Aditīvā Ražošana Uzņēmums Uzsāk Darbību Ziemeļvalstīs

Šodien, 6.05.2024: Addinor uzsāk: Jauna ēra aditīvajā ražošanā

Addinor, novatorisks zīmols, kas specializējas aditīvās ražošanas risinājumos, ar prieku paziņo par oficiālu atklāšanu. Balstoties uz neatlaidību un pieredzi, kas iegūta ar PLM Group zīmolu, Addinor uzsāk un turpina savu karjeru kā individuāls zīmols.  
 
Pēdējos gados ražošanas nozare Ziemeļvalstīs ir strauji attīstījusies, pielāgojoties tehnoloģiju attīstībai un piegādes ķēdes dinamikas ierobežojumiem. Addinor ienākšana tirgū nodrošinās pēdējo desmit gadu darba nepārtrauktību PLM Group paspārnē, un uzlabojot savas iespējas kā vērtīgu resursu uzņēmumiem, kas vēlas izpētīt un ieviest aditīvās ražošanas tehnoloģijas. 

Quote Gøran Jenssen, Uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs: “Kā vienīgais Ziemeļvalstu spēlētājs ar tik plašu pieredzi esam kļuvuši par uzticamu zīmolu, kas pārstāv Markforged, HP, 3DSystems un Dyemansion. Tas apliecina mūsu dziļo izpratni par tirgu un mūsu partneru un klientu vajadzībām.”  

Addinor piedāvā bagātīgu pieredzi un iespējas aditīvās ražošanas tehnoloģijas jomā. Koncentrējoties uz risinājumiem, kas vērsti uz klientu, un nozares vadošajām zināšanām, Addinor ir apņēmies palīdzēt uzņēmumiem atklāt jaunus apvāršņus, atraisīt jaunas iespējas un sasniegt ražošanas mērķus ātrāk un rentablāk, izmantojot aditīvās ražošanas risinājumus. Šī apņemšanās uzsver praktisko vērtību, ko Addinor sniedz ražošanas nozarei. 

Addinor ir apņēmības pilns paplašināt iespējas aditīvās ražošanas jomā,” teica Addinor pārdošanas vadītājs Kristofers Vesters (Christoffer Wester).

“Mūsu darbības uzsākšana ir stratēģiska virzība uz to, lai nodrošinātu klientiem vismodernākos aditīvās ražošanas risinājumus, sākot no prototipu izgatavošanas līdz galīgo detaļu ražošanai, kas atbilst daudzveidīgajām vajadzībām. Turpinot darbu, būtisks mūsu centienu aspekts būs sadarbība ar Ziemeļvalstu ražošanas nozari, demonstrējot potenciālu, ko var sasniegt ar mūsu inovāciju centra palīdzību.” 

Lai iegūtu vairāk informācijas par Addinor un mūsu plašo aditīvās ražošanas risinājumu klāstu, lūdzu, apmeklējiet www.Addinor.eu 

Par Addinor:  

Addinor specializējas aditīvās ražošanas risinājumos. Mēs piedāvājam plašu ar 3D drukāšanu saistīto tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu. Mēs atbalstām savus klientus, palīdzot viņiem izvēlēties, pielāgot un ieviest aditīvās ražošanas tehnoloģijas un labāko praksi. Ar pamatīgām zināšanām savā jomā un plašu pieredzi Ziemeļvalstu ražošanas nozarē mēs esam apņēmušies veicināt AM tehnoloģiju ieviešanu, lai padarītu ražošanu elastīgāku un rentablāku.  

Addinor ir daļa no Pronect, kas ietilpst ģimenei piederošajā Liljedahl Group

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar:

Gøran Jenssen, uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs
goran.jenssen@plmgroup.eu
+47 4730 8777

Omar Mountassir, Business Development Coordinator
omar.mountassir@plmgroup.fi
+358 4 0561 1208