DriveWorks

DriveWorks ir interaktīva izstrādes pēc pasūtījuma konfigurācijas un automatizācijas programmatūra platformai SOLIDWORKS. Izveidojiet pielāgotu konfiguratoru, kopīgojiet iekšēji un ārēji un izveidojiet savu automatizāciju SOLIDWORKS daļām, rasējumiem, mezgliem un pavaddokumentācijai.

Pielāgots konfigurators ikvienam

DriveWorks ļauj automatizēt projektēšanas un pārdošanas procesus. To visā pasaulē izmanto daudzi uzņēmumi, lai konfigurētu “tādus pašus, bet atšķirīgus” produktus.

Neatkarīgi no tā, vai esat inženieris, kas meklē projektēšanas automatizācijas risinājumu, vai uzņēmums, kurš vēlas nodrošināt produktu konfigurāciju un vadītu pārdošanu savai komandai, izplatītājiem un dīleriem, DriveWorks ir modulārs un mērogojams risinājums.

Iestatiet un izmantojiet produktus paši savā tempā, atbilstoši vajadzībām!

Lejupielādējiet DriveWorks produktu lapu.

Kāpēc lietot DriveWorks?

Iemeslu ir daudz. Lūk, trīs svarīgas priekšrocības:

 • Ātrāka un profesionālāka piedāvājumu sagatavošana
 • Samaziniet pasūtījuma izgatavošanas laiku no dienām uz minūtēm
 • Modularizācija samazina izmaksas

Mūsu pakotnes

DriveWorks Xpress

Bezmaksas produkts ir pilnībā iegults un iekļauts katrā SOLIDWORKS licencē. Tas jau ir instalēts un gaida, kad to izmantosiet SOLIDWORKS rīku izvēlnē. DriveWorks Xpress nodrošina sākuma līmeņa projektēšanas automatizāciju pasaules vadošajā 3D CAD projektēšanas programmatūrā SOLIDWORKS.

DriveWorks Solo

DriveWorks Solo ir jaudīgs projektēšanas automatizācijas papildinājums inženieriem, kuri izmanto SOLIDWORKS. To var izmantot, lai automatizētu SOLIDWORKS modeļus un palīdzētu kolēģiem ātri reaģēt uz pārdošanas pieprasījumiem. Dodieties uz tālāk norādīto saiti, lai iegūtu 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas ietver apmācības videoklipus, tīmekļa seminārus, apmācību, palīdzības failus un daudz ko citu.

DriveWorks Pro

Iestatiet un izmantojiet DriveWorks Pro inženiertehniskajā nodaļā, paplašiniet to līdz netehniskajam personālam vai pat tīmeklim un izmantojiet kā jaudīgu pārdošanas rīku, lai reaģētu uz klientu pieprasījumiem. Izmantojot Pro, varat samazināt pielāgoto projektu izmaksas, ātrāk reaģēt uz pārdošanas pieprasījumiem, uzlabot produktu kvalitāti un samazināt atkārtotus uzdevumus.

Inha Works

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Lejupielādēt resursus

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.