SIMULIA Abaqus

Izmantojot simulāciju, iegūstiet produkta uzvedības un veiktspējas precīzas prognozes sarežģītu projektēšanas izaicinājumu gadījumā. SIMULIA Abaqus ir paredzēts plašam nozaru klāstam — no kosmosa un autobūves līdz biomedicīnas un patēriņa precēm, un tas palīdz optimizēt jūsu inženiertehniskās darbplūsmas un racionalizēt projektēšanas procesu.

Pielāgojiet savus projektus atbilstoši augstākajiem standartiem

Izmantojot SIMULIA Abaqus, mēs nodrošinām jums nepieciešamo precizitāti, mērogojamību un uzticamību informētu projektēšanas risinājumu pieņemšanai.

Reālistiska konstrukcijas simulācija ir ļoti svarīga, projektējot vēja turbīnu, kurai ir jābūt pietiekami izturīgai ekstremāliem apstākļiem.

Vai arī, izstrādājot datora komponentu, kuram ir jāspēj izturēt nepārtraukta lietošana augstā temperatūrā un lielas slodzes apstākļos.

Neatkarīgi no tā, cik sarežģīts šķiet jūsu projekts, SIMULIA Abaqus galīgo elementu analīze (FEA) sniedz iespēju simulēt produkta uzvedību dažādos apstākļos.

Turklāt, iegādājoties programmatūras licenci, tiek nodrošināta piekļuve papildu iespējām:

  • Fe-safe noguruma analīze
  • Ieskats parametriskā optimizācijā
  • Tosca topoloģijas un formas optimizācija.

Savā klasē labākie uzņēmumi simulē ar SIMULIA Abaqus

Vai jūs smagi strādājat, lai nodrošinātu atbilstību sarežģītu produktu projekta prasībām?

Kā projektētājs vai inženieris jūs zināt, cik grūti var būt radīt augstas kvalitātes produktus, kas atbilst dažādām prasībām.

Spiediens ātri un efektīvi radīt inovācijas aizvien pieaug, un ar tradicionālajām projektēšanas metodēm var vairs nepietikt, lai neatpaliktu no konkurentiem.

Izmantojot Abaqus, jūs varat simulēt plašu inženiertehnisko problēmu klāstu, sākot no statiskās un dinamiskās analīzes līdz šķidruma un siltuma simulācijām. Izmantojot visaptverošu materiālu modeļu bibliotēku, varat simulēt nelineāro uzvedību un precīzi attēlot sarežģītu produktu uzvedību.

Jūs varēsiet:

  • Noskaidrot un risināt iespējamās drošības problēmas projektēšanas procesā
  • Veikt sava projekta agrīnus simulācijas testus, lai izvairītos no dārgām izmaiņām vai pārprojektēšanas
  • Strādāt ar lietotājam draudzīgu saskarni un atvērtu arhitektūru, kurā ir viegli iestatīt, palaist un vizualizēt simulācijas pat sarežģītiem modeļiem

Pret zemestrīcēm noturīgu ēku projektēšana

Zonneveld Ingenieurs sasniedza savus mērķus, projektējot drošas, ilgtspējīgas un ērtas ēkas, kas novērš konstrukciju bojājumus zemestrīču laikā. SIMULIA Abaqus sniedza viņiem kritisku ieskatu konstrukciju uzvedībā seismisko slodžu ietekmē.

Imitējiet reālistisku veiktspēju ar sarežģītiem materiālu modeļiem

Dažas no SIMULIA Abaqus galvenajām funkcijām ietver iespēju veikt lineāru un nelineāru analīzi, strādāt ar tiešu un netiešu dinamiku un modelēt kontaktus.

Programmatūra sniedz jums iespēju izveidot ģeometriju, importēt CAD modeļus vai integrēt uz ģeometriju balstītus sietus bez saistītās CAD ģeometrijas.

Jūs arī ievērosiet, ka SIMULIA Abaqus atbalsta pazīstamas datorizētas inženierijas koncepcijas, piemēram, uz funkcijām balstītu, parametrisku modelēšanu, interaktīvu un scenārijam atbilstošu darbību un GUI pielāgošanu.

Fakts, ka šī programmatūra ir paredzēta ražošanas vidēm, atspoguļojas tās vienkāršajā, uzticamajā un efektīvajā lietošanā, jo šīs visas īpašības ir tās arhitektūras galvenās sastāvdaļas.

Multifizikas simulācijas meistars

Iedomājieties, ka jūs projektējat litija jonu akumulatoru. Jūs ne tikai simulējat elektroķīmisko uzvedību, bet arī termisko noplūdi, elektrolīta šķidruma dinamiku un strukturālo izliekšanos un piebriešanu. Ir jāapkopo daudz aspektu.

Viena no multifizikas simulācijas priekšrocībām ir tāda, ka varat izmantot vienu un to pašu modeli, elementu bibliotēku, materiālu datus un ielādes vēsturi, lai bez piepūles paplašinātu savu projektu, iekļaujot tajā papildu fizikālās mijiedarbības.

Vai vēlaties uzzināt, kā tas darbojas?

Labajā pusē pieejamajā videoklipā tiks parādīts programmatūras pārskats, tostarp tas, kā izveidot modeli, daļu, kā pagriezt un automātiski pielāgot skatus, un daudz kas cits.

Sāksim!

Bieži uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par SIMULIA Abaqus, ir nepieciešama visa būtiskā informācija. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.

No items found

Saistītie produkti

  • SIMULIA

    SIMULIA SIMULIA ir Dassault Systèmes vadošais simulāciju zīmols ar dažādu programmatūru plašu klāstu. Tas ir paredzēts tiem, kuri vēlas simulēt savus produktus reālos apstākļos, lai

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.