SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD ir jaudīga un vienkārši lietojama projektēšanas programmatūra. Tajā iekļautās funkcijas saīsina izstrādes laiku un palīdz jūsu produktam ātrāk nonākt tirgū, vienlaikus nodrošinot zemākas izmaksas un augstāku kvalitāti.

SOLIDWORKS-term

Paātrina projektēšanas procesu

Vai meklējat projektēšanas programmatūru, kas jums palīdzētu vienkārši un efektīvi īstenot jūsu ieceres?
SOLIDWORKS 3D CAD ir īstā izvēle.

Ar jaudīgām funkcijām un intuitīvu saskarni šī programmatūra ir ideāls risinājums produktu dizaineriem, kuri vēlas sakārtot darbplūsmu un ātrāk realizēt savas idejas.

Ar SOLIDWORKS jūs varēsiet ātri izveidot satriecošus 3D atveidojumus un vienkārši realizēt savas ieceres.
SOLIDWORKS ir ideāls rīks gan pieredzējušiem profesionāļiem, gan iesācējiem, kuri vēlas radīt kvalitatīvus produktus, kas izceltos citu vidū.

Kāpēc SOLIDWORKS 3D CAD?

Tam ir daudz iemeslu.
Dažas no būtiskākajām priekšrocībām:

 • Precīza 3D modelēšana lieliskiem projektiem
 • Zemākas izmaksas, pateicoties īsākiem izstrādes procesiem
 • Lietotājam draudzīga saskarne, kas ļauj jūsu komandai strādāt produktīvāk
 • Atbilstoši jūsu vajadzībām mērogojamas pakotnes
 • Projekta datu koplietošana reālā laikā sadarbības uzlabošanai

Mūsu SOLIDWORKS varianti

SOLIDWORKS Desktop

SOLIDWORKS Desktop:Tas ir CAD, ko ikdienas darbā izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē. Tā kā SOLIDWORKS ir sevi veiksmīgi pierādījis rīks, ko ikdienā izmanto tūkstošiem lielu un mazu uzņēmumu, tā ir viena no populārākajām CAD pakotnēm, kas atrodas šajā pozīcijā jau vairāk nekā 20 gadus.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Savienojiet CAD ar mākoni:
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ir lokāli instalēta SOLIDWORKS versija, kas ir savienota ar mākoni. Iegūstiet darbvirsmas SOLIDWORKS iespējas apvienojumā ar mākoņa brīvību.
Tā ir licencēta ar nosaukta lietotāja licencēšanu, tāpēc lietotājam būs piekļuve licencei jebkurā darbstacijā, kurā viņš ir pieslēdzies. Lasīt vairāk.

SOLIDWORKS CLOUD OFFER – Mākoņa piedāvājums

Dizains mākonī: 3DEXPERIENCE platformā ir pieejams CAD rīku klāsts, kas darbojas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, bez nepieciešamības veikt instalāciju. Tie ļauj jums veidot, rediģēt un pārvaldīt elementu pamatā balstītus parametriskus 3D CAD saturus, neradot nepieciešamību pēc instalēšanas un atjaunināšanas. Lasīt vairāk.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par pakotni?

Ir pieejamas trīs SOLIDWORKS 3D CAD pakotnes, tādēļ varat izvēlēties to, kura visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. Izvēlieties savam uzņēmumam vispiemērotāko pakotni.

SOLIDWORKS mākonī

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ir risinājums, kas nodrošina reāllaika sadarbību ar citām ieinteresētajām pusēm, mākoņkrātuvi, tostarp pārskatīšanas pārvaldību un ātru piekļuvi produktivitātes papildu rīkiem digitālā ekosistēmā — un to visu mākonī!

