SOLIDWORKS Cloud Offer – Mākoņa piedāvājums

Jaunā dizaina sadarbības ēra ar Cloud Offer. Tāpat kā SOLIDWORKS transformēja dizaina iespējas, Cloud Offer ir jūsu ceļvedis uz uzlabotu komandas darbu, efektīvu datu pārvaldību un nevainojamu pieejamību.

Projektēšana Mākonī

Atveriet tīmekļa pārlūkprogrammu, lai veiktu projektēšanas darbu, neveicot nekādas lokālas instalācijas ar SOLIDWORKS Cloud Offer.

Jūsu intuitīvie, uzdevuma orientētie CAD projektēšanas rīki ir uzglabāti mākonī. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot mehāniskas sarežģītas formas struktūras, fotoreālistiskus renderējumus vai ko citu, pierakstieties platformā un sāciet dizainēšanas darbus.

Dizainēšana nākamajā līmenī – jebkuras vietā un jebkurā laikā

Ar savu pārlūkprogrammas pamatu SOLIDWORKS Cloud Offer paceļ jūsu produktu attīstību uz nākamo līmeni. Strādājiet kopā ar jebkuru personu, no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē, tikai izmantojot tīmekļa pārlūku. Tagad Jūs variet koncentrēties uz savu dizainu, nevis uz dārgiem ieguldījumiem rīkos.

Lasiet vairāk par konkrētajiem datiem

Sadarbojieties vienā platformā

SOLIDWORKS Cloud Offer darbojas tieši uz 3DEXPERIENCE platformas. Jūs varat sekot problēmām un izmaiņām jebkuram plānam un saņemt reāllaika sadarbību no sava komandas, organizācijas vai ārējiem partneriem un piegādātājiem. Padariet savu laiku efektīvāku, veltot to dizainam, nevis projektu vadībai.

Uzglabājiet Mākonī

Izmantojiet mākoņa 3DEXPERIENCE platformas potenciālu un uzglabājiet savus datus vienā drošā vietā. Jūs varat piekļūt tiem no jebkuras ierīces. Strādājiet bezrūpīgi, pēc savas vajadzības, un pārvaldiet CAD datu un lietotņu dzīves ciklu tieši caur šo platformu.

Sāc 5 minūšu laikā

Vai esat gatavi uzsākt savu mākoņa dizaina ceļojumu? Mēs esam atvieglojuši pirkšanas un darbības uzsākšanas procesu.

Kas ir iekļauts SOLIDWORKS Cloud Offer – Mākoņa piedāvājumā?

SOLIDWORKS Cloud Offer piedāvā visu nepieciešamo, lai baudītu pilnīgu dizaina brīvību. Zemāk minētās lomas ir iekļautas un nodrošina lielisku sākumu – bet ja jums nepieciešams vairāk, varat pievienot vairākas lomas, cik vien vēlaties.

 • 3D Creator
 • 3D Sculptor
 • 3D SheetMetal creator
 • 3D Structure Creator
 • 3D Render
 • Manufacturing Definition Creator
 • Drafter
 • Collaborative Industry Innovator 
 • 3DSwymer

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS Cloud Offer – Mākoņa piedāvumu?

Ir daudz iemeslu. Šeit būs daži no svarīgākajiem Cloud Offer ieguvumiem 3DEXPERIENCE platformā:

 • Strādājiet no jebkuras vietas, ar jebkuru ierīci, izmantojot tīmekļa pārlūku
 • Reāllaika sadarbība, padarot kopīgošanu un atzīmēšanu vieglu
 • Droši uzglabājiet datus mākonī, lai viegli piekļūtu pie tiem
 • Nepieciešamības gadījumā paplašiniet savu CAD rīku kasti

”3DEXPERIENCE platforma mums ne tikai nodrošina mākoņa bāzes sadarbības darbavietu, bet arī vietu, kur precīzi un droši uzglabāt un pārvaldīt datus. […] Mums ir caurspīdīga datu pārvaldības sistēma, kas nepieciešama, lai kontrolētu pārskatus un to potenciālo ietekmi uz produkta kvalitāti.

Markku Hautamäki, Pässilä Bicycles vadītājs un līdzdibinātājs

Meklējat citu Mākoņrisinājumu?

Vēl neesat gatavs pilnībā pāriet uz mākoņdatošanu? Jūs varat apvienot SOLIDWORKS datora versiju ar 3DEXPERIENCE platformu priekšrocībām. Trīs dažādas iespējas sniedz jums tieši tādu rīku komplektu, kāds jums nepieciešams.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Kāpēc mēs

Sasniedziet iespaidīgus rezultātus un ātrāk piedāvājiet savus produktus tirgū, izmantojot mūsu zināšanas un tehnoloģijas.

Sazināsimies!

Mēs saprotam, ka investēt nākotnē ir liels lēmums. Mēs labprāt runātu par jūsu mērķiem un sapņiem, lai kopīgi izveidotu plānu, kas palīdzētu īstenot jūsu ambīcijas. Sazinieties ar mums, un mēs būsim jūsu rīcībā ik uz soļa ceļā uz panākumiem.