SOLIDWORKS Desktop

SOLIDWORKS ir pārbaudīts, nozarē vadošais CAD risinājums dizaineriem un inženieriem.

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD Desktop

Mūsu vadošais produkts — SOLIDWORKS® 3D CAD —, kas ir pazīstams arī kā SOLIDWORKS Desktop vai vienkārši SOLIDWORKS, ir pamats, uz kura veidojām divus hibrīdmākoņa piedāvājumus:

Kam paredzēts SOLIDWORKS Desktop?

Lietotājiem, kuriem:

  • Nepieciešama stabila, nozarē vadošā 3D CAD funkcionalitāte
  • Nepieciešama lokāla datu pārvaldība
  • Nepieciešams fizisks tuvums bez nepieciešamības sadarboties reāllaikā produkta izstrādes procesā

Mūsu SOLIDWORKS Desktop pakotnes

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard nodrošina visus nepieciešamos rīkus mehāniskam un ērti lietojamam CAD 3D ar neticamu veiktspēju. Izveidojiet pilnībā detalizētas detaļas, mezglus un ražošanas līmeņa rasējumus un piekļūstiet visiem instrumentiem, kas ir nepieciešami, lai radītu sarežģītas virsmas, lokšņu metāla šablonus un strukturālos metinātos mezglus.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional nodrošina visu SOLIDWORKS Standard jaudu ar papildu funkcijām. Palieliniet projekta produktivitāti, izmantojot datu pārvaldības rīkus, uzlabotu fotoreālistisko atveidi, detaļu bibliotēku, automatizētu izmaksu aprēķinu, 3D projektu un projekta pārbaudi.

SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium apvieno SOLIDWORKS Professional funkcijas ar jaudīgiem simulācijas, kustības un projekta apstiprināšanas rīkiem, uzlabotu vadu un cauruļu ierīkošanas funkcionalitāti, reversās inženierijas iespējām un daudz ko citu.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS


Nākamās paaudzes SOLIDWORKS 3D CAD spēj nodrošināt virkni uzlabotu lietotāja pieredzes funkciju — no vienkāršotas instalēšanas un licencēšanas līdz papildu privilēģijām, piemēram, mākoņkrātuvei jūsu failiem. Uzziniet vairāk par šo iespēju tagad!

Vai vēlaties apskatīt visas pakotnes funkcijas?

Ir pieejamas trīs SOLIDWORKS 3D CAD pakotnes, tādēļ varat izvēlēties to, kas visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. Atrodiet sev piemērotāko.

SOLIDWORKS mākonī

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ir risinājums, kas nodrošina reāllaika sadarbību ar citām ieinteresētajām pusēm, mākoņkrātuvi, tostarp pārskatīšanas pārvaldību un ātru piekļuvi produktivitātes papildu rīkiem digitālajā ekosistēmā — tas viss atrodas mākonī!

Functions and featuresSOLIDWORKS Desktop3DEXPERIENCE SOLIDWORKS
Part & Assembly modelling 
2D Design 
Cloud-based data management 
Cloud-based collaboration 
Online licensing 
Automatic installation 

Functions and features

Functions and featuresSOLIDWORKS StandardSOLIDWORKS ProfessionalSOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS 3D CAD
Part and Assembly Modeling
2D Drawings
Design Reuse and Automation
Collaborate and share CAD data
Interference Check
First Pass Analysis Tools
CAM Programming
Design for Manufacturing (DFM)
Productivity Tools
Advanced CAD File Import/Export and 3D Interconnect
Xtended Reality (XR) Exporter
CAD Libraries (SOLIDWORKS Toolbox)
Design for Cost (SOLIDWORKS Costing)
ECAD/MCAD Collaboration (CircuitWorks)
CAD Standards Checking (Design Checker)
Collaboration with eDrawings Professional
Automated Tolerance Stack-Up Analysis (TolAnalyst)
Advanced Photorealistic Rendering (SOLIDWORKS Visualize)
SOLIDWORKS File Management
Reverse Engineering (ScanTo3D)
Time-based Motion Analysis
Linear Static Analysis for Parts and Assemblies
Pipe and Tube Routing
Electrical Cable and Wiring Harness Routing
Advanced Surface Flattening
Rectangular and Other Section Routing

I love using SOLIDWORKS because I can start bringing my ideas to life the moment I open the software.

It’s so easy to turn my thoughts into a concrete sketch, and I’m always amazed by how quickly I can create complex designs with this powerful tool!”

Peter Ulrik Kann, Quantum Machines 

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par SOLIDWORKS 3D CAD, ir nepieciešama visa būtiskā informācija. Tālāk sniegtas atbildes uz mums visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai es varu iegūt SOLIDWORKS bez maksas?

Diemžēl SOLIDWORKS licence nav bezmaksas. Programmatūra ir pieejama trīs dažādās pakotnēs Standard, Professional un Premium, kurām ir dažādas funkcijas un cenas. Skatiet vairāk iepriekš vai sazinieties ar mums.

