3DEXPERIENCE – Ar ko sākt?

Platforma 3DEXPERIENCE ir paredzēta, lai apvienotu jūsu organizācijas visus departamentus, efektīvi atvieglotu un nodrošinātu vienmērīgu sadarbību mākonī. Tas ir jūsu universālais, drošais risinājums produktu izstrādei, komunikācijai, kā arī datu un projektu vadībai.

Strādājiet efektīvi jebkurā vietā, kurā atrodaties, un jebkurā laikā, ērti piekļūstot 3D CAD, komunikācijas un projektu vadības rīkiem, saviem datiem un daudz kam citam. Samaziniet IT izmaksas un uz visiem laikiem atbrīvojieties no pārrakstītajiem failiem. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kura loma atbilst jūsu vajadzībām.

Lomas platformā 3DEXPERIENCE

Platformā 3DEXPERIENCE ir virkne dažādu lomu. Loma būtībā ir dažādu rīku kopums. Atkarībā no uzdevumiem, par kuriem esat atbildīgs, jums būs nepieciešama piekļuve dažādām lomām, kas satur konkrētus, jums nepieciešamos rīkus. Šeit mēs aplūkojam visbiežāk izmantotās lomas ar detalizētu aprakstu, lai palīdzētu jums atrast pareizo.

Ar 3DEXPERIENCE jums būs piekļuve vairāk nekā 100 lietotnēm!

Platformā 3DEXPERIENCE lietotnes nodrošina piekļuvi platformas funkcijām. Atkarībā no savas lomas jūs iegūsiet dažādas lietotnes, kas nodrošinās visus nepieciešamos rīkus.

Piekļuvi platformai un piemērotu lomu var iegādāties, nomāt vai pievienot esošajai sistēmai.

Četras biežāk izmantotās lomas

Aplūkosim četras biežāk izmantotās lomas platformā 3DEXPERIENCE, kā arī funkcijas, kurām saņemsiet piekļuvi ar tām.

Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator platformā ir primārā loma. Visiem jūsu organizācijas resursiem ar piekļuvi platformai 3DEXPERIENCE ir nepieciešama šī loma.

Collaborative Business Innovator

Šīs lomas mērķis ir apvienot iekšējos resursus, piegādātājus, partnerus un klientus, nodrošinot ilgtspējīgas inovācijas. Izmantojot šo lomu, jūs iegūsiet piekļuvi visām tālāk minētajām lietotnēm un varēsiet savienot visus lietotājus ar kopienu starpniecību, kur varēsiet kopīgot, sadarboties un ieviest jauninājumus.

Radiet inovācijas ar lielāku uzticības pakāpi, savlaicīgi iesaistot klientus produktu izstrādē, un iegūstiet ērtu piekļuvi ieinteresēto personu svarīgām atsauksmēm, nodrošinot ātrāku nonākšanu tirgū.

Veiciet informētu izvēli savu produktu izstrādē un izveidojiet sinerģiskas attiecības ar svarīgākajām ieinteresētajām personām. Ar 3DEXPERIENCE jūs vienmēr iesiet vienā solī ar jaunākajiem un atbilstošākajiem datiem.

Ar Collaborative Business Innovator jums (cita starpā) būs piekļuve šādām lietotnēm:

 • 3D Dashboards
 • 3D Swym
 • 3D Play
 • 3D Drive
 • 3D Search
 • User groups
 • Web Page Reader

3D Dashboards – Informācijas panelis ar visu svarīgāko informāciju un komunikāciju par projektiem, kuros esat iesaistīts. To var viegli personalizēt, izmantojot dažādus rīkus netraucētai saziņai, informācijai, paziņojumiem un uzdevumiem, ļaujot ātri saņemt jaunāko informāciju par jūsu projektiem.

3D Swym ir sadarbības pamats platformā 3DEXPERIENCE. 3DSwym ļauj jums un jūsu kolēģiem uzdot jautājumus, apspriest idejas un informēt vienam otru par atjauninājumiem.

3DPlay ir paredzēta, lai nodrošinātu piekļuvi SOLIDWORKS-failiem mākonī. Pārskatīšanas rīki ļauj mērīt, komentēt un kopīgot. Turklāt jūs varat nodemonstrēt simulācijas rezultātus.

3DDrive nodrošina drošu mākoņdatu glabāšanu un apstrādi, sniedz jums piekļuvi failu visjaunākajām versijām. Jūs izlemjat, kam atļaut piekļūt jūsu failiem, un tādējādi nodrošināt, ka tie tiek droši uzglabāti. Turklāt jums ir piekļuve faila vecākām versijām, un jūs varat tās atjaunot. Tādējādi jūs varat efektīvi pārvaldīt versijas platformā 3DEXPERIENCE. Plašākiem failu pārvaldības rīkiem, piemēram, pārskatīšanas procesam, ir nepieciešama loma Collaborative Industry Innovator, kuru aprakstīsim nākamajā nodaļā.

3D Search ļauj meklēt platformā noteiktu informācijas paneli vai iestatīt filtrus meklēšanai atsevišķās lietotnēs.

User groups – šī lietotne ļauj administrēt lietotāju grupas. Varat izveidot jaunas grupas, kā arī piešķirt lietotāju tiesības informācijas paneļiem.

Web Page Reader ļauj integrēt saīsnes uz tīmekļa vietnēm platformā 3DEXPERIENCE, nodrošinot piekļuvi trešo personu būtiskiem datiem.

Loma Collaborative Business Innovator ietver:

Apps in Collaborative Business Innovator
Lietotnes lomā Collaborative Business Innovator

Collaborative Industry Innovator

Collaborative Industry Innovator ir pamatlīmeņa, tomēr ir jaudīga loma inženieriem un projektētājiem.

Collaborative Industry Innovator

Šī loma nodrošina inženieru komandai piekļuvi vitāli svarīgai lietotņu kopai, kas ļauj sadarboties reālā laikā. Taču tā ir tikai aisberga augšējā daļa. Šī loma arī atvieglo drošu un organizētu kopīgo darbu ar produktu failiem. Loma Collaborative Industry Innovator ir veidota kā mērogojama tiešsaistes vide produktu projektēšanai un ražošanas procesu plānošanai. Visas šīs funkcijas ir risinājumā ar pilnīgu izsekojamību un pielāgojamību. Šī loma atbalsta arī atbilstību standarta biznesa procesiem (izmaiņas, projekts, kvalitāte utt.), kā arī paplašinājumus, ja tiek pievienotas jaunas lomas. Vērtību ķēde ir efektīvi savienota.

Ar Collaborative Industry Innovator jums (cita starpā) būs piekļuve šādām lietotnēm:

 • Bookmark Editor
 • Change Action
 • Collaborative Lifecycle
 • Collaborative Tasks
 • Compare
 • IP Classify & Reuse
 • Route Management

Bookmark Editor ļauj organizēt un administrēt jūsu CAD un citus failus ar grāmatzīmēm, kuras var koplietot visā jūsu komandā. Tādējādi jūsu kolēģi un partneri iegūs piekļuvi visiem jūsu loģiski organizētajiem datiem.

Change Action ir būtisks rīks izmaiņu pārvaldībai un to ieviešanas un dokumentēšanas nodrošināšanai.

Collaborative Lifecycle kontrolē produkta dzīves ciklu no sākuma līdz beigām. Efektīvi pārvalda izmaiņas, labojumus, dublikātus un daudz ko citu. Izmantojot šo lietotni, jūs arī kontrolējat to, kurš var piekļūt jūsu failam dažādos projektēšanas posmos, kā arī viņu rediģēšanas tiesības.

Collaborative Tasks – vienkārši un intuitīvi pārvaldiet savus un komandas uzdevumus. Uzklikšķinot uz jebkura uzdevuma, tiks parādīta visa informācija, piemēram, apraksti, komentāri un cita būtiska informācija par konkrēto uzdevumu.  Piegādes, saistītos uzdevumus un projektus var tieši pievienot uzdevumiem, izmantojot lietotni Collaborative Tasks.

Compare – Šeit jūs varat salīdzināt failus un noteikt dažādas struktūras, metadatus un 3D ģeometriju.

IP Classify & Reuse tiek izmantots, lai visaptverošāk klasificētu un strukturētu failus un objektus. Ja jūs sadarbojaties ar ieinteresētajām personām, piemēram, uzņēmējiem vai trešajām personām, jūs izmantojat IP Classify and Reuse, lai tām piešķirtu pareizo piekļuves līmeni. Tādējādi jūs kontrolējat to, kam ir piekļuve jūsu failiem un kādas tiesības ir atsevišķiem lietotājiem.

Route Management ļauj noteikt darbplūsmu uzdevumiem, kurus var piešķirt vienam vai vairākiem komandas locekļiem. Izveidojiet uzdevumu veidnes un pilnveidojiet atkārtotos uzdevumus, izmantojot efektīvus plānošanas rīkus.

