Atklāj jaunu spēļu laukumu 3D drukāšanai mūsu Inovāciju centrā

Kaut kas patiešām unikāls tiek būvēts mūsu kompleksā Värnamo, Zviedrijā. Mēs būvējam milzīgu 3D drukas parku, kas būs pilns ar jaunradi un tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Mēs to saucam par Inovāciju centru. Mūsu Inovāciju centrs būs izstrādāts tā, lai jūs varētu pilnīgi nodoties dinamiskajai 3D drukas pasaulei. Būvniecības process jau ir sācies – tāpēc ļaujiet mums aizvest jūs ekskursijā pa topošo Inovāciju centru.

Innovation Center Värnamo
Šeit būvējas Inovāciju centrs. Tas atrodas vienā ēkā ar PLM Group Vērnamo biroju Zviedrijā.

CenteInovāciju centrs

Laipni lūgti ekskursijā, kur tiek veidots Inovāciju centru. Tas būs 400m² liels komplekss ar 7 telpām, un aprīkots ar visu nepieciešamo, lai izpētītu 3D drukas patiesos brīnumus.

Ideja, šāda centra izveidei, ir radīt vietu, kur radošums un inovācijas varētu plaukt un zelt . Mēs vēlamies aicināt un iedrošināt dažāda lieluma uzņēmumus no dāzādām nozarēm pievienoties transformējošā ceļojumā. Neatkarīgi no tā, vai esat tehnoloģiju start-ups, vai labi nostabilizējies uzņēmums vai akadēmiska iestāde, kas aizraujas ar inovācijām, Inovāciju centrs piedāvās lielisku ekosistēmu, lai radītu un veicinātu pārsteidzošas idejas.

Sadarbības centrs

Inovāciju centra pamatbūtība ir tiekšanās pēc savstarpējas sadarbības. Tas ir centrs, kas apvienos nozares ekspertus, viedokļu līderus un tālredzīgus uzņēmējus, veicinot dažādu ideju un perspektīvu apmaiņu. Šeit mēs apvienosim ideju ar realitāti, izmantojot 3D drukāšanas transformējošo spēku. Aicinot dalībniekus kopīgi dalīties zināšanās un ekspertīzē, centrs radīs inovāciju aizsākuma vietu, veicinot vidi ilgtspējīgai attīstībai.

Labākie partneri klasē  

Šim nolūkam mēs sadarbojamies ar dažiem pazīstamākajiem 3D printeru uzņēmumiem, lai sniegtu mūsu klientiem klasē labākos risinājumus programmatūrā, 3D drukāšanā, 3D skenēšanā un apstrādē. Mums būs telpas, kas aprīkotas ar iekārtām no Markforged un 3D Systems, HP pulvera un apstrādes telpas, kurā būs aprīkojums no Dyemansion un PostProcess un vēl vairāk. Mūsu māsas uzņēmums Ravema arī nodrošinās telpu mērījumiem, kas būs aprīkots drukājumu kontrolei. 

Šī ir Inovāciju centra skice. Telpa pa kreisi būs Markforged telpa, kurai sekos 3D Systems telpa. Pa labi redzama pēcapstrādes telpa.

Izstrādāts jums

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis 3D tehnoloģiju jomā vai jauns šī revolucionārā lauka pārstāvis, Inovāciju centrs Värnamo ir resurss, kas ir izstrādāts jums. Inovāciju centrs būs mūsdienīgs komplekss, kas paredzēts inovāciju veicināšanai un radošas domāšanas attīstīšanai. Mēs vēlamies palīdzēt jums labāk izprast 3D drukāšanu un to, kā tā var iekļauties jūsu procesos un biznesa modelī.

