HostPLM

Mākoņdatošana nodrošina izmaksu ziņā efektīvas darbības, mērogojamību un uzticamību. Ar mūsu palīdzību mūsu klienti var samazināt laiku, kas tiek tērēts sistēmas un aparatūras uzturēšanai, un koncentrēties tikai uz savu pamatdarbību.

Integrējiet cilvēkus, procesus un datus

Mēs apvienojām Azure Cloud pakalpojumu un SOLIDWORKS PDM Professional vienā HostPLM pakalpojumā. Tas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kas izstrādā un pārvalda tehnisko dokumentāciju, kam nepieciešama droša glabāšana, dublējumkopijas, versiju un pārskatījumu pārvaldība un pielāgojama sadarbība.

HostPLM pamatā ir iepriekš konfigurēta shēma, ko izstrādājusi un uztur PLM Group. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi PDM risinājumu ieviešanā PLM Group uztur, atjaunina un uzrauga mitinātos datu risinājumus.

Šim risinājumam nav nepieciešams IT speciālists vai dārgi serveri un dublējums. Konfigurācija un dati tiek glabāti privāti hostēti datu centrā, kur visai informācijai var piekļūt no jebkuras vietas.

Kāpēc izvēlēties HostPLM?

  • Koncentrējieties uz savām pamatkompetencēm un samaziniet nepieciešamību pēc programmatūras vai aparatūras uzturēšanas
  • Piekļūstiet saviem datiem no jebkuras vietas un no jebkuras ierīces
  • Nodrošiniet drošu saziņu un dublējiet savus datu līdzekļus

Trīs HostPLM priekšrocības

  • Drošs un mērogojams risinājums bez papildu IT servera darbības izmaksām
  • Uzlabota sadarbība ar dažādām ieinteresētajām pusēm
  • Pakalpojums ar zināmām kopējām īpašuma izmaksām un ikmēneša maksu

Inha Works

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Lai instalētu un izveidotu savienojumu, ierakstiet savu kodu šeit:

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.