SOLIDWORKS Simulation

Simulācijas ir paredzētas ne tikai, lai pārbaudītu, vai jūsu produkts darbojas, bet arī, lai palīdzētu jums saprast, kā produkts darbojas reālajā dzīvē. Izmantojot SOLIDWORKS Simulation, varat novērtēt produkta veiktspēju, uzlabot kvalitāti un radīt produktu inovācijas.

Veiciniet inovācijas ar simulācijām

“Kā būtu, ja?” ir jautājums, kas iedvesmo un veicina inovācijas. Ar SOLIDWORKS Simulation jūs varat izveidot virtuālu reālās pasaules vidi statiski lineārai simulācijai, uz laiku balstītas kustības un augsta cikla noguruma simulācijai, lai pirms ražošanas pārbaudītu produktu.

SOLIDWORKS Simulation ļauj produktu inženieriem izmantot efektīvas galīgo elementu analīzes (FEA) funkcijas, kas palīdz ātrāk izstrādāt produktu inovācijas. Pārbaudiet dažādus parametrus, piemēram, izturību, statisko un dinamisko reakciju, montāžas kustību, siltuma pārnesi, šķidruma dinamiku un plastmasas spiedienliešanu.

Ar SOLIDWORKS Simulation jau izstrādes procesa sākumā varat risināt sarežģītas un svarīgas inženierijas problēmas.

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS Simulation?

Tam ir vairāki iemesli. Šeit norādītas 3 svarīgākās priekšrocības:

  • Samazinātas izmaksas un materiālu izšķiešana
  • Inovatīvu dizainu izpēte ar mazāku risku
  • Īsāks projektēšanas process un ātrāka palaišana tirgū

Mūsu pakotnes

Simulation Standard

SOLIDWORKS Simulation Standard ir vienkārša un intuitīva virtuālās testēšanas vide, kurā varat pārbaudīt, atkārtot un apstiprināt dizainus no SOLIDWORKS 3D CAD. Pateicoties iespējai veikt statisku lineāru simulāciju, uz laiku balstītu kustību un noguruma simulāciju, jūs ļoti viegli varat noteikt dizaina galvenās fiziskās īpašības.

Simulation Professional

Ar SOLIDWORKS Simulation Professional jūs iegūsiet padziļinātas zināšanas un izpratni par dizainu un to, kā tas reaģēs dažādos apstākļos. Saņemsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem, izmantojot funkcijas, kas ļauj izmēģināt produktu stiprības un svara attiecību, biežumu vai stingrību.

Simulation Premium

SOLIDWORKS Simulation Premium ir paredzēts sarežģītām inženiertehniskajām problēmām, piemēram, plašāka mēroga dinamikai, nelineārai un noguruma simulācijai. Šis efektīvais komplekts nodrošina ne tikai Simulation Standard un Professional funkcijas, bet arī plašu uzticamu un progresīvu rīku klāstu nelineāru un dinamisku kompozītu komponentam.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par pakotni?

Ir pieejamas trīs SOLIDWORKS Simulation pakotnes, tādēļ varat izvēlēties to, kas visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. Izvēlieties savam uzņēmumam vispiemērotāko pakotni.

Funkcijas un īpašības

Functions and features SIMULATION StandardSIMULATION ProfessionalSIMULATION Premium
Concurrent Engineering
Finite Element Analysis
Contacts and Connectors
Post Processing
Communication (Reports and results)
Linear Static Simulation for Assembly
Time Based Mechanism Motion Simulation
Design Comparison Studies
Fatigue Simulation
Trend Tracker
Design Optimisation
Advanced Contacts & Connectors
Event-Based Motion Simulation
Frequency Simulation
Buckling or Collapse Simulation
Structural Thermal Simulation
Drop Test Simulation
Pressure Vessel Design Simulation
Submodeling Simulation
2D Simplification
Non Linear Simulation
Dynamic Simulation
Composites Components Simulation

OMotion

„Pēc tam, kad uzzīmējām rāmi un aizmugurējā riteņa svārstsviru, mēs varējām to simulēt tieši programmā SOLIDWORKS, lai pārbaudītu konstrukciju un garantētu izturību un drošību,” saka Ūla Svensons, uzņēmuma „OMotion” dibinātājs

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par SOLIDWORKS 3D CAD, ir nepieciešama precīza un aktuāla informācija par programmatūru. Šajā sadaļā ir sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai es pirms līdzekļu ieguldīšanas varu izmēģināt SOLIDWORKS Simulation?

