PDM – Produktu Datu Pārvaldība

Pārvaldiet un sinhronizējiet dizaina datus visā organizācijā un piedalieties dizaina izstrādē neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties.

Pārvaldiet savus datus

SOLIDWORKS PDM (Produkta datu pārvaldība) ļauj koplietot dizainus un kopīgi tos izstrādāt, vienlaikus aizsargājot intelektuālo īpašumu ar integrētu izsekošanu un versiju kontroli.

PDM risinājums palīdzēs automatizēt darbplūsmas un uzlabot sadarbību no inženierijas līdz ražošanas posmiem, nodrošinot labākus produktus, zemākas izmaksas un mazāku laiku līdz palaišanai tirgū.

Pārvaldiet savus datus — uzlabojiet sadarbību un inovācijas.

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS PDM?

  • Automatizētas darbplūsmas un apstiprināšanas procesi
  • Droša datu glabāšana un mazāks datu zudums
  • Paaugstināta efektivitāte un sadarbība komandās

Mūsu pakotnes

SOLIDWORKS PDM Standard

Ideāli piemērots nelielām dizaina komandām un darba grupām vienā ģeogrāfiskajā teritorijā. PDM Standard ļauj viegli pārvaldīt SOLIDWORKS detaļas, mezglus un rasējumus. Tas ir iekļauts visās SOLIDWORKS Professional un Premium licencēs.

SOLIDWORKS PDM Professional

Ļauj izveidot automatizētas darbplūsmas un ražošanas nolūkiem vienmēr nodrošināt pareizo faila versiju. Ietver visus PDM Standard rīkus, kā arī integrāciju trešo pušu CAD lietojumprogrammās un Microsoft Office. PDM Pro izmanto Microsoft SQL Server, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un mērogojamību.

CLOUD DATA MANAGEMENT – MĀKONĪ BALSTĪTA DATU PĀRVALDĪBA

Pārvaldiet SOLIDWORKS 3D CAD datus un sadarbojieties reāllaikā ar ikvienu savos dizaina failos no jebkuras atrašanās vietas.

Izmantojot 3DEXPERIENCE, jūs varat apvienot sava uzņēmuma vissvarīgākos resursus – cilvēkus, programmatūru un datus – vienā drošā vietā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par pakotni?

Ir pieejamas trīs SOLIDWORKS PDM pakotnes, tādēļ varat izvēlēties to, kas visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. Izvēlieties savam uzņēmumam vispiemērotāko pakotni.

Funkcijas un īpašības

Funkcijas un īpašībasSOLIDWORKS PDM StandardSOLIDWORKS PDM ProfessionalSOLIDWORKS Cloud Data Management
File Management
Design and Reuse
Revision Management
Secure File Vaulting
Revision Control
Audit Trail
Integrated Search
eDrawings Preview
Engineering Change Management
Bill of Materials Management
Regulatory Compliance
Distributed Collaboration
Enterprise Scalability
Advanced Search and Favorites
Multi-Document Preview
Scalability
Automated Neutral File Creation
Custom Configuration
Automated Data Import and Export
Serial Number Generators
Distributed Design Teams
Remote Access
Automated Approval Process
Email Notifications
Project Management
Process Management
Item Management
3DPlay
User Tasks
Dashboards and Reports
Microsoft Outlook® Integration

Inha Works

"HostPLM mums ir bijis ļoti efektīvs risinājums. Mēs bijām patīkami pārsteigti, atklājot, ka HostPLM darbojas pat ātrāk nekā mūsu iepriekšējais lokālais servera risinājums. Tomēr būtiskākais ieguvums ir bijis datu bāzes un serveru uzturēšanas ārpakalpojums. Tie ir galvenie ieguvumi, ko esam saņēmuši no šī pakalpojuma, un, protams, mākoņrisinājumi mūsdienās kļūst par jaunu normu."

Bezmaksas webinārs

Aizmirstiet visu, ko zināt par laikietilpīgiem failu kopīgošanas procesiem un sarežģītu sadarbību. CAD nākotne ir šeit, un tā ir Mākonī.

Izmantojot Mākonī balstītu PDM, PLM un sadarbības rīkus, varat veikt savu CAD darbplūsmu nākamā līmenī, un mūsu mākoņdatu pārvaldības eksperti Kristofers Stokebro un Anders Ventzels parādīs, kā to izdarīt.

Lejupielādēt resursus

  • Preco SIA

    “Mēs Latvijā bijām pirmie, kuri uzsāka SOLIDWORKS PDM ieviešanu un lietošanu, un, lai gan sākotnēji nebijām droši par mūsu izvēli – tagad varam par 100% teikt, ka investīcijas ir atmaksājušās!”

  • Rocla Oy

    SolidWorks and PDM enable us to design production-ready products very fast. Our development process is short and highly structured and the intelligent combination of 3D CAD and PDM ensures very …

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.