Loma Collaborative Industry Innovator ietver:

Apps in Collaborative Industry Innovator

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Trešā pieminēšanas vērtā loma platformā SOLIDWORKS ir Collaborative Designer. Šī loma ir paredzēta tiem, kuriem jau ir SOLIDWORKS datora versijā. Kādas priekšrocības varu sagaidīt? Turpiniet lasīt!

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Collaborative Designer platformai SOLIDWORKS savieno datora CAD lietotājus ar 3DEXPERIENCE. Tas ļauj produktu izstrādi un datus pārvaldīt tieši no SOLIDWORKS jūsu datorā. Turklāt lietotāji var izmantot platformas tīmekļa lietotņu priekšrocības, lai kontrolētu, pārskatītu un vizualizētu dizainu jebkurā laikā, vietā un no visām ierīcēm.

 • Savienojiet datora CAD lietotājus ar 3DEXPERIENCE
 • Pārvaldiet visu sava produkta dzīves ciklu, tostarp versijas, redakcijas un laidienus
 • Netraucēti virzieties pa produkta struktūrām, lai vizualizētu dizainus un izmaiņas
 • Tīmekļa pārlūkprogrammās meklējiet, izpētiet un atlasiet atbilstošo projekta kontekstu
 • Apskatiet un komentējiet sarežģītus 3D-produktu projektus tiešsaistē
 • Iegūstiet piekļuvi FT&A projekta informācijai tieši no savas pārlūkprogrammas
 • Novērtējiet uz failiem bāzēto CAD datu priekšrocības, izmantojot 3DEXPERIENCE projektēšanas, simulācijas un projektu pārvaldības iespējas

Kopā ar šo lomu jūs iegūsiet lietotni Derived Format Converter un connectors to SOLIDWORKS:

Derived Format Converter ir formātu konvertētājs sistēmai SOLIDWORKS. Šeit jūs varat ģenerēt atvasinātus formātus, piemēram, STEP vai PDF, no SOLIDWORKS failiem.

Tāpat varat iegūt arī connectors for SOLIDWORKS un SOLIDWORKS Visualize, kas jums sniegs iespēju savienot tos abus ar 3DEXPERIENCE platformu.

Loma Collaborative Designer for SOLIDWORKS ietver:

Apps you'll get with the role of Collaborative Designer for SOLIDWORKS
Lietotnes, ko iegūstat ar lomu Collaborative Designer for SOLIDWORKS

3D Creator

Pēdējā loma, par ko runāsim šajā rakstā, ir 3D Creator.

3D Creator

Šī loma nozīmē inovāciju, sadarbību un skaistus projektus – jebkurā laikā un vietā!

Šī loma apvieno lietotājam draudzīgu saskarni ar efektīviem projektēšanas rīkiem un sadarbību mākonī, tas viss no viena pārlūka loga. Šī loma ir paredzēta tiem, kuriem nav SOLIDWORKS datora versijā un nav integrēto risinājumu SOLIDWORKS un 3DEXPERIENCE.

Ar lomu 3D Creator jūs iegūsiet piekļuvi šādām lietotnēm:

 • XDesign
 • Derived Format Converter

XDesign ļauj ātri un vienkārši izveidot 3D modeļus tieši jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā.

Derived Format Converter ir formātu konvertētājs sistēmai SOLIDWORKS. Šeit jūs varat ģenerēt atvasinātus formātus, piemēram, STEP vai PDF, no SOLIDWORKS failiem.

Iekļautas ir šādas lietotnes:

Apps in the role of 3D Creator
Lomā 3D Creator ietvertās lietotnes

Radiet inovācijas ar vienu, mākonī bāzētu projektēšanas vidi. Nav nepieciešams instalēt, konfigurēt un uzturēt programmatūru, turklāt jums vienmēr būs jaunākā versija.

Jūs pat varat izmantot PartSupply, lai meklētu, iegūtu piekļuvi un izgūtu dažādu piegādātāju un ražotāju 3D komponentes. Par PartSupply vairāk lasiet šeit

Ceram, ka šis raksts sniedza vērtīgu ieskatu par 3DEXPERIENCE plašajām iespējām un opcijām, ko sniedz dažādās lomas.

Uzņēmums, kas ir izmantojis visas platformas priekšrocības, ir Lifeline Robotics. Viņu stāstu lasiet šeit.

Ieinteresēja? Droši sazinieties ar mums šeit.