SOLIDWORKS terminētā licence

Nomājiet programmatūru un atvadieties no sākotnējām lielajām licences iegādes izmaksām ar SOLIDWORKS terminēto licenci.

SOLIDWORKS Term Licensing

Nākotne ir klāt:
SOLIDWORKS terminētā licence

Terminētā licence nodrošina pielāgojamākas lietošanas iespējas, kas atbilst jūsu uzņēmuma mainīgajām vajadzībām.

Ar SOLIDWORKS terminēto licenci jūs aizmirsīsiet par dārgajām vienreizējām licencēm. Tā sniedz jums iespēju izpētīt priekšrocības, ko sniedz pielāgojams un mērogojams risinājums, kurā jūs maksājat par programmatūru atkarībā no abonementa.

Lieliska funkcionalitāte ar zemām sākotnējām izmaksām

Terminētās licences nodrošina tādas pašas funkcijas un funkcionalitāti kā beztermiņa licences, taču terminētās licences ir ierobežotas laika ziņā, un tās var iegādāties uz 3 mēnešiem un 1 gadu.

Atbalsts

Ar terminēto licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā beztermiņa licences klientiem abonēšanas pakalpojumā.
Turklāt jums ir brīva piekļuve MySolidWorks Professional, sertifikātiem un SOLIDWORKS klientu portālam. Jūs kā klients varat kombinēt terminētās un beztermiņa licences.

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS terminēto licenci?

 • Vienmēr pieejama aktuālā versija: piekļuve jaunākajai SOLIDWORKS versijai nodrošina, ka jūs varat strādāt ar jaunākajām funkcijām.
 • Mērogojamība: pielāgojiet vai atceliet savu abonementu jebkurā laikā, paplašiniet vai sašauriniet to atkarībā no faktiskajām vajadzībām.
 • Izdevīgums: uzsāciet darbu ar SOLIDWORKS programmatūru ar minimālām izmaksām
 • Paredzami izdevumi: izmantojot terminēto licenci, jūs precīzi zināsiet, cik daudz jūs katru mēnesi tērējat par programmatūru, tas atvieglo budžeta plānošanu un izdevumu pārvaldību.
 • Tehniskais atbalsts: piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā beztermiņa licences klientiem abonēšanas pakalpojumā.

Iegūstiet mērogojamu modeli ar SOLIDWORKS terminēto licenci

3D CAD risinājums atbilstoši jūsu vajadzībām 
Ar mūsu ekonomiski izdevīgajām, pielāgojamajām un mērogojamajām licencēšanas iespējām jūs varat iegādāties programmatūru uz 3 mēnešiem vai 1 gadu.

SOLIDWORKS terminētā licence

Piemērota tiem, kas vēlas vienkāršu un izmaksu ziņā efektīvu piekļuvi augstākās klases SOLIDWORKS 3D CAD, kas vienlaikus nodrošina arī pilnīgu pielāgojamību attiecībā uz lietošanu un abonēšanu.

Tehniskais atbalsts
Ar SOLIDWORKS terminēto licenci jums ir piekļuve tāda paša līmeņa atbalstam kā beztermiņa licences klientiem abonēšanas pakalpojumā.

Programmatūra, kam pieejama SOLIDWORKS terminētā licence


SOLIDWORKS terminētā licence ir pieejama gan kā atsevišķa, gan kā tīkla licence.

SOLIDWORKS TERM ir pieejama visiem SOLIDWORKS produktiem:

StandaloneNetwork
SOLIDWORKS 3D CAD
SOLIDWORKS CAM
SOLIDWORKS Simulation
SOLIDWORKS Flow
SOLIDWORKS Plastics
SOLIDWORKS Inspection
SOLIDWORKS MBD
SOLIDWORKS Electrical
SOLIDWORKS PDM
SOLIDWORKS Composer
SOLIDWORKS Routing
SOLIDWORKS Sustainability
DRAFTSIGHT ENTERPRISE
DRAFTSIGHT MECHANICAL
SOLIDWORKS Visualize

Svarīgi! Licence jums nepieder – jūs to nomājat.
Tāpēc jums jāpadomā par to, kā jūs piekļūsiet projektu datiem pēc licences termiņa beigām.

NTNU Revolve

“Nav šaubu, ka zināšanas un prasmes PLM grupā ir daudz lielākas par mūsu izpratni, un daži no mums, iespējams, arī nekad nesasniegs viņu izpratnes līmeni. Tāpēc labas un konkrētas atsauksmes ir ļoti noderīgas.”

Lejupielādēt resursus

 • The Difference Between 3D Printing and CNC

  With today’s increase in complexity for engineered products and the need for faster production of these products, manufacturers are having to choose between technologies. This ebook will discuss and compare two of the methods used to produce parts, while recognizing that each has its place, and can complement each other in…

 • Buyer’s Guide to Industrial 3D Printing

  This buyer’s guide serves as a source of information for engineers looking to add a 3D printer to their manufacturing process. The guide will concentrate on printers and printing technologies best suited for manufacturing applications.

 • Ten Global Trends in 3D Printing

  As the 3D printing market is moving at an increasingly faster pace, it is hard to keep track of developments and the driving forces. But many of these may be crucial and may disrupt markets, technology use and business models in the years to come.

Vēlaties izmēģināt?

Vai vēlaties izmēģināt pirms līdzekļu ieguldīšanas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet, ko spēj mūsu jaudīgie risinājumi darīt jūsu labā.

Saņemt piedāvājumu!

Sveiki! Vai esat gatavs runāt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nokļūt, kur jums ir jābūt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm.