minūšu laikā ar dažiem klikšķiem varat sākt darbu. Sāciet darbu jau tagad!

Vai ir nepieciešams instalēt SOLIDWORKS, lai dalītos un veiktu atzīmes dizainā?

Nē, ar 3DEXPERIENCE platformas funkcijām Share un Markup tu vari sadarboties ar jebkuru personu, tai nav nepieciešams instalēt SOLIDWORKS. Tas ļauj saņemt reāllaika atsauksmes un veikt iterācijas, lai paātrinātu darba procesu.

Tu ģenerē saiti no SOLIDWORKS, lai dalītos ar savu dizainu, samazinot nepieciešamību sūtīt fizisku failu vai nepieciešamību saņēmējam veikt instalāciju. Jebkurš var izmantot saiti, lai komentētu un dalītos, un fails pastāvīgi atjauninās.

Ieguvumi ar Share un Markup

 • Viegli dalīties ar informāciju, izmantojot saiti
 • Saņem reāllaika atsauksmes, lai optimizētu iterācijas procesu
 • Sadarbība ir vieglāka, jo jebkurš var izmantot saiti, nav nepieciešama atsevišķa instalācija
 • Izmaksu efektīvs veids, kā uzlabot dizaina un sadarbības efektivitāti

Lasīt vairāk, kā tas darbojas

Kādas ir 3DEXPERIENCE priekšrocības?

Izstrādājiet, kopīgojiet, pārvaldiet un izgudrojiet savādāk
Izmantojiet savādāku pieeju savām inovācijām, vienā holistiskā vidē apvienojot pētniecības un izstrādes, inženierijas, ražošanas, mārketinga un pat savu klientu un ražošanas partneru spēkus. Nošķirtības likvidēšana savas organizācijas darbībā, talantu daudzveidības veicināšana un atvērtība ārējam ieguldījumam ļauj izpausties jūsu radošumam un atklāt vēl nebijušus jauninājumus.

Saīsiniet laiku produktu nonākšanai tirgū
Vairumā nozaru konkurence ir sīva. Jūsu konkurences priekšrocības ir atkarīgas no spējas ātri ieviest savas inovācijas tirgū. Ar 3DEXPERIENCE jūs varat sinhronizēt projektus ar kolēģiem, pārbaudīt veiktspēju, visiem nodrošināt jaunāko informāciju un kopīgot savus projektus ar ražotājiem un klientiem — ātri un vienkārši. 3DEXPERIENCE piedāvā nepieciešamo struktūru, lai varētu apvienot jūsu organizāciju, stiprināt sadarbību, paātrināt inovācijas un tādējādi saīsināt laiku līdz nonākšanai tirgū.

Diferencējiet
Apvienojot cilvēkus, idejas un datus nepārtrauktā ciklā, varat izcelt savus produktus, lai radītu patiesas inovācijas. Sekojiet zīmola sniegumam, pieredzei ar produktiem un dažādiem citiem galvenajiem rādītājiem vienā centrālajā mezglā. Mēs varam palīdzēt jums pilnībā izmantot mūsu tehnoloģijas priekšrocības, lai radītu tādu produktus, kas atbilst patērētāju pieprasījumam un pārspēj jūsu konkurentus tirgū.

Palieliniet savu produktivitāti
Ar 3DEXPERIENCE jūs varat īstenot nepārtrauktu digitālo procesu, kas aptver visus jūsu uzņēmuma un vērtību ķēdes aspektus. 3DEXPERIENCE piedāvā pilnīgu caurskatāmību visām jūsu projektos iesaistītajām pusēm, jo dati ir centralizēti un vienmēr atspoguļo visa procesa vai inovācijas projekta jaunāko stāvokli. Lietotāji var efektīvi izmantot šo reāllaika perspektīvu un savstarpēji savienoties vienā centrālā vidē, lai palielinātu produktivitāti.

Vai mani dati tiek droši uzglabāti 3DEXPERIENCE platformā ?

Jā. Drošība ir 3DEXPERIENCE pamatā, jo jūsu uzņēmējdarbība ir atkarīga no jūsu intelektuālā īpašuma. Platforma atbilst šādiem nozares standartiem un labākajai praksei:

ISO 2700x standarti (Ieviešanas vadlīnijas ISO 27002)
NIST 800 sērija
OWASP metodoloģija
CobIT ietvars

Lai uzzinātu vairāk par drošību platformā 3DEXPERIENCE, lejupielādējiet mūsu balto grāmatu šeit.

Cik lielam uzņēmumam ir piemērota 3DEXPERIENCE platforma ?

3DEXPERIENCE ir mērogojams risinājums, kas piedāvā priekšrocības jebkāda lieluma uzņēmumiem. Jūsu uzņēmumam augot, kā arī pieaugot sarežģītībai, var izmantot dažādas funkcionalitātes. Mūsu 3DEXPERIENCE klients Andreass Laiders (Andreas Lyder) no uzņēmuma Lifeline Robotics skaidro:

3DEXPERIENCE ir iespējas, kas mums varētu būt nepieciešamas nākotnē. Sistēma nav ierobežota, un mums nav jāmaina sistēma, jo tā atbalsta arī lielāku organizāciju. Kā maza organizācija mēs varam izmantot tos nelielos apjomus, kas mums šobrīd ir nepieciešami, taču mēs zinām arī to, ka, virzoties uz priekšu, mēs varēsim ieviest funkcionalitāti, kas mums būs nepieciešama augot.”

Sazinieties ar mūsu vietējiem ekspertiem, lai atrastu jums piemērotāko risinājumu.

Vai 3DEXPERIENCE ir pieejams mākonī?

3DEXPERIENCE ir sākotnēji mākonī balstīts risinājums, un šī infrastruktūra piedāvā jums pielāgojamību, lai uzturētu sakarus ar savu komandu un strādātu no jebkuras vietas, jebkurā laikā un jebkurā ierīcē, pamatojoties uz jūsu lietotāja tiesībām.

Kā varu sākt lietot 3DEXPERIENCE?

3DEXPERIENCE sniedz jums visu nepieciešamo, lai idejas pārvērstu realitātē, tostarp projektēšanu un inženieriju, izstrādi un ražošanu, simulācijas, projektu vadību un sadarbību.

Ātrākais un vienkāršākais veids, kā sākt 3DEXPERIENCE platformas izmantošanu, ir mūsu FastTrack pakalpojums. Mūsu vietējie eksperti rūpīgi iepazīstinās jūsu organizāciju ar īpašībām un funkcijām. Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

ClampOn

“Lielā mācība, kas gūta, pārejot uz SOLIDWORKS un PDM, patiesībā bija redzēt visas iespējas, kuras mēs iegūstam, izmantojot drošas sistēmas un strādājot pēc sakārtotas darba plūsmas,” saka Vidars un piebilst: “ar šo PDM mums patiešām ir palīdzējis.”

Lejupielādēt resursus

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.