SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD ir jaudīga un vienkārši lietojama projektēšanas programmatūra. Tajā ietvertas funkcijas, kas saīsina izstrādes laiku un palīdz jūsu produktam ātrāk nonākt tirgū ar zemākām izmaksām un augstāku kvalitāti.

Paātrina projektēšanas procesu

SOLIDWORKS 3D CAD programmatūra nodrošina jaudīgu projektēšanas funkcionalitāti ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas paātrina projektēšanas procesu un acumirklī padara jūs produktīvāku.

Tas ir pilnvērtīgs projektēšanas risinājums, kas nodrošina jūsu produktu izstrādes komandu ar profesionāliem instrumentiem mehāniskai projektēšanai, pārbaudei, simulācijai, datu pārvaldībai un komunikācijai. Īstenojiet savus projektus ar SOLIDWORKS 3D CAD.

Kāpēc SOLIDWORKS 3D CAD?

Iemeslu ir daudz. Lūk, trīs svarīgākās priekšrocības:

 • Samazinātas izmaksas ar īsākiem izstrādes procesiem
 • Lietotājam draudzīga saskarne, kas ļauj jūsu komandai kļūt produktīvākai
 • Elastīgas pakotnes atkarībā no jūsu vajadzībām

Mūsu pakotnes

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard nodrošina visus nepieciešamos rīkus mehāniskajam CAD 3D ar neticamu veiktspēju un ērtu lietošanu. Izveidojiet sīki izstrādātas detaļas, mezglus un ražošanas līmeņa rasējumus un piekļūstiet visiem instrumentiem, kas nepieciešami, lai radītu sarežģītas virsmas, lokšņu metāla šablonus un strukturālos metinātos mezglus.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional nodrošina visu SOLIDWORKS Standard jaudu ar papildu funkcijām. Palieliniet projektēšanas produktivitāti, izmantojot datu pārvaldības rīkus, uzlabotu fotoreālistisko atveidi, detaļu bibliotēku, automatizētu izmaksu aprēķinu, 3D projektu un projekta pārbaudi.

SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium apvieno SOLIDWORKS Professional funkcijas ar jaudīgiem simulācijas, kustības un projekta pareizības pārbaudes rīkiem, uzlabotu vadu un cauruļu trasēšanas funkciju, reversās inženierijas iespējām un daudz ko citu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par pakotni?

SOLIDWORKS 3D CAD ir pieejams trīs dažādās pakotnēs, kuras ir pielāgojamas jūsu uzņēmuma vajadzībām. Atrodiet sev piemērotāko.

Funkcijas un īpašības

Functions and featuresSOLIDWORKS StandardSOLIDWORKS ProfessionalSOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS 3D CAD
Part and Assembly Modeling
2D Drawings
Design Reuse and Automation
Collaborate and share CAD data
Interference Check
First Pass Analysis Tools
CAM Programming
Design for Manufacturing (DFM)
Productivity Tools
Advanced CAD File Import/Export and 3D Interconnect
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Libraries (SOLIDWORKS Toolbox)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
ECAD/MCAD Collaboration (CircuitWorks)
CAD Standards Checking (Design Checker)
Collaboration with eDrawings Professional
Automated Tolerance Stack-Up Analysis (TolAnalyst)
Advanced Photorealistic Rendering (SOLIDWORKS Visualize)
SOLIDWORKS File Management
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Time-based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Advanced Surface Flattening
Rectangular and Other Section Routing

NTNU Revolve

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu izvēli par SOLIDWORKS 3D CAD, ir nepieciešama precīza un aktuāla informācija par programmatūru. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai es varu iegūt SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Programmatūra ir pieejama trīs dažādās pakotnēs Standard, Professional un Premium, kurām ir dažādas funkcijas un cenas. Skatiet vairāk iepriekš vai sazinieties ar mums.

Taču Dassault Systèmes piedāvā programmatūru studentiem izglītības mērķiem. Ja jūsu skolai vai universitātei jau ir SOLIDWORKS Education, jums kā studentam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodos jums licences kodu, kas jums piešķirs tūlītēju piekļuvi. Ja nē, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums saņemt piekļuvi. Pētniekiem, kuri atbilst prasībām, ir pieejamas arī pievilcīgas atlaides.

Jaunuzņēmumi, kas atbilst noteiktām prasībām, pirmo gadu var bez maksas piekļūt SOLIDWORKS, kas palīdzēs uzsākt darbību.