Functions and featuresSOLIDWORKS Desktop3DEXPERIENCE SOLIDWORKS
Part & Assembly modelling 
2D Design 
Cloud-based data management 
Cloud-based collaboration 
Online licensing 
Automatic installation 

Functions and features

Functions and featuresSOLIDWORKS StandardSOLIDWORKS ProfessionalSOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS 3D CAD
Part and Assembly Modeling
2D Drawings
Design Reuse and Automation
Collaborate and share CAD data
Interference Check
First Pass Analysis Tools
CAM Programming
Design for Manufacturing (DFM)
Productivity Tools
Advanced CAD File Import/Export and 3D Interconnect
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Libraries (SOLIDWORKS Toolbox)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
ECAD/MCAD Collaboration (CircuitWorks)
CAD Standards Checking (Design Checker)
Collaboration with eDrawings Professional
Automated Tolerance Stack-Up Analysis (TolAnalyst)
Advanced Photorealistic Rendering (SOLIDWORKS Visualize)
SOLIDWORKS File Management
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Time-based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Advanced Surface Flattening
Rectangular and Other Section Routing

KURŠ SOLIDWORKS PROJEKTĒŠANAS RISINĀJUMS IR VISPIEMĒROTĀKAIS JŪSU UZŅĒMUMAM?

Vispirms iepazīstieties ar SOLIDWORKS 3D CAD


SOLIDWORKS CAD nodrošina īpašus rīkus un darbplūsmas, kas uzlabo produktu projektēšanu un izstrādi no koncepcijas līdz pat realizācijai.

Noskatieties video un uzziniet, kā to izdarīt

 SOLIDWORKS licenču modeļi

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par SOLIDWORKS 3D CAD, ir nepieciešama visa informācija.
Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.

Vai es varu iegūt SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Programmatūra ir pieejama trīs dažādās pakotnēs Standard, Professional un Premium, kurām ir dažādas funkcijas un cenas. Skatiet vairāk iepriekš vai sazinieties ar mums.

Taču Dassault Systèmes piedāvā programmatūru studentiem izglītības mērķiem. Ja jūsu skolai vai universitātei jau ir SOLIDWORKS Education, jums kā studentam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodos jums licences kodu, kas jums piešķirs tūlītēju piekļuvi. Ja nē, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums saņemt piekļuvi. Pētniekiem, kuri atbilst prasībām, ir pieejamas arī pievilcīgas atlaides.

Jaunuzņēmumi, kas atbilst noteiktām prasībām, pirmo gadu var bez maksas piekļūt SOLIDWORKS, kas palīdzēs uzsākt darbību.

SOLIDWORKS piedāvā arī tīkla licences prasībām atbilstošiem inkubatoriem, kas palīdz jaunuzņēmumiem. Tas viņiem nodrošina vislabākos rīkus, uzsākot savas darba gaitas.

Visbeidzot, ja jūs domājat par līdzekļu ieguldīšanu SOLIDWORKS, taču vispirms vēlaties pārbaudīt programmatūras iespējas, mūsu bezmaksas izmēģinājuma versijas var būt lieliska iespēja.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām.

Kā es varu apgūt SOLIDWORKS izmantošanu?

Lai gan SOLIDWORKS ir viens no intuitīvākajiem CAD risinājumiem tirgū, tā milzīgās jaudas sniegto priekšrocību izmantošana var radīt grūtības.

Mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu, kuru laikā jūs un jūsu uzņēmums var apgūt visas jums nepieciešamās prasmes un pastāvīgi tās atjaunināt. Ar aktīvu abonementu jūs iegūsit arī neierobežotu atbalstu no mūsu sertificētajiem vietējiem SOLIDWORKS ekspertiem.

Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

Kādas ir aparatūras prasības SOLIDWORKS izmantošanai?

Ieteicamās prasības ir CPU ātrums vismaz 3,3 GHz ar 32 GB RAM un SSD. Dassault Systèmes ir oficiāli ieteikumi, saskaņā ar kuriem GPU tiek atzīts par piemērotu izmantošanai ar SOLIDWORKS – Dodieties uz SOLIDWORKS tīmekļa vietni.

Lasiet vairāk par jautājumiem, kas jāņem vērā, izvēloties aparatūru programmatūrai SOLIDWORKS.