Darbnīcas un semināri

Centrā mēs regulāri rīkosim darbnīcas un seminārus. Mūsu speciālisti, 3D drukāšanas eksperti un citi meistari visā pasaulē dalīsies savās zināšanās, pieredzē un labākajās praksēs ar jums, piedāvājot neatsveramas atziņas, ko varēsiet pielietot reālās pasaules izaicinājumiem. Šie pasākumi radīs vietu nepārtrauktai izglītošanai un palīdzēs jums sekot līdzi tendencēm.

Vēl viena lieliska pieredze jums būs gida vadītās ekskursijas, ko vadīs mūsu inženieri. Viņi pavadīs jūs cauri mūsu centram, daloties inovāciju stāstos un izskaidrojot izmantoto tehnoloģiju un procesus. Uzziniet vairāk par citiem uzņēmumiem, kas ir izmantojuši 3D drukāšanu, lai pārvarētu izaicinājumus, radītu vērtību un pārkāptu jaunus ceļus savās attiecīgajās jomās. 

Galvenais ir iztēle. Šobrīd pasaule neizskatās īpaši veiksmīga, bet jums ir jāsper soli pa solim. 

Lai tas viss notiktu

Karls Erikssons ir mūsu pielietojumu speciālists PLM grupā Värnamo un cilvēks, kuru tiešām var saukt par 3D drukāšanas entuziastu. Kopā ar savu komandu viņš pārvalda visu projektu, lai Inovāciju centrs kļūtu dzīvs. Iespējams jums jau ir bijusi iespēja satikt Karlu un runāt par risinājumiem un neticamo pasauli, ko piedāvā 3D drukāšana. Ja ne, tad, apmeklējot Inovāciju centru, jums būs liela iespēja satikt viņu. 

“Es esmu ārkārtīgi sajūsmināts par šo inovāciju centru! Tas ir tik aizraujoši demonstrēt 3D drukāšanas nebeidzamās iespējas mūsu centrā, kur tehnoloģija satiekas ar iztēli. Mūsu centrs ir izstrādāts, lai izglītotu, demonstrētu un iedvesmotu apmeklētājus, palīdzot viņiem atklāt patieso savas 3D drukāšanas ceļojuma potenciālu. Šeit jūs ne tikai redzēsiet, jutīsiet un iepazīsiet jaunākās tehnoloģijas dažādiem pielietojumiem, bet arī piedzīvosiet visu darbplūsmu no sākuma līdz beigām.”

Sekojiet Karlam sociālajos tīklos, lai uzzinātu jaunumus par Inovāciju centru un citu interesantu saturu par 3D drukāšanu.
TikTok   Linkedin

Mums ir sienas! Un logi un durvis! Tagad mums vajag vēl mašīnas!

Revolucionārs veids, kā mēs ieviešam inovācijas

Kāpēc mēs būvējam Inovāciju centru? Mēs uzskatām, ka inovācijas ir progresa pamatā, jo tās virza uzņēmumus uz jaunām virsotnēm un pārveido nozares. Tā kā tehnoloģijas strauji attīstās, uzņēmumiem ir jāizmanto jaunākie risinājumi, lai saglabātu konkurētspēju un nodrošinātu saviem klientiem izcilus produktus un pakalpojumus.

Mēs vēlamies revolucionizēt inovāciju ieviešanu un paplašināt iespējamās robežas. Pateicoties mūsu apņēmībai sadarboties ar progresīvākajām tehnoloģijām un izaicināt radošumu, centrs kalpos kā virzītājspēks nākamās paaudzes produktiem un pakalpojumiem, kas mainīs spēles noteikumus.

Inovāciju centrs ir kā radošuma un sadarbības bāka, kas piedāvā spēcīgu platformu, lai atraisītu visu inovāciju potenciālu. Aptveriet inovācijas spēku un kopā ar Inovāciju centru dodieties transformējošā ceļojumā. Kopā mēs veidosim nākotni, ko ierobežo tikai jūsu iztēle.

Drīzumā gaidāms

Inovāciju centrs tiks atvērts šoruden. Uzziniet vairāk un saņemiet jaunāko informāciju šeit.