CATIA

CATIA ir viena no jaudīgākajām 3D modelēšanas programmatūrām tirgū. Tās iespējas 3D modelēšanā, uzlabotajā virsmas modelēšanā un lielu mezglu apstrādes jomā ir nepārspējamas. Tā nodrošina mērogojamību uzņēmumiem, kas rada progresīvus produktus, kam nepieciešams augstākās klases dizains.

Nepārspējams procesors

CATIA ir izcili uzlabots 3D procesors.

Tas nozīmē, ka varat strādāt ar mezgliem no miljoniem detaļu, pārslēgties starp maza mēroga un liela mēroga detaļu projektēšanu un praktiski izstrādāt visu, ko vēlaties — no mikrobiem līdz pilsētām.

Šī programmatūra ir orientēta uz nozares procesu. Tas nozīmē, ka jūs atradīsiet īpašu lietotņu komplektu tieši programmatūrā, ņemot vērā to, kurā nozarē strādājat.

1M

Projektētāji un inženieri izmanto CATIA

500

Partneru risinājumi paplašina CATIA iespējas

40

CATIA atbalsta vairāk nekā 40 dažādus failu formātus

85%

Daži no vadošajiem uzņēmumiem aviācijas un kosmosa nozarē izmanto CATIA

Paaugstināta produktivitāte mākonī

CATIA visaptverošās projektēšanas iespējas ļauj izveidot 3D modeļus un sarežģītu detaļu un mezglu detalizētus rasējumus — tieši mākonī.

Jaudīgie simulācijas un analīzes rīki ļauj jums pārliecināties par to, ka jūsu produkts atbilst nepieciešamajām veiktspējas un drošuma prasībām, pirms tiek uzsākta tā ražošana. Tādējādi ietaupot gan jūsu, gan jūsu uzņēmuma laiku un naudu.

Bezgalīga daudzpusība

Datorizēta trīsdimensiju interaktīvā lietotne ir vērtīgs rīks daudzās nozarēs. Parametriskās modelēšanas iespējas ļauj projektētājiem un inženieriem ātri pārveidot projektu atbilstoši savām prasībām, ne tikai mainot strukturālo veiktspēju.

Šī uzticamā programmatūra ļauj mērogot un pārvaldīt projektus, turklāt daudzpusība un uzlabotās funkcijas padara to par iecienītu risinājumu dažādu nozaru vidū.

Kāpēc CATIA ir noderīga dažādās nozarēs:

 • Aviācija un aizsardzība: CATIA plaši izmanto sarežģītu kosmosa komponentu un sistēmu projektēšanai. Uzlabotas funkcijas, piemēram, parametriskā modelēšana, kinemātiskā analīze un galīgo elementu analīze, padara to ideāli piemērotu sarežģītu lidmašīnu, satelītu un raķešu projektēšanai.
 • Autotransporta nozare: Šī nozare lielā mērā paļaujas uz CATIA produktu projektēšanā, modelēšanā un simulācijā. Tā uzlabotās virsmas veidošanas iespējas ļauj projektētājiem radīt sarežģītas aerodinamiskas formas, kas uzlabo degvielas efektivitāti un veiktspēju.
 • Rūpnieciskais aprīkojums: Iekārtu, smagā aprīkojuma un ražošanas līniju projektēšana ir nevainojama ar CATIA parametriskās modelēšanas iespējām, kas ļauj projektētājiem viegli un efektīvi pārveidot savus projektus atbilstoši īpašajām prasībām, kā arī optimizēt veiktspēju.
 • Patēriņa preces: CATIA jaudīgie modelēšanas un vizualizācijas rīki padara to par iecienītu programmatūru šīs nozares uzņēmumu vidū. Šīs funkcijas ļauj izstrādāt pievilcīgus un funkcionālus produktus, kas atbilst patērētāja vajadzībām.
 • Arhitektūra: Arhitektūras nozarē parametriskās modelēšanas iespējas ļauj arhitektiem mainīt projektus un optimizēt konstrukciju veiktspēju. To izmanto ēku, tiltu un citu konstrukciju projektēšanai un vizualizēšanai.

Kāpēc izvēlēties CATIA?

 • Pateicoties tā jaudīgajam procesoram, varat strādāt ar mezgliem no miljoniem detaļu
 • Nodrošina vienlaicīgas projektēšanas iespēju — tas nozīmē, ka jūs un jūsu kolēģi varat vienlaikus strādāt pie viena mezgla
 • Uzlabota projektēšanas pielāgojamība: Projektētāji var izveidot sarežģītus projektus ar lielāku brīvību un radošāk, tādējādi izmantot jaunas projektēšanas iespējas
 • Integrācija ar citiem rīkiem: CATIA integrējas ar citiem rīkiem un tehnoloģijām. Tādējādi ir vieglāk un ātrāk strādāt daudznozaru vidē
 • Šī programmatūra ir ļoti labi pielāgojama. Papildus nozarei specifiskām lietotnēm to var arī pielāgot atbilstoši jebkura uzņēmuma īpašajām prasībām

CATIA trīs populārākās pakotnes

Mechanical & Shape Engineer

Vai jūs strādājat ar simulāciju, esat daļa no īpašas MODSIM komandas? Tad šī CATIA pakotne jums būs visnoderīgākā. Papildus pamata FEA iespējām tajā ir iekļautas vissvarīgākās CATIA funkcijas, piemēram, Solid, Surface un Reverse Engineering.

Function-Driven Generative Designer

Ne vienmēr ir viegli izveidot pareizo projektu, ja tam ir jābūt vieglam. Šādā situācijā noderēs pakotne Function Driven Generative Designer. Izmantojot topoloģijas optimizācijas tehnoloģiju, tā palīdz tiem, kuriem ir nepieciešams, lai projekts būtu pēc iespējas vieglāks.

Creative DesignerJa jūs bieži strādājat ar organiskām formām un jums ir nepieciešamas šim lietojumam vispiemērotākās funkcijas, tad Creative Designer pakotne jums būs piemērotākā izvēle. Ar nepārspējamām atveides iespējām tā nodrošina arī vismodernākās skatīšanās iespējas.

Bieži uzdotie jautājumi par CATIA

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par CATIA, ir nepieciešama visa būtiskā informācija. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.

No items found

Saistītie SOLIDWORKS produkti

 • SOLIDWORKS

  SOLIDWORKS Desktop

  SOLIDWORKS Desktop SOLIDWORKS ir pārbaudīts, nozarē vadošais CAD risinājums dizaineriem un inženieriem. Saņemt cenas piedāvājumu SOLIDWORKS 3D CAD Desktop Mūsu vadošais produkts — SOLIDWORKS® 3D CAD —,

 • SOLIDWORKS Simulation

  SOLIDWORKS Simulation Simulācijas ir paredzētas ne tikai, lai pārbaudītu, vai jūsu produkts darbojas, bet arī, lai palīdzētu jums saprast, kā produkts darbojas reālajā dzīvē. Izmantojot

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināties

Mēs saprotam, ka investēšana nākotnē ir nopietns lēmums. Tāpēc mēs būsim vairāk nekā priecīgi par sarunu, kad esat gatavs. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs nogādāsim jūs tur, kur jums ir jābūt.