Izmantojot darbstaciju, kas atbilst šiem ieteikumiem, jūs nodrošināsit SOLIDWORKS programmatūras produktu netraucētu izmantošanu.

Kur es varu iegādāties SOLIDWORKS?

Jūs varat iegādāties SOLIDWORKS tikai pie sertificēta izplatītāja, piemēram, PLM Group. SOLIDWORKS programmatūras piedāvājums ir visaptverošs risinājums visām jūsu projektēšanas vajadzībām, un var būt grūti noteikt, tieši kuri rīki jums nepieciešami. Mūsu eksperti var palīdzēt jums atrast ideālos risinājumus jūsu vajadzībām. Kontaktinformācija

I love using SOLIDWORKS because I can start bringing my ideas to life the moment I open the software.

It’s so easy to turn my thoughts into a concrete sketch, and I’m always amazed by how quickly I can create complex designs with this powerful tool!”

Peter Ulrik Kann, Quantum Machines 

Mūsu SOLIDWORKS pakalpojumi

Mēs nelielāmies, taču mūsu SOLIDWORKS speciālisti ir savā klasē labākie

Tāpēc mēs vislabāk varam jums palīdzēt. Mēs zinām, cik svarīgi ir saņemt tūlītēju atbalstu, saskaroties ar grūtībām.
Mūsu īpašās vietējās servisa un atbalsta komandas ir produktu speciālisti, kuri vienmēr ir gatavi ātri atbildēt uz jūsu jautājumiem, lai jūs varētu turpināt darīt to, kas jums padodas vislabāk: projektēt un īstenot inovācijas.

SOLIDWORKS atbalsts

Mūsu īpašās vietējās servisa un atbalsta komandas ir produktu speciālisti, kuri vienmēr ir gatavi ātri atbildēt uz jūsu jautājumiem. 

SOLIDWORKS apmācība

Esiet vislabākie. Izmantojiet visas programmatūras iespējas — mūsu apmācība ļaus jums apgūt nepieciešamās prasmes.

SOLIDWORKS konsultācijas

Mēs esam lielākais Dassault Systèmes SOLIDWORKS partneris Ziemeļeiropā, kas ir palīdzējis veiksmīgi ieviest sistēmu vairāk nekā 6000 reižu.

Iegūstiet mērogojamu modeli ar SOLIDWORKS terminēto licenci

Mūsu pielāgojamās un mērogojamās licencēšanas iespējas ļauj jums nomāt programmatūru uz 3 mēnešiem vai 1 gadu atkarībā no jūsu vajadzībām.

SOLIDWORKS terminētā licence
Tiem, kuri vēlas vienkāršu un izmaksefektīvu piekļuvi augstākās klases SOLIDWORKS 3D CAD programmatūrai ar pilnīgi pielāgojamu lietošanu un abonēšanu.

Tehniskas atbalsts
Ar SOLIDWORKS terminēto licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā beztermiņa licences klientiem abonēšanas pakalpojumā.

Kā klientam jums ir iespēja kombinēt terminētās un beztermiņa licences.

Saistītās publikācijas

3D CAD Buyers Guide

Confused? Do you want the full overview? We guide you through the many 3D CAD options and give you answers on the most frequent questions

Related SOLIDWORKS Products

 • SOLIDWORKS

  SOLIDWORKS Desktop

  SOLIDWORKS Desktop SOLIDWORKS ir pārbaudīts, nozarē vadošais CAD risinājums dizaineriem un inženieriem. Saņemt cenas piedāvājumu SOLIDWORKS 3D CAD Desktop Mūsu vadošais produkts — SOLIDWORKS® 3D CAD —,

 • SOLIDWORKS Simulation

  SOLIDWORKS Simulation Simulācijas ir paredzētas ne tikai, lai pārbaudītu, vai jūsu produkts darbojas, bet arī, lai palīdzētu jums saprast, kā produkts darbojas reālajā dzīvē. Izmantojot

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.