Taču Dassault Systèmes piedāvā programmatūru studentiem izglītības mērķiem. Ja jūsu skolai vai universitātei jau ir SOLIDWORKS Education, jums kā studentam tiks automātiski piešķirta studenta piekļuve. Jūsu pasniedzējs nodos jums licences kodu, kas jums piešķirs tūlītēju piekļuvi. Ja nē, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums saņemt piekļuvi. Pētniekiem, kuri atbilst prasībām, ir pieejamas arī pievilcīgas atlaides.

Jaunuzņēmumi, kas atbilst noteiktām prasībām, pirmo gadu var bez maksas piekļūt SOLIDWORKS, kas palīdzēs uzsākt darbību.

SOLIDWORKS piedāvā arī tīkla licences prasībām atbilstošiem inkubatoriem, kas palīdz jaunuzņēmumiem. Tas viņiem nodrošina vislabākos rīkus, uzsākot savas darba gaitas.

Visbeidzot, ja jūs domājat par līdzekļu ieguldīšanu SOLIDWORKS, taču vispirms vēlaties pārbaudīt programmatūras iespējas, mūsu bezmaksas izmēģinājuma versijas var būt lieliska iespēja.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām.

Kā es varu apgūt SOLIDWORKS izmantošanu?

Lai gan SOLIDWORKS ir viens no intuitīvākajiem CAD risinājumiem tirgū, tā milzīgās jaudas sniegto priekšrocību izmantošana var radīt grūtības.

Mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu, kuru laikā jūs un jūsu uzņēmums var apgūt visas jums nepieciešamās prasmes un pastāvīgi tās atjaunināt. Ar aktīvu abonementu jūs iegūsit arī neierobežotu atbalstu no mūsu sertificētajiem vietējiem SOLIDWORKS ekspertiem.

Lai uzzinātu vairāk, piekļūstiet bezmaksas izglītojošo materiālu plašajam klāstam mūsu atbalsta vietnē, kā arī YouTube, LinkedIn, Facebook un Instagram.

Kādas ir aparatūras prasības SOLIDWORKS izmantošanai?

Ieteicamās prasības ir CPU ātrums vismaz 3,3 GHz ar 32 GB RAM un SSD. Dassault Systèmes ir oficiāli ieteikumi, saskaņā ar kuriem GPU tiek atzīts par piemērotu izmantošanai ar SOLIDWORKS – Dodieties uz SOLIDWORKS tīmekļa vietni.

Lasiet vairāk par jautājumiem, kas jāņem vērā, izvēloties aparatūru programmatūrai SOLIDWORKS.

Izmantojot darbstaciju, kas atbilst šiem ieteikumiem, jūs nodrošināsit SOLIDWORKS programmatūras produktu netraucētu izmantošanu.

Kur es varu iegādāties SOLIDWORKS?

Jūs varat iegādāties SOLIDWORKS tikai pie sertificēta izplatītāja, piemēram, PLM Group. SOLIDWORKS programmatūras piedāvājums ir visaptverošs risinājums visām jūsu projektēšanas vajadzībām, un var būt grūti noteikt, tieši kuri rīki jums nepieciešami. Mūsu eksperti var palīdzēt jums atrast ideālos risinājumus jūsu vajadzībām. Kontaktinformācija

Mūsu SOLIDWORKS varianti

SOLIDWORKS Desktop

SOLIDWORKS Desktop:Tas ir CAD, ko ikdienas darbā izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē. Tā kā SOLIDWORKS ir sevi veiksmīgi pierādījis rīks, ko ikdienā izmanto tūkstošiem lielu un mazu uzņēmumu, tā ir viena no populārākajām CAD pakotnēm, kas atrodas šajā pozīcijā jau vairāk nekā 20 gadus.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Savienojiet CAD ar mākoni:
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ir lokāli instalēta SOLIDWORKS versija, kas ir savienota ar mākoni. Iegūstiet darbvirsmas SOLIDWORKS iespējas apvienojumā ar mākoņa brīvību.
Tā ir licencēta ar nosaukta lietotāja licencēšanu, tāpēc lietotājam būs piekļuve licencei jebkurā darbstacijā, kurā viņš ir pieslēdzies. Lasīt vairāk.

SOLIDWORKS CLOUD OFFER – Mākoņa piedāvājums

Dizains mākonī: 3DEXPERIENCE platformā ir pieejams CAD rīku klāsts, kas darbojas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, bez nepieciešamības veikt instalāciju. Tie ļauj jums veidot, rediģēt un pārvaldīt elementu pamatā balstītus parametriskus 3D CAD saturus, neradot nepieciešamību pēc instalēšanas un atjaunināšanas. Lasīt vairāk.

Lejupielādēt resursus

  • Buyers Guide to CAD

    Deciding on the right 3D CAD solution for your company is not an easy task. It can be a jungle to navigate between the offers and which concrete tools you need, that can help you accelerate innovation and strengthen the product development process.

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.