SOLIDWORKS terminētā licence

Nomājiet programmatūru un samaziniet sākotnējās izmaksas, izmantojot pielāgojamas un elastīgas licencēšanas iespējas.

SOLIDWORKS Term Licensing

Īstermiņa saistības un pielāgojamība

SOLIDWORKS terminētā licence nodrošina pielāgojamākas lietošanas iespējas, kas ideāli atbilst jaunuzņēmumu, līgumdarbu izpildītāju vai konsultantu darbam projektos.

Terminētās licences nodrošina tādas pašas funkcijas un funkcionalitāti kā beztermiņa licences, taču tās ir ierobežotas laika ziņā, un tās var iegādāties uz 3 mēnešiem, 6 mēnešiem vai 1 gadu.

Ar terminēto licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā beztermiņa licences klientiem abonēšanas pakalpojumā Turklāt ir brīva piekļuve MySolidWorks Professional, sertifikācijām un SOLIDWORKS klientu portālam.

Kā klientam jums ir iespēja kombinēt terminētās un beztermiņa licences.

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS terminēto licenci?

 • Ideāls risinājums īstermiņa projektiem vai noteiktam projekta posmam
 • Atbilst personāla nodrošināšanas prasībām, piemēram, līgumdarbiniekiem vai praktikantiem, kuriem SOLIDWORKS nepieciešams uz īsu laiku
 • Apmierina jaunas nodaļas vai uzsākta projekta vajadzības, kur naudas plūsma var būt problemātiska
 • Lai uzsāktu darbu ar SOLIDWORKS programmatūru ar minimālām izmaksām

Elastīgi licenču modeļi

Mūsu pielāgojamās un elastīgās licencēšanas iespējas ļauj jums nomāt vai pirkt programmatūru – viss atkarīgs no jūsu vajadzībām.

SOLIDWORKS terminētā licence
Ja licence vajadzīga tikai īslaicīgi – licences nomāšana ir laba izvēle. Tā nodrošina jums piekļuvi lieliskiem rīkiem un daudzpusīgām lietošanas iespējām par pieņemamu cenu.

SOLIDWORKS beztermiņa licence
Ja ir nepieciešama ilgtermiņa licence, izmaksu ziņā izdevīgāka ir beztermiņa licence.

Programmatūra, kurai pieejama SOLIDWORKS terminētā licence

Standard Term LicenceProfessional Term LicencePremium Term LicenceBoost Term Licence
SOLIDWORKS 3D CAD
SOLIDWORKS Simulation
SOLIDWORKS Plastics
SOLIDWORKS Visualize
SOLIDWORKS CAM

Svarīgi! Licence jums nepieder – jūs to faktiski nomājat. Tāpēc jums jāpadomā par to, kā jūs piekļūsit projektēšanas datiem pēc licences termiņa beigām.

NTNU Revolve

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Lejupielādēt resursus

 • The five best PDM tips – straight from our experts

  Are you getting the most out of your PDM system? Are you using it to its fullest? If you’re among our PDM customers, you are enjoying the benefits of automatic file management, design reuse, secure file vaulting, revision control and much more.

 • 7 virtuālās testēšanas veidi

  Jebkuram simulācijas scenārijam pastāv kāds rīks, turklāt šie rīki ir sevišķi iedarbīgi un ietaupa nozīmīgus resursus. Kurš no šiem rīkiem sniegs labumu Tavam produktam?Šī e-Grāmata izskaidro atšķirības starp darbvirsmas risinājumiem, kā piemēram, Simulation Standard, Professioanl un Premium, un mākonī balstītu risinājumu – Simulia.

 • The current state of 3D printing

  The current state of 3D printing in the Nordics & Baltics is the only survey covering 3D printing in this interesting region. Now in its second year, we look at how 3D printing is used, who is using it, what 3D printing technologies are used and what the barriers are…

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Mēs varam piedāvāt risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Jautājiet mūsu ekspertiem jau šodien!