SOLIDWORKS piedāvā arī tīkla licences prasībām atbilstošiem inkubatoriem, kas palīdz jaunuzņēmumiem. Tas viņiem nodrošina vislabākos rīkus, uzsākot savas darba gaitas.

Visbeidzot, ja jūs domājat par līdzekļu ieguldīšanu SOLIDWORKS, taču vispirms vēlaties pārbaudīt programmatūras iespējas, mūsu bezmaksas izmēģinājuma versijas var būt lieliska iespēja.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām.

Kā es varu apgūt SOLIDWORKS izmantošanu?

Lai gan SOLIDWORKS ir viens no intuitīvākajiem CAD risinājumiem tirgū, tā milzīgās jaudas sniegto priekšrocību izmantošana var radīt grūtības.

Mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu, kuru laikā jūs un jūsu uzņēmums var apgūt visas jums nepieciešamās prasmes un pastāvīgi tās atjaunināt. Ar aktīvu abonementu jūs iegūsit arī neierobežotu atbalstu no mūsu sertificētajiem vietējiem SOLIDWORKS ekspertiem.

Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

Kādas ir aparatūras prasības SOLIDWORKS izmantošanai?

Ieteicamās prasības ir CPU ātrums vismaz 3,3 GHz ar 32 GB RAM un SSD. Dassault Systèmes ir oficiāli ieteikumi, saskaņā ar kuriem GPU tiek atzīts par piemērotu izmantošanai ar SOLIDWORKS – Dodieties uz SOLIDWORKS tīmekļa vietni.

Lasiet vairāk par jautājumiem, kas jāņem vērā, izvēloties aparatūru programmatūrai SOLIDWORKS.

Izmantojot darbstaciju, kas atbilst šiem ieteikumiem, jūs nodrošināsit SOLIDWORKS programmatūras produktu netraucētu izmantošanu.

Kur es varu iegādāties SOLIDWORKS?

Jūs varat iegādāties SOLIDWORKS tikai pie sertificēta izplatītāja, piemēram, PLM Group. SOLIDWORKS programmatūras piedāvājums ir visaptverošs risinājums visām jūsu projektēšanas vajadzībām, un var būt grūti noteikt, tieši kuri rīki jums nepieciešami. Mūsu eksperti var palīdzēt jums atrast ideālos risinājumus jūsu vajadzībām. Kontaktinformācija

Termiņa licencēšana – mērogojams modelis

Izmantojot mūsu elastīgās un mērogojamās licencēšanas iespējas, jūs varat iznomāt savu programmatūru uz 3 mēnešiem, 6 mēnešiem vai 1 gada periodu — tas viss atkarīgs no jūsu vajadzībām.

SOLIDWORKS termiņa licences

Licences noma ir laba izvēle. Tā nodrošina vieglu piekļuvi izciliem rīkiem un pilnīgu elastību par zemām izmaksām.

Ar Termiņa licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā Pastāvīgās licences klientiem aktīvajā abonēšanas pakalpojumā. Turklāt, tā sniedz bezmaksas piekļuvi MySolidWorks Professional, Sertifikātiem un SOLIDWORKS klientu portālam.

Jums, kā klientam, ir iespēja mainīt un pielāgot Termiņa un Pastāvīgās licences.

Lejupielādēt resursus

 • Kairos ebook - The future of manufactoring

  The Future of Manufacturing

  Facing challenges and seizing opportunity in a time of change isn’t just possible — it’s essential. Learn how digitalization & sustainability will shape industry business models by 2030 in The Future of Manufacturing report from Kairos Future.

 • The five best PDM tips – straight from our experts

  Are you getting the most out of your PDM system? Are you using it to its fullest? If you’re among our PDM customers, you are enjoying the benefits of automatic file management, design reuse, secure file vaulting, revision control and much more.

 • 7 virtuālās testēšanas veidi

  Jebkuram simulācijas scenārijam pastāv kāds rīks, turklāt šie rīki ir sevišķi iedarbīgi un ietaupa nozīmīgus resursus. Kurš no šiem rīkiem sniegs labumu Tavam produktam?Šī e-Grāmata izskaidro atšķirības starp darbvirsmas risinājumiem, kā piemēram, Simulation Standard, Professioanl un Premium, un mākonī balstītu risinājumu – Simulia.

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Mēs varam piedāvāt risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Jautājiet mūsu ekspertiem jau šodien!