Ja apsverat iespēju pāriet uz virtuālo testēšanu, mūsu SOLIDWORKS Simulation izmēģinājuma piedāvājumi ir lielisks veids, kā noskaidrot savas iespējas un vajadzības. Iegūstiet bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Vai es varu iznomāt SOLIDWORKS Simulation?

Ja jums īstermiņa projektam ir nepieciešama programma SOLIDWORKS Simulation, iespējams, jums vispiemērotākā būs īstermiņa licence.

Īstermiņa licences piedāvā pielāgojami izmantojamas SOLIDWORKS Simulation licences, kas varētu būt noderīgas, piemēram, jaunuzņēmumiem, darbuzņēmējiem un konsultantiem, kas par zemām izmaksām iegūs pilnu piekļuvi izciliem rīkiem ar maksimālu pielāgojamību. Jums ir arī iespēja reizē izmantot īstermiņa un pastāvīgās licences.

Lasiet vairāk par SOLIDWORKS Simulation nomas iespējām.

Man jau ir SOLIDWORKS 3D CAD, kāpēc nepieciešama SOLIDWORKS Simulation?

Jūs SOLIDWORKS 3D CAD izstrādājāt ideālu produktu, jūsu darbs ir paveikts. Bet kā nodrošināt, lai jūsu dizains skarbajos reālās pasaules apstākļos darbotos tā, kā paredzēts?

Ar SOLIDWORKS Simulation jūs varat veikt struktūras un termiskās analīzes, noskaidrot skaitlisko hidrodinamiku, palaist augsta cikla noguruma simulāciju, izpildīt plastmasas spiedienliešanas analīzi un citas funkcijas. Programmatūrā palaidiet vairākus atkārtojumus un izstrādājiet produktus reālajai pasaulei.

Vai SOLIDWORKS Simulation intensīvi izmanto centrālo vai grafisko procesoru?

Mēs iesakām izmantot vismaz 3,3 GHz centrālā procesora taktātrumu un 32 GB RAM, kā arī SSD. Turklāt uzņēmumam Dassault Systèmes ir oficiāla informācija par to, kuru grafisko procesoru ieteicams izmantot ar SOLIDWORKS.

Izmantojot šiem ieteikumiem atbilstošu darbstaciju, jūs varēsiet bez problēmām lietot SOLIDWORKS programmatūras produktus.

Vairāk par to, kas jāņem vērā attiecībā uz SOLIDWORKS aparatūras izvēli.

Termiņa licencēšana – mērogojams modelis

Izmantojot mūsu elastīgās un mērogojamās licencēšanas iespējas, jūs varat iznomāt savu programmatūru uz 3 mēnešiem, 6 mēnešiem vai 1 gada periodu — tas viss atkarīgs no jūsu vajadzībām.

SOLIDWORKS termiņa licences

Licences noma ir laba izvēle. Tā nodrošina vieglu piekļuvi izciliem rīkiem un pilnīgu elastību par zemām izmaksām.

Ar Termiņa licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā Pastāvīgās licences klientiem aktīvajā abonēšanas pakalpojumā. Turklāt, tā sniedz bezmaksas piekļuvi MySolidWorks Professional, Sertifikātiem un SOLIDWORKS klientu portālam.

Jums, kā klientam, ir iespēja mainīt un pielāgot Termiņa un Pastāvīgās licences.

Lejupielādēt resursus

No